Seks bez zobowiązań

Jako związko-fob po bardzo nieudanym związku wplątałam się właśnie w takowy układ. I co? No to, że chujnia jest przeogromna, bo się w kolesiu zakochałam. Kompletnie nie spodziewałam się, że kiedykolwiek w życiu się jeszcze zakocham. Po co mi to kurwa było? Już nie mam siły, bo już chyba z pół roku walczę z tym uczuciem w przerwach się z nim spotykając… Bo tęsknię, strasznie tęsknię za nim! Dla swojego dobra powinnam to urwać, zapomnieć o nim ale nie umiem… jeszcze ta myśl, ta pewność, że gdybym mu powiedziała o tym to nie chciałby mnie już znać… I nie, nie mam 14 czy 16-tu lat choć czasami właśnie tak się zachowuję…
Pozdrawiam Chujowiczów N.

19
60

Komentarze do "Seks bez zobowiązań"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam tak samo i huj…;/

  0

  0
  Odpowiedz
 3. single, seks bez zobowiązań, bycie wiecznie młodym to sranie w banie. W życiu jest czas na wszystko, na dorastanie, zabawę, rodzinę, starość. jeśli rezygnujemy z którejś z tych rzeczy nasze życie będzie niepełne.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też mam to samo! 😐 tyle tylko, że w moim przypadku facet już się do mnie nie odzywa. Sama nie wiem czy to dobrze, czy źle. Ale chujnia przeogromna :/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. seks bez zobowiązań – bzdura. jeśli jest wam dobrze w łóżku, rozmawiacie ze sobą, to nie ma bata, żeby kompletnie nic was nie łączyło. też chciałam seksu bez zobowiązań, a teraz nijak nie mogę uwolnić się od tego chłopaka i co? i też nie mogę mu się przyznać.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jesteś kobietą i powiem ci że gdyby on z tobą był to teraz w tym poście narzekałabyś na niego jaki jest chujowy. Ty wcale nie musisz go kochać tylko takie akcje cię po prostu podniecają, „zakazany owoc” itd. Czujesz podniecenie że robisz coś w sumie powszechnie niemoralnego i taki tego efekt, że robisz wszystko na przekór – typowa kobieta. Ogarnij się, znajdź chłopaka i nie mów że ci nie wychodzi, po prostu nie szukaj wśród skurwysynów którzy cię tylko rżną i widzą w tobie tylko jeden wielki kawałek cipki. Rozejrzyj się nawet na tym portalu, a zobaczysz ilu facetów narzeka na to że nie może spotkać normalnej dziewczyny, że chciało by się wreszcie zakochać. Po chuj wy kobiety wybieracie takich skończonych szpanero-przychlastów? Jest tylu normalnych kolesi a wy narzekacie że ich nie ma.. ano nie ma jak się ich nie widzi i patrzy tylko na samych kretynów, którzy nie myślą o niczym innym jak o jebaniu.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. bo w dzisiejszych czasach,faceci to takie stworzenia,co pobzykac by się chcieli,ale wiązać się i angażować to już nie ma komu! przez ten naród z penisem zostałam totalną zimną rybą i mam rację!Dobra rada,kopnij go w dupe i narazie daj sobie spokój

  1

  0
  Odpowiedz
 8. hahaha, jesteście beznadziejnie głupie wchodząc w te układy:) jeśli facet coś do Ciebie czuje, to Ci czegoś takiego nigdy nie zaproponuje. jeśli jest z Tobą w takim układzie to znaczy, że nie czuje do Ciebie nic oprócz popędu seksualnego i po prostu ma ochotę na dobrą zabawę – szansa, że pojawi się uczucie z jego strony jest bardzoooo mała. a Wy w takich układach zakochujecie się w swoich partnerach non-stop, czego dowodem jest Twoja chujnia (i dziesiątki innych kobiecych narzekan w necie). żal, jak mówią dzieci w gimnazjach.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Toż to mała, wdzięczna oksytocyna jest winna! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja jestem facetem,też tylko sobie rucham.I chuj wam w dupę,do większych rzeczy się raczej nie nadajecie durne baby.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Seks bez zobowiązań, to szmacenie, w przypadku facetów i kobiet.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Wogóle nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań, chyba że trafi się jakaś dziwka co ma faceta, a puści się z innym, albo taka co będzie chciała za to pieniądze.

  0

  0
  Odpowiedz