Średnia krajowa?

W moim kurwa przypadku jest tak, że niezależnie jakie ubieram spodnie to i tak mam wypukłość w męskim miejscu.
Jest to oczywiście mój atut, ale nie wtedy, gdy lampią się na mnie stare,grube,zboczone baby, i jebane pedały/zboczeńcy/zwyrole i oczywiście dlatego często zachowuję się bardzo dziwnie, robiąc co mogę, żeby zasłaniać się.
Prawie nigdy nie popatrzy się na mnie jakaś atrakcyjna laska.

Moim zdaniem jestem Beta, i mam średnią męskość, więc kurwa nie wiem czy to wina złego układu kostnego czy tego, że spodni nigdy nie prasuję czy jednak jestem ponadprzeciętny w tym kraju skoro muszę się masturbować średnio 3x dziennie i to codziennie!

Potem ludzie wyzywają mnie od dziwaków, a ja po prostu cenię sobie swoją męskość i nie zamierzam pozwalać, by byle jaki babiszon się na mnie wpatrywał w to miejsce.
I oczywiście moja matka też na tym punkcie jest pierdolnięta, bo uważa, że mam erekcję… i oczywiście jako tępa patusiara mówi to do wszystkim obecnych w pomieszczeniu, że „patrzcie on ma erekcję”.

7
2

Komentarze do "Średnia krajowa?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciesz się chłopie, że ci ma co stawać i nie musisz tabletek na erekcję brać.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. tępe patusy jak nie mają poklasku, bo nikogo wówczas przy nich nie ma – to kurwa wtedy nie poniżają kogoś nowego!
  Jebane wilki

  1

  0
  Odpowiedz
 4. ludzie wybierają sobie kurwa najsłabszy cel,
  i atakują jebani nieudacznicy w kilka ludzi ów kogoś jednego kurwa!!!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Zaimek „ów” odmienia się, już sto razy to pisałem, cweluchu niereformowalny. Pisz „owego kogoś” zamiast „ów kogoś”, również wtedy, kiedy napierdalasz post pod postem, jak jakiś niedorozwój.
   Grammarnazi

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Tylko pełna pietyzmu pielgrzymka na Maczugę Herkulesa pozwoli Ci wyzwolić twoje spętane psyche. Bądź jak pielgrzym niestrudzony i przemierzaj otchłanie aby doznać pełni orgazmicznego-fallicznego spełnienia w nirwanie. Niech twój semen runie niczym wodospad Niagara, bądź jak bombowiec strategiczny sprytnie zrzucając swe crgo z lotu ptaka prosto stare,grube,zboczone baby, i jebanych pedałów/zboczeńców/zwyroli. Nie zasłaniaj się. Bądź Mistrzem!

  2

  1
  Odpowiedz