Skłócanie Narodu

Drażni mnie coraz mocniej wałkowanie przez media i jakiś procencik idiotów informacji, jak to Polacy są podzieleni na tych światłych broniących własną piersią konstytucji i sądów, a ciemnotę śliniącą się na 500+ z wioch, gdzie nie dotarła jeszcze elektryczność.
Ja jednak tego sporu nie widzę, z kim bym nie rozmawiał ma tematy polityczne najgłębiej w dupie jak to tylko możliwe. Ludzie chcą mieć święty spokój i bardziej interesuje ich czy będą mieli co do gara wrzucić przed pierwszym, czy na wakacjach będzie pogoda, starczy na ratę kredytu na 40 lat za klitkę w mrówkowcu albo czy będzie zimne piwo w sklepie czy promka na tatrę w żabce.
Ale nie, bo przecież na demonstracjach z lewej czy prawej cały naród, a potem na zdjęciach widzę kilkaset osób w dwumilionowej warszawie z czego połowa to politycy i ludzie przywiezieni z innych miast. No serio naród przemówił…

51
9

Komentarze do "Skłócanie Narodu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co za debile to minusują? Przecież to jest prawda.
  P.s. Mam wrażenie że tą stronę przejął jakiś maminsynek.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. Debile mają politykę w dupie, a później dziwią się, że nie mają za co żyć.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Jesteś niegrzeczny..

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ja nie widzę problemu.
  Konstytucję każdy ma gdzieś, nikt nawet nie czytał. W sprawie śadownictwa to samo. Nikt nic nie wie. Nawet TVN tu nie pomoże.
  500+ tylko bezdzietni stulejarze i stare panny ujadają , że muszą płacić a brać nie mogą. Ludzie w związkach i z dziećmi są zadowoleni. Jest nieco łatwiej.
  Zauważ kto z twoich znajomych krytykuje 500+. Stara panna albo stulejarz, skazany na brak partnerki a tym samym dziecka. Zgadza się?

  6

  13
  Odpowiedz
  1. Najchętniej to promowali by jednopłciowych kochanków, bo to takie modne i europejskie. Dlaczego ci dewianci z LGBT muszą się obnosić ze swoimi chorymi poglądami i indoktrynować małe dzieci?

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Właśnie dlatego, że większość ma w dupie politykę, to jest w tym kraju jak jest.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Głupia kurwo, to, że żyjesz w swoim małym lokalnym kurwidolku, nie oznacza ze wszyscy zgadzają się na jebanego tego państwa przez kurwiszonow z PiS. Także wypierdalaj po tatry do ząbki i zamykaj ryj szybciutko

  1

  7
  Odpowiedz
 7. Co to jest „stara panna” i stulejarz ? Co to jest kredit ? Nie mieszkam w Polsce . Wy ciagle o tym mowicie .Czy w Polsce jest jakis podzial wiekowy ? Czy to jest nagminne? Czy 45 -u need to LIEDOwNAnD Die?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kurwa , trumpa broncie. jak moja moma. Great deal . Not .

  0

  1
  Odpowiedz
 9. I tak pójdą znowu na PO

  0

  0
  Odpowiedz