Moja siostra, od lat zafascynowana jest fletami. Uwielbia chwycić je dłonią i do ust zbliżyć. Wtedy przebiera paluszkami zwinnymi jak koci języczek i piszczy, zawodzi i jęczy bo kurwa mać, nigdy nie nauczyła się grać.
Poziom chujni spadł na psy
2023-09-15 15:49Od czasu do czasu zaglądam tu na chujnię i muszę przyznać że jej poziom drastycznie spadł. Przynajmniej w porównaniu z tym co było przed paru laty. Same jakieś tematy z dupy i równie mądre odpowiedzi. Zresztą, mam nieodparte wrażenie, że większość wpisów generuje stale ten sam matoł który nie wie co zrobić ze swoim wolnym czasem. Może admin uskuteczni automatyczne dodawanie nazwy providera i częściowo maskowany adres IP obok tytułu wpisu, żebyśmy wiedzieli co za idioci wykazują taką nadaktywność na tym portalu.
(Admin): Dobry pomysl. Ale czy naprawde jest az tak zle? 🙁
Komentarze do "Poziom chujni spadł na psy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Adres IP jest chroniony prawem i nie może być udostępniany osobom nieuprawnionym czyli ogółowi forumowiczów na chujni.
Natomiast admin może wprowadzić częściową cenzurę postów i komentarzy, jeżeli naruszają czyjeś dobra osobiste.10 -
Odpowiedz
Admin, nie rób sobie z nas jaj i przestań dodawać wpisy od siebie. Ewidentnie widać, że masz nadmiar energii, więc napierdalaj w asfalt kilofem u Mesia albo kradnij krokodyle.
31 -
Odpowiedz
Admin, nie jest źle. Stara prawda mówi: „jak się nie podoba to wypierdalaj”. Niech autor wpisu wypierdala więc w podskokach ku czeluściom niebytu. Swoją drogą, sporo prawdy jest w stwierdzeniu że olbrzymia większość wpisów pochodzi od garstki wyjątkowych pojebów. Podkreślam, wyjątkowych 😛 .
„żebyśmy wiedzieli co za idioci wykazują”.
Gówno będziecie wiedzieli, histerycy zasrani. Jeśli trzeba, zamieszczę instrukcję dla każdego jak używać proxy https://nano.komputronik.pl/n/co-to-jest-proxy-jak-dziala-i-do-czego-sluzy/.10 -
Odpowiedz
Niewazne, tem sam matoł ale za to tematy sa takie ktore kazdy potrzebuje
01 -
Odpowiedz
Testo, Mesio, Grammarnazi i ten co pisze o gumowaniu – największe zjeby chujnii
10-
Odpowiedz
Przed „co” powinien być przecinek.
Na końcu zdania powinna być kropka, nizino umysłowa.
„Chujni” przez jedno i na końcu, kurwobiedaku za trzy tysie.
Grammarnazi10
-
-
Odpowiedz
@admin
Tak – jest źle.
00 -
Odpowiedz
Zgadzam się, poziom ostatnio poleciał, żenujące wpisy po kilka zdań które ani nie są ciekawe ani nawet dobrze nie trollują albo ćwoki jak ten nudziarz od kurwobiedactwa.
31 -
Odpowiedz
To prawda, strasznie ciężko trafić teraz na wartościowa chujnie. Kiedyś ludzie przychodzili tu wyżalić się z prawdziwych życiowych problemów lub tych mniej poważnych, ale nadal ciekawych. Teraz porobiły się jakieś wojenki typu kobiety-mezczyzni, bogaci-biedni, mamy jakiś debili typu grammarnazi. To samo stało się np z wykopem. Te portale bardziej zaczęły wkurwiac niż ciekawić czy śmieszyć
11
Cyna
2023-09-15 13:34Dziś idę do sklepu aby kupić cynę bo muszę trochę kabelków polutować. Problem w tym, że zawsze robię co innego niż chciałem. Raz poszedłem po mleko ale zamiast mleka, poprosiłem o ser. Innym razem, chciałem skarpetki kupić a ze sklepu wyszedłem z majtkami i w dodatku, za ciasne były. Nie dalej jak wczoraj, byłem w osiedlowym sklepie po proszek do prania a kupiłem proszek przeciwbólowy. Dziś, muszę kupić to cholerną cynę. Przed snem zapisałem sobie. Teraz biorę do ręki tą karteczkę, patrzę a napisałem, aby kupić gwoździe. Postanowiłem więc napisać jeszcze raz, sięgnąłem po długopis i do papieru przykładam lecz tylko dziurę zrobiłem bo zamiast długopisu, wziąłem śrubokręt. Wydrukować więc chciałem ale zamiast komputera, odkurzacz włączyłem. Pomyślałem że napiszę mail do lekarza lecz zamiast tego, na chujnie napisałem.
Komentarze do "Cyna"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dobrze zrobiłeś. Ten lekarz to kompletny matoł, a do tego pijak.
00-
Odpowiedz
i złodziej, bo każdy pijak to złodziej
10
-
-
Odpowiedz
Ale za to ten lekaż by dał ci cynk gdzie kupić cynęe, więc: nieźle.
10
Wara obciągara
2023-09-15 12:31Pierdolone kurwy, lachociągi w mordę jebane, wstrzykują sobie botoks, żeby mieć bardziej wydatne usta i lepiej grać na flecie, co się w ręku gniecie.
Komentarze do "Wara obciągara"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
To nie lubisz ich? Dlaczego? Jakis jesteś dziwny….. robot czy drong?
My prosimy Admina Chuja o wytarcie chujem tego wpisu: to jest niechlujny wpis! Żadnej kultury!
A CHUJ z nim! Normalne Kurwy.20-
Odpowiedz
Co to? Nie są kurwy, nie są pierdolone, nie są lachociągami, nie wstrzykują sobie botoksu bo chcą lepiej wyglądać?
To sama prawda.01
-
-
Odpowiedz
Fachowa nazwa tego gatunku to glonojad.
01
Zaszkodziła mi kotwa chemiczna
2023-09-15 11:20bo wczoraj wciskałem kotwę w profil stalowy i nawdychałem się tych oparów a dzisiaj rano już jakieś podrażnienie gardła mam.
Komentarze do "Zaszkodziła mi kotwa chemiczna"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
No i co z tego?
Wczoraj dymałem Karynę, a dziś chuj mnie boli.
Interesuje to kogoś?30 -
Odpowiedz
Było nie wciskać kotwy nosem tylko dupą.
40 -
Odpowiedz
Kotwy chemiczne wkłada się w ścianę a nie w dupe jebancu…
30-
Odpowiedz
W dupę to wkłada się korek aby się nie zesrać albo chuja jak ktoś lubi.
10
-
Angelika Siwek zmarła w 2013 roku
2023-09-15 00:28a tu jej profil na Facebooku pozostał https://www.facebook.com/angelika.siwek2
Znałem ją ze szpitala psychiatrycznego
(Admin): Szczerze to ten wpis zadziwil mnie szczegolnie. Nie rozumiem dlaczego chcialbys sie podzielic taka informacja z innymi? Co probujesz osiagnac? Szczerze pytam. Pozdrawiam.
Komentarze do "Angelika Siwek zmarła w 2013 roku"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
To ja jestem ciekaw reakcji innych użytkowników. Nie zaszkodzi przypomnieć o takiej osobie, bo chyba życie jej nie rozpieszczało.
10 -
Odpowiedz
Admin jest 00:28 a Ty nie spisz tylko zatwierdzasz posty?
10-
Odpowiedz
Niestety..czesto pracuje po nocach…jak to mowia…no rest for the wicked
20
-
-
Odpowiedz
Człowieka już nie ma na tym świecie, ale konto i wszystkie wpisy pozostały (i backup’y danych na serwerach fb).
W pewnym sensie człowiek nadal „żyje” w cyfrowym świecie, wirtualnej przestrzeni.30 -
Odpowiedz
Za jakiś czas Facebook będzie wirtualnym cmentarzyskiem ludzi, którzy już nie żyją.
10
Boga nie ma, życie pozaziemskie istnieje
2023-09-15 00:27Możesz teraz spokojnie zostać ateistą i dokonać apostazji, czyli oficjalnego zerwania z Kościołem Katolickim. Ujawnijcie już tych szaraków-humanoidów, pozaziemską technologię, prymitywne formy życia na Europie, Marsie i Tytanie, bo to oczekiwanie mnie wykończy. W układzie Zeta Reticuli podobno są obce cywilizacje.
Komentarze do "Boga nie ma, życie pozaziemskie istnieje"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Skąd wiesz? Pisać każdy może.
10-
Odpowiedz
Co ma jedno do drugiego bo nie rozumiem?
00
-
-
Odpowiedz
Istnienie Boga byłoby nawet bez sensu. Jakiś starszy dziadek siedzący na chmurce. Gdzie w tym sens, gdzie logika.
00 -
Odpowiedz
Cześć !
Oczywiście, że jestem ateistą , każdy doktorant powinien być .
Kąpałem się w wannie u doktorant Kasi i bawiłem się gumową kaczuszką. Po wszystkim wypiliśmy kawę z ekspresu z takim niebieskim podświetleniem ( doktorant Kasia naczytała się tych Waszych chujni ) i odbyliśmy lubieżny akt miłosny.
Nic , wsiadam na moją 125 i cisnę w kierunku dziury.
Do meritum: obce cywilizacje istnieją , bo niby kto inny obserwuje moją dziurę po nocach ?
Ale o tym , to można by doktorat napisać.
Pozdrawiam serdecznie
Doktorant Sławek20-
Odpowiedz
A krokodyla ukradliście?
10
-
-
Odpowiedz
Do dupy ten artkuł i jego komentarze; jak Bóg dopuści to i z chuja spermę spusci.
Jak nie dopusci: to się nawet nie wysikasz. Stacja Odlew! Kto się nie odleje: temu sparszywieje.00 -
Odpowiedz
Na łożu śmierci mogę modlić się i do szaraka – byle uratował
00 -
Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, że modlitwa w czasie porwania na pokład obcego statku sprawiała, że ofiara unikała wzięcia? A teraz połącz kropki i wyciągnij wnioski.
01
Lokomotywa
2023-09-14 22:49Włączyłem dziś jutuba a tam wielka, zielona lokomotywa po torach gramoli się z cysternami.
Iskry miota pantografem i łypie złowrogo swoimi, wielkimi ślepiami.
Popatrzę, pomyślałem i tak oto, na chujni to opisałem.
Przyczyna zgonu
2023-09-14 22:48Ja myślę, że jeśli ktoś przykładowo przeleciał przez balustradę i spadł na łeb na beton z 30 metrów to przyczyną zgonu był covid.
Nie ma innego wyjaśnienia.
Komentarze do "Przyczyna zgonu"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Covid to śmiertelne zagrożenie. Szczepimy się dawką podstawową i boosterami, zachowujemy 2 metry odstępu, maska, dystans, dezynfekcja, testowanie się to teraz powinny być każdego głównego wytyczne.
10-
Odpowiedz
Czy wziąłeś już piątą dawkę?
Weź też szóstą i każdą następną.
Przypominam cierpiącym na zanik pamięci (kowidianom), że jak wybuchła pLandemia to miała być podana jedna i tylko jedna dawka.
Tak pierdolili w mediach o wyścigu na ostatniej prostej. Dopiero później okazało się, że jedna dawka nie wystarczy, ani druga, ani trzecia i ani następne.40 -
Odpowiedz
Ale pojeb XDDD
10
-
Po ostatnich upałach…
2023-09-14 22:48Nie wiem, czy to jest śmieszne, ale po ostatnich upałach…
+30°C Polacy śpią bez żadnego nakrycia. Amerykanie zakładają swetry. Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie.
+10°C Mieszkańcy domów komunalnych w Helsinkach zamykają okna. Lapończycy (nie mylić z Japończykami!) sadzą kwiatki w oknach.
+5°C Lapończycy opalają się na balkonie, jeżeli słonce jest jeszcze nad horyzontem…
+2°C Włoskie samochody nie zapalają.
0°C Woda zamarza.
-1°C Oddech staje się widoczny. Czas zaplanować urlop nad morzem śródziemnym. Lapończycy jedzą lody popijając zimnym piwem.
-4°C Kot wchodzi pod kołdrę.
-10°C Czas zaplanować urlop w Afryce.. Lapończycy idą popływać.
-12°C Zbyt zimno na śnieg.
-15°C Amerykańskie auta nie zapalają.
-18°C Właściciele domów w Helsinkach włączają ogrzewanie.
-20°C Oddech staje się słyszalny.
-22°C Francuskie auta nie zapalają. Za zimno na jazdę na łyżwach.
-23°C Politycy zaczynają współczuć bezdomnym.
-24°C Niemieckie auta nie zapalają.
-26°C Z oddechu uzyskuje się materiał na budowę iglo…
-29°C Kot wchodzi pod pidżamę.
-30°C Japońskie auta nie zapalają. Lapończyk klnie, kopie w koło swojej Toyoty i zapala Ładę.
-31°C Za zimno na pocałunki – usta przymarzają do siebie. Lapońska drużyna narodowa zaczyna przygotowania do sezonu wiosennego.
-35°C Czas zaplanować dwutygodniową kąpiel w gorących źródłach. Lapończycy odśnieżają dachy.
-39°C Rtęć zamarza. Za zimno by myśleć. Lapończycy zapinają ostatni guzik w koszuli.
-40°C Niemiec bierze samochód pod kołdrę. Lapończycy ubierają swetry.
-45°C Lapończycy zamykają okienko w wychodku.
-50°C Lwy morskie opuszczają Grenlandię. Lapończycy zamieniają rękawiczki z pięcioma palcami na jednopalcowe.
-70°C Niedźwiedzie polarne opuszczają biegun. Na uniwersytecie w Rovaniemi organizuje się bieg długodystansowy.
-75°C Św. Mikołaj opuszcza krąg polarny. Lapończycy opuszczają nauszniki z czapek na uszy.
-250°C Alkohol zamarza. Lapończycy są wkurzeni.
-268°C Hel staje się płynny.
-270°C Piekło zamarza.
-273,15°C Zero absolutne. Brak ruchu cząstek elementarnych… Lapończycy przyznają: „Tak,jest nieco chłodno, rozłupmy se flaszeczkę na rozgrzanie…”
Komentarze do "Po ostatnich upałach…"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
-273,15: Gorale krzycza: sakramencko! Nie bedzie turystow to nie bedzie dutkow!
60 -
Odpowiedz
-27 zamarza wódka 40% i nie można się najebać.
10-
Odpowiedz
brrrr kurwa aż sobie wyobraziłem jakie to musi być piekło. Połowa dorosłych Polaków nie może się cyklicznie najebać w piątek, piąteczek, piątunio, lepsza połowa dnia……
Praca = Kara
Weekend = Nagroda00
-
-
Odpowiedz
Jesteś pewny patałachu, że w minus 273 występuje brak ruchu cząstek elementarnych ? Skoryguj swą wiedzę , albowiem będziesz skuwał asfalt tępym kilofem i pił co rano nalewkę sporządzoną na tajemniczej recepturze Jego Eminencji Byczywąsa ./ Mesio
01

Naucz siostrę grać albo wynajmij nauczyciela muzyki, który z całą pewnością posiada profesjonalny sprzęt i da jej korepetycje.
Pewnie jak patrzysz na ten flet ,jej usta i paluszki to o innym flecie myślisz :-)
haha sexxx
Stepsister?