Staże to niewolnictwo i wyzysk

Zjebana sytuacja w tym kraju zmusiła mnie do wzięcia stażu jako pracownik biurowy. Na prawdę jak ktoś przymiera głodem to już lepiej niech idzie gdziekolwiek na kasę fiskalną niż bierze tę gówno ofertę.
Nie dość, ze jebiesz full etat za mniej niż najniższa to nawet dalej nie zaoferują ci współpracy tylko uczysz się bezużytecznych rzeczy i nara. Najlepsze jest to, ze nie ma na to ograniczeń i mogą takich niewolników brać do usranej śmierci xDD. Czaicie kurwa, że takie coś przechodzi w 21 wieku?

15
2

Komentarze do "Staże to niewolnictwo i wyzysk"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Łapka w dół za wysłanie przymierających głodem na kasę. Dlaczego kurwa jebana mać w tym kraju kasjer to dno drabiny kurwa jak mnie to wkurwia.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Kasjer to elita zawodowa tak naprawdę

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Ale jak mi jeszcze raz zapomnisz powiedzieć „Dziękuję, życzę miłego dnia” po tym, jak łaskawie zapłacę za zakupy, to wpierdol masz murowany, knypie.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. tak myślą te zjeby janusze !

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Cóż w tym kurwa dziwnego, że janusze szukają DARMOWYCH frajerów ?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ja zapierdalałem u januszy i grażyn za kurwa miskę ryżu, i jeszcze jak się im coś powiedziało to byli kurwa śmiertelnie obrażeni za użycie nieadekwatnych słów dla ich narcyzmu !

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Zwiększ masę, ja tak zrobiłem, i narcyzom łamie szczęki

   1

   1
   Odpowiedz
 5. Jest, jak mówisz. Też to przechodziłam.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Ja znam dwa przypadki, w których osoby zainteresowane stażem musiały zapłacić, żeby się na taki staż dostać. Płatny staż, ale stażysta musiał bulić jakąś tam drobną godzinówkę by móc najjaśniejsze moce pierwszego doświadczenia skierować ku swojemu CV by w przyszłości zwiększyć szansę na owocowe czwartki i multisporta za jedyne 50 zł miesięcznie ;). Jeden przypadek to była pielęgniarka w z Kujawsko-Pomorskiego, a drugi był młodym radcą prawnym w Krk. Także jeśli myślisz, że poznałeś już prawdziwą chujnię to często jeszcze gorsza okazuje się stać za rogiem jednak i ona może się okazać pikusiem w porównaniu do kolejnej —-_—–

  1

  0
  Odpowiedz
 7. No to nie bierz i licz że sam wyczarujesz sobie doświadczenie. Dlaczego mam Ci śmieciu jebany płacić tyle samo co komuś z doświadczeniem? To biznes a nie przedszkole skurwysynie jebany w uszy!

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Po tak pięknym języku aż chciałoby się do Pana wysłać CV i list motywacyjny, to byłoby wspaniałe doświadczenie móc uczyć się i pracować dla kogoś z taką klasą i wyczuciem. Jest Pan w posiadaniu jakiejś poważnej spółki żebym mógł w niej spróbować swoich sił nawet na darmowym stażu czy jebiesz na magazynie śmieciu i cię fantazja ponosi przy porannym własnoręcznie skręcanym szlugu?

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Znasz pythona i tensorflow to możesz kurwo mieć staż za 1700zł. Wiesz ile skurwysynie kosztuje stacja robocza pod TF ? Nawet jebanego w dupę stażysty?

    Komercyjne modele AI zazwyczaj wymagają min. 60-100GB VRAM, to policz sobie że takie 3090 potrzebujesz 5-6.

    Cała stacja potrafi dobić do 2.2KWh.

    A ty się tylko skurwysynie jebany uczysz i zero z Ciebie pożytku. Do tego czas seniorów którzy zwyczajową liczyć moga na 250-480k zł rocznie.

    Chcesz kurwo coś dodać?

    Kulture to znajdziesz w biurze lub domu kultury.

    Myślisz że ile razy wyłem kurwami na stand upie.

    Myślisz że kurwa lub nie kurwa słowo coś zmienia?

    Dorośniesz to zrozumiesz.

    0

    3
    Odpowiedz
  2. W dupie mam zapierdalanie na gówno-stażu za śmieszne 1500 zł i bycie wykorzystywanym przez buraka Janusza w imię „zdobywania doświadczenia”. Sam sobie pracuj za tyle, parówo wieprzowa prywaciarzu pierdolony. Albo sobie poszukaj studenta z orzeczeniem o niepełnosprawności, bo takich najchętniej zatrudniacie. Wszędzie kombinowanie i szukanie jelenia do tyrania za grosze. A doświadczenie włóż sobie w odbyt śmieciu.

   1

   0
   Odpowiedz