Stomatolodzy

Zaraz mnie jasny chuj z nieba strzeli, od tygodnia ząb mnie boli do takiego stopnia, że chodzę z kostkami szałwiowego lodu i 24/7 na ketonalu żeby chociaż na chwilę przestało łupać. Moja wizyta u dentysty, na którą czekałam 2 tygodnie została odwołana, zaproponowano mi termin 6 stycznia. Prywatnie. Na rwanie pękniętego zęba. Zastanawiam się między wycieczką do większego miasta, a samodzielną zabawą kombinerkami przed lustrem, bo w tej chwili jest mi już wszystko jedno.

58
6

Komentarze do "Stomatolodzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Da się to zrobić, zapewniam.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Przez te 2 tygodnie na prochy wydałeś pewnie tyle samo, co na prywatną wizytę. Zamiast tracić zdrowie, nerwy i liczyć na fundusz, to trzeba było iść prywatnie, odżałować te 150 zł i mieć sprawę od dawna z głowy.

   13

   0
   Odpowiedz
 3. Mogę wyjebać Ci zęby moim chujem.

  12

  1
  Odpowiedz
  1. Idz na plebanie……ksiadz pleban po katolicku ci wyjebie zeba swoim wielkim chujem..

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. W sumie gdyby tak dobrze przypierdolic zimnym końcem to może nawet by się dało ząb usunąć.

   5

   0
   Odpowiedz
 5. Zachlej ryja i idź spać

  2

  0
  Odpowiedz
 6. LOL jak ząb boli, to każdy dentysta przyjmie poza kolejką LOL

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Ten ćwok od pękniętego kondoma teżtu jest.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. A ja miec dobry sposob polka wsadze ci swoja czarna mambe prosto do papy i zaczniesz go rzuc a ze moja pala twarda jak stal to calkowicie rozwalisz zeba i masz spokoj na koniec chlapne jak kon i ciepla milosc usmierzy bol
  Mkebe ocieracz z poznania

  5

  1
  Odpowiedz
 9. Przecież z bolącym zębem mają obowiązek przyjąć Cię wszędzie tego samego dnia…

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Z takim bólem, to powinnaś dostać się i bez kolejki. Idziesz gdzieś i mówisz, że nie możesz czekać, czy nikt naprawdę nie może przyjąć Cię nawet na kilkanaście minut ? Może nawet inny pacjent Cię przepuści, jeśli ma trochę empatii.
  Umówi się gdzieś teraz, ale pokaż więcej zdecydowania i asertywności.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Haha ale wy naiwni jesteście. Myslicie że da się wejść tak bez kolejki z bolącym zębem? To zajebie cie banda dziadków i innych hipochondryków , nie pozwolą wam wejść. W jakim wy świecie żyjecie? Jak to w Polsce, przepisy swoje a rzeczywistość swoje. Emaptia? A to ktos jeszcze ma w ogóle? ? Teraz liczą się dzieci, róbmy bachory, jak najwięcej, Kaczyński płaci przecież, a jak masz 30+ lat to zdychaj bo brak miejsc do lekarza.

  4

  0
  Odpowiedz
 12. ja też miałem ten problem, czekanie 2 tygodnie albo prywatnie, ale poszedłem do innego gabinetu powiedziałem że boli mnie ząb i nie mogę pracować to mnie przyjęła od razu na nfz

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Ciesz sie ze masz panstwowego dentyste. W cywilizowanych krajach nie czekasz, ale bulisz. Usuniecie zeba to $200+.

  0

  0
  Odpowiedz