Może mi ktoś wytłumaczyć o co tam chodzi ? A może bardziej jaki profil osobowości kobiety tam mają , które konta zakladają ? Tylko bez żartów proszę .
Założyłem niedawno tam konto . I czytam opis co niektórych kobiet , i się zastanawiam jak bardzo poryty łeba taka osoba , po której z opisu wynika , że ma zdanie o sobie , iż jest jakąś wyjątkową osobą ( nie wiem kurwa , na przykład Angeliną Jolie ). Albo o co chodzi z tymi dopasowaniami ? W chuj mam tego ,a z nikim nie idzie normalnie pogadać , jak już ktoś odpowiada , to : tak , nie , nie wiem , dzięki.
To przecież większy kontakt można załapać z takim na przykład konikiem polnym.
Kto w ogóle dał przyzwolenie na takie gówno ?
Tadeusz , człowiek renesansu , dinozaur mentalny.
Nie polecam posiadania dzieci
2023-09-11 22:20Miało być tak pięknie! Mija 7 lat, dwójka dzieci – PRZEJEBANE. Nigdy nie ma na nic kasy, hipoteka kosmos, nie idzie nigdzie wyjechać, dziadkowie ciągle marudzą i pierdolą od rzeczy. Nie tak to miało wyglądać!
O ile nie macie bańki na koncie (tak mówiłem przed ślubem, że bańka na koncie = mogę zakładać rodzinę), to darujcie sobie dzieci. Nawet w tym gównianym pisowskim syfie.
Szkoda życia. Każda złotówka idzie na rodzinę, nie mam z tego NIC! ABSOLUTNIE NIC, chyba, że ściemnię / coś dodatkowo zarobię (ale to takie trzecie – czwarte dodatkowe).
Komentarze do "Nie polecam posiadania dzieci"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie poczytałeś o antynataliźmie przed rozważeniem założenia rodziny, rookie mistake.
A co to się stało, że odpuściłeś posiadanie bańki na koncie przed ślubem?
40-
Odpowiedz
Po 2-3-4 latach, próbie zrobienia kariery w Wawce (totalnie mi nie odpowiadało) okazało się, że dojście do bańki w Polsce jest ultra trudne.
autor
00
-
-
Odpowiedz
U mnie podobnie 2+2 i całe szczęście, że robię zamianę mieszkania na większe bez kredytu hipotecznego. Oddycham dzięki temu, ale czuję ciężar wydatków mimo wszystko – kasa idzie jak woda. Ludzie dookoła na kredytach, bo nie ruszyliby z tematem nigdy. System wysysa z nas resztki wigoru, byle zapierdalać na cokolwiek. Dlatego, póki to możliwe, żadnych kredytów.
70-
Odpowiedz
Kredo do emerytury + dwa bombelki po drodze to przecież nie ma kurwa niczego lepszego, żeby zrobić z gościa przewidywalną, niegroźną, pozbawioną energii i posłuszną kluchę. Większości to jednak pasuje więc wszystko jak najbardziej gra. Mnie to nie pasuje więc się szlajam, staje się przechujem w wybranym przez siebie obszarze i szukam jeszcze miejsca, w którym zapuszczę korzenie. Jak osiągnę to co chcę z wyznaczoną datą, odłożę na skromne cztery ściany bez pomocy lichwy i zostanę wirtuozem w wybranej dziedzinie to znaczy, że warto przekazać takie geny, zrobić bombelka i niech on czyni sobie w wybranym obszarze tę ziemię poddaną. W innym przypadku jestem pizda i nie będę pomnażał pizd na świecie. Jakość, nie ilość. Wszystko jest więc w porządku dopóki się nawzajem nie napierdalamy, która droga jest słuszniejsza, a robimy tak jak chcemy (chcemy!, a nie wymaga się od nas)
50
-
-
Odpowiedz
Było myśleć przed włożeniem chuja, a nie po.
20 -
Odpowiedz
Nie piszemy z włączonym Caps lockiem.
mgr.inż Grammarnazi00-
Odpowiedz
Chyba, że chcemy krzyknąć. Caps to w internecie krzyk. Jeśli chcę krzyknąć, to pokazać, to używam capsa.
autor
00
-
-
Odpowiedz
Fakt, że dzieciaki to masa wyrzeczeń, ale nie wyobrażam sobie żeby ich nie było. Jeśli dobrze je poprowadzisz, to masz wspaniałych przyjaciół do końca życia, a jeśli będziesz rozpatrywał przez pryzmat strata/zysk, to faktycznie będzie chujnia o jakiej piszesz i w przyszłości będziesz przez nie podobnie traktowany.
Ps. na starcie nie miałem bańki na koncie i zawsze byłem zakredytowanym średniakiem, ale na przekór projektantom naszego życia, miałem zasadę coco jumbo i do przodu i nie przekładałem niepowodzeń finansowych i złego nastroju na te istoty, które sam ściągnąłem w przypływie uniesienia, więc jak masz jaja to nie narzekaj na chujni (większość ma podobnie przejebane na tym padole), tylko wychowaj je tak, żeby były twoją radością.51-
Odpowiedz
To jest tak, że faktycznie – kocham, ale jestem mega zmęczony…
autor
01
-
-
Odpowiedz
Ojej, zrobiłeś dzieci i okazało się że potrzebują uwagi, troski i inwestowania kasy? Ja pierdole, biedactwo. Wkurwia mnie takie podejście dzisiejszych rodziców. Cały czas tylko ja, ja, ja, ja, ja. Mordo, skończyło się. Założyłeś rodzinę, teraz ktoś inny jest ważniejszy. I nie próbuj nawet pokazywać że coś Ci się nie podoba, bo dziecko to widzi i doskonale zapamięta. Ja pierdole, jak mnie to wkurwia jak dzieci mają dzieci. Miałeś kurwa czas na bycie dzieckiem, teraz jest czas na bycie głową rodziny. Nie narzekaj jak pizda.
53-
Odpowiedz
Oj daleko mi do tego, dlaczego tak uogólniasz? Dlaczego „ja”? Skąd wiesz jakim jestem rodzicem? P…l się!
autor
00
-
-
Odpowiedz
Kasa idzie jak woda jak dyskutujesz o nich z babą . Weź ją za mordę na wiochę, tam gdzie 2000 za metr i ludność dookoła ma znacznie mniejsze dochody to zetniesz koszty o 50 procent.
Chcesz mieszkać w mieście, no to płać. Miasta teraz są dla generalnie 3-4 grup ludzi:
A)tych bez rodzin na utrzymaniu
B)ultra bogatych
C)sadomasochistów
D)darmozjadów na socjalu – to akurat jest chore.Można narzekać , ale nic to nie da. Taki porządek ma swój sens , miasta mogłyby się odkorkować gdyby ludzie choćby w najmniejszym stopniu przemyśleli. Na korkach się to nie kończy, ale akurat to mnie najbardziej boli. Ja nie kupiłbym podstawowego vw Golfa za 150 k, ale ludzie nie mają problemu żeby wziąć kredyt na całe życie na 3 krotnie podrożone mieszkania. To są ci sadomasochiści
50-
Odpowiedz
No właśnie jedyny plus, że gdybym sprzedał chatę, to jestem do przodu ładną kasę, ale to i tak nie starczy na nic na wsi, bo tak drogo. Nie wiem co robić, ale nie widzę się teraz do 18tki dzieciaków zap…ć na to wszystko. Żona zarabia, ale ma romantyczne podejście do biznesu, zresztą zawsze miała, bo dziadki we łbie mają pusto. Mam parę opcji, wtedy jak to pisałem, byłem po kłótni. Trzeba będzie coś zmienić i poprowadzić tę zmianę, bo na kobietę i analizę po jej stronie chyba nie ma co liczyć. Dzieciaki kocham, ale ludzie… 7 lat na to wszystko zapierniczam… i już chciałoby się powoli coś widzieć odkładane na koncie, to nieee, bo stopy takie dowalili, że rata 70% w górę, przedszkola prywatne, bo w moim mieście są takie zasady, że najpierw patola, a jak zarabiasz, to dostajesz miejsce na drugim końcu miasta… szkoda gadać.
autor
00
-
Prośba do Jaśnie Wielmożnego Pana Grammarnaziego
2023-09-11 22:18Uprzejmie proszę, wsadź sobie chuja w dupę i pierdol się ze swoimi poradami.
Dziękuję.
Komentarze do "Prośba do Jaśnie Wielmożnego Pana Grammarnaziego"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Bez sensu. Gdybym tak zrobił to by oznaczało, że mam swoje porady w dupie. Ty jakiś gupi jesteś.
Grammarnazi10-
Odpowiedz
Pisze się głupi a nie gupi Jaśnie Wielmożny Panie-tumanie.
00
-
-
Odpowiedz
Uprzejmie odpowiadam, iż mam zbyt ciasny otwór. Ale może ty spróbujesz.
mgr.inż Grammarnazi00-
Odpowiedz
Każdy potwór ma swój otwór.
Szukaj, a znajdziesz amatora.00
-
-
Odpowiedz
Grammarnazzi, nie zrażaj się takimi wpisami. Jesteśmy z Tobą.
Wszyscypuryści.00 -
Odpowiedz
Po co mu odpowiadacie olejcie dziadka!!!!
00-
Odpowiedz
Nie stawiamy pęciu wykrzykników po rząd, tłumanie.
Grammarnazi00
-
-
Odpowiedz
Uprzejmie proszę, zastosuj się niżej wymienionych rad, albowiem to musisz robić sumiennie i z lubością:
Wal konia, pij jabole i bekaj, kradnij krokodyle, szczaj na podłogę wokół kibla, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, buty na zmianę i kawę. I nie zapominaj o srajtaśmie. Jak postawią słodycze czy piwo Romper, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
Z poważaniem,
Adwokat Grammarnaziego10
RE PIERDOLONY PISOWSKI CWEL Z NBP
2023-09-11 19:11No stary, ja mam to samo. Też mam akcje i nie spodziewałem się tak skrajnego szaleństwa.
Trzeba się już pogodzić z tym, że w tym kraju mamy tylko magnaterię i nierobów na szczycie za starych i za głupich na jakieś aktywa, które wymagają analizy, dlatego wali ich giełda.
Robią wszystko, żeby pompować bańkę na nieruchomościach, bo w nic innego nie potrafią inwestować jak cały ten głupi naród analfabetów.
Na szczęście prędzej czy później demografia zrobi swoje, a betonowe złoto i cały ten ich emerycki system drenowania kasy do kieszeni starych pryków z alzheimerem jebnie tak boleśnie, że sobie nie wyobrażasz.
Młodzi Polacy już ledwie dają radę utrzymać na barkach tych starych, spasionych darmozjadów, którzy tylko otwierają dziób jak pelikan i”dej, dej i dej”.
Komentarze do "RE PIERDOLONY PISOWSKI CWEL Z NBP"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Pierdolisz
13-
Odpowiedz
Ty za to nawet nie umiesz pierdolić
01
-
-
Odpowiedz
Nie piszemy tytułu chujni z włączonym Caps lockiem.
Daj, a nie dej.
mgr.inż Grammarnazi02 -
Odpowiedz
A na drzewach zamiast liści winni wisieć komuniści i tak będzie
00
Mój syn ma w szkole pseudonim „Gówno”
2023-09-11 19:11a moja córka „Dajka”. Szok, Jestem zrozpaczona…….
Komentarze do "Mój syn ma w szkole pseudonim „Gówno”"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Sraj na to.
10 -
Odpowiedz
Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska :
A : walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
C : kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na mieszkanie w bloku z PRL z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.10 -
Odpowiedz
Chamstwo się szerzy wśród polskiej młodzieży!
40-
Odpowiedz
Kiedyś było dużo większe, ale dostęp do informacji mniejszy.
00
-
Chwalisz się czy się żalisz?
2023-09-11 17:10Od kiedy admin wprowadził 90% cenzurę na forum odtąd nie wchodzę na forum regularnie. Z jednej strony oszczędzam czas i nerwy ale z drugiej strony nie mam co robić gdy mam czas.
(Admin): Doprawdy? 90%? A powiedz mi to przyjacielu na jakich danych deklarujesz takie liczbo-fakty? 🙂
Komentarze do "Chwalisz się czy się żalisz?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jaką cenzurę xD? Ok edgelord. Ludzie nadal walą tutaj kurwami i szmatami na prawo i lewo, wyzywają siebie od najgorszych i wstawiają kontrowersyjne posty, gdzie ta cenzura?
00 -
Odpowiedz
No już nie przesadzaj że tu jest taka cenzura. Przecież niejeden gagatek może tu pisać co chce i kiedy chce. Na przykład ten szurnięty, który kilka razy dziennie jak jakiś nawiedzony pisze o stadzie ogierów z wyprężonymi chujami. Oj, jestem pewien, że jego dupa nie służy wyłącznie do srania i siedzenia. Takie forum jest dla niego idealne, on może robić tu swój mały pedalski coming-out.
10-
Odpowiedz
Widzę, że marzysz aby obciągnąć wyprężonego, końskiego chuja.
Nie wstydź się, bo nic co ludzkie (końskie) nie jest ci obce.
Ssij równo i z połykiem, a później napisz, jak smakowała ci końska sperma.10 -
Odpowiedz
Mi nic nie publikuje mocniejszego… bluzgi wchodzą, a jak coś napiszesz życiowego to NIC.
20
-
-
Odpowiedz
Jeśli to prawda i 90% treści jest blokowanej, a przechodzą jedynie nieliczne, które utrzymują jakiś tam poziom ludzki to ja sobie kurwa nie mogę wyobrazić jakie treści i wiadra gówna czyta Admin i jednocześnie zazdroszczę mocnej bani, że pomimo tego przesiewania jest wciąż poczytalny. Chociaż chuj wie bo ostatnio proponował Testo jakieś kiełbaski w Anglii hahaha 🙂
Podejrzewam, że masz supernowoczesny telefon z dostępem do wiedzy z każdej możliwej dziedziny na pstryknięcie palcem. Weź sobie jakąś apkę, wybierz jakiś język obcy, ustaw 5-10 minut dziennie nauki i jak czujesz, że nie masz co robić napierdalaj w tej apce. 5-10 minut to można zrobić srając, a nawet się nie obejrzysz jak rok pierdolnie i śmigasz w danym języku. Tylko musi być konkretny cel z nim związany bo motywacji nie starczy nawet na te jebane pięć minut.
„Fajnie jest umieć języki obce” – nie, to nie jest konkretny cel 😉
(Admin): Prawda? Wzruszyla mnie twoja empatia. Jest dokladnie tak jak mowisz, ile gowna ja musze przefiltrowac zeby tu wogole cos z sensem opublikowac 🙂 Dziekuje za zrozumienie. Prosze mi wierzyc ja nie stosuje cenzury. Jezeli post czy komentarz nie jest w kolko powtarzajacym sie spamem i da sie go w miare sensownie przeczytac to zatwierdzam.
Chyba jedynie na prosbe uzytkownika usunalem post o nekrofilii bo rzeczywiscie byl bardzo odpychajacy a nic nie wnosil. Tak po za tym chulaj dusza. Nie ma tu cenzury jak na interii czy innych portalach. A co do Testo – ja mysle ze on w glebi duszy to dobry czlowiek jest – trzeba mu okazac odrobine dobroci to sie zwroci. Wszystkiego dobrego!10 -
Odpowiedz
Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska :
A : walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
C : kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na mieszkanie w bloku z PRL z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.00 -
Odpowiedz
„Chulaj dusza”.
Na chujni pojawia się w chuj dużo chujowych słów o chuju (również wyprężonym) i chujowości, to dlatego z rozpędu piszemy chulaj przez ce-ha? Bo jeśli nie, to musi być jakaś nizina umysłowa.
Grammarnazi
(Admin): A cholera faktycznie! Ale byk! Dzieki Grammarnazi – poprawiaj nieukow, poprawiaj 🙂
https://polszczyzna.pl/hulac-czy-chulac-ktora-forma-jest-poprawna/00 -
Odpowiedz
Dobra, wy tutaj o wyprężonych kutasach, to mi do głowy przyszła strongcockxx. Śliczna. Boska.
10
PIERDOLONY PISOWSKI CWEL Z NBP
2023-09-11 17:04Pierdolony pisowski cwel z NBP obniżył stopy procentowe o 0,75 %.Efekt, mój fundusz akcyjny w ciągu dwóch dni stracił kilkanaście tysięcy zł!!!
Komentarze do "PIERDOLONY PISOWSKI CWEL Z NBP"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tak kończą spekulanci.
51 -
Odpowiedz
Im prędzej się pogodzisz z likwidacją prywatnej własności, tym lepiej. Nie mam nic i jestem szczęśliwy. Klaus Schwab
32-
Odpowiedz
Klaus, pojebie jeden, wspomnij jeszcze coś o podatku katastralnym, może kogoś wkurwisz. No dawaj, nie daj się prosić, świnio.
21-
Odpowiedz
Dlaczego akurat o podatku katastralnym? Przecież dojebali nam multum różnych podatków i dokładają wciąż nowe. Dla mnie perełka to podatek od niezrealizowanych zysków kapitałowych.
21-
Odpowiedz
Okurwajegomać (to jedno słowo). Wpisałem w google i się śmieję kurwa sam do siebie i do monitora. Podatek od niezrealizowanych zysków, chłopie duszę się, co tu się odpierdala w tej krainie hahah ahhahahhahah —_—
01
-
-
-
-
Odpowiedz
Nie piszemy tytułu chujni z włączonym Caps lockiem.
Wpis kończymy kropką, a nie wykrzyknikami.
mgr.inż Grammarnazi10-
Odpowiedz
Ty domorosły „polonisto”odwal się od ludzi !
00
-
-
Odpowiedz
Zapuszczaj shorta z dźwignią jak jaszzomp ma zabrać publicznie głos.
01 -
Odpowiedz
Ważniejsze jest to, że setki tysięcy Polaków jest okradane co miesiąc na poczet socjału. A ty jak masz kasę na koncie to kombinuj inaczej, a nie liczysz na zysk z banku! W dupie mam twoje zyski albo straty zysku! Raty z 1500 na 3200 ludziom podskoczyły – TO jest kurestwo!!!
50-
Odpowiedz
>wejdź w kredyt po same jaja przy niemal zerowych stopach procentowych
>guess what, stopy procentowe idą w góre
>polaczkos: no misza nie padumał00
-
„Znawca języka polskiego” Grammarnazi
2023-09-11 10:20Tępy, pusty i zakuty łeb Grammarnazi potrafi tylko obrażać ludzi na chujni. Jebany analfabeta, tłumok, ciemna masa nie ma pojęcia o zasadach pisowni języka polskiego.
Kmiotek jebany odpierdala kardynalne błędy ortograficzne, a przypierdala się do interpunkcji.
Pierdolony kretyn szuka dziury w całym, aby się przyjebać do kogoś. Ćwok kreuje siebie na znawcę języka polskiego, a w rzeczywistości jest zakompleksiałym, zarozumiałym i nadętym bucem, który wyżej sra, jak dupę ma.
Pierdol się jebany cymbale, robiony miękkim chujem!
Komentarze do "„Znawca języka polskiego” Grammarnazi"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wpis kończymy kropką, a nie wykrzyknikiem.
mgr.inż Grammarnazi33 -
Odpowiedz
Gdybyś był robolem u Mesia za kromkę suchego chleba z wodą i napierdalał w asfalt kilofem tak, jak ja, to miałbyś wyjebane w interpunkcję.
00 -
Odpowiedz
Dałbyś se już spokój, w kółko tylko Grammarnazi i Grammarnazi, przecież masz inne zainteresowania, prawda? Na przykład anatomia koniowatych, szczególnie samców a bardziej szczególnie genitalia tychże.
60-
Odpowiedz
Ciebie chyba też wzięło na „wyprężone chuje ogierów”, bo nieustannie poruszasz ten temat.
Jedź na wieś lub do stadniny, to zobaczysz owe na własne oczy, co więcej będziesz mógł porównać z własnym wyprężonym.
Nie zapomnij uprzednio wziąć viagrę aby porównanie wyprężonych było bardziej wiarygodne.
Nie wpadnij przy tym w kompleksy na tle swojego wyprężonego.
Miłej wycieczki życzę i oglądania końskich genitaliów.00
-
-
Odpowiedz
Stara mu nie daje bo ma z deklem to mu odpierdala staremu hujowi Czepia sie ludzi wredny huj!!!!!
10-
Odpowiedz
Przed bo oraz przed to stawiamy przecinek.
Chuj, a nie huj.
mgr.inż Grammarnazi00 -
Odpowiedz
Już ci raz pisałem kurwo niedojebana:
Na końcu zdania stawiamy kropkę.
Przed bo stawiamy przecinek.
Chuj piszemy przez ch.
Nie stawiamy kilku wykrzykników pod rząd. Pięć wykrzykników to objaw szczególnej pizdowatości mózgowej.
mgr.inż Grammarnazi00-
Odpowiedz
Kretynie kto upoważnił Ciebie do pouczania ludzi?.
00
-
-
-
Odpowiedz
Ja to się dziwię, że chce mu się tak pod każdym wpisem doszukiwać błędów
00-
Odpowiedz
Gdybyś miał synchronizator biegu do Kamaza i poczuł dobre gumowanie na komisariacie, to byś się niczemu już nie dziwił.
10 -
Odpowiedz
Bo to cwel, który nie ma nic do roboty, oprócz dawania dupy. W czasie wolnym od nadstawiania sraki z nudów szuka chuja do dupy, poprzez przypierdalanie się do innych.
00
-
POLSKA WYGRAŁA Z BRAZYLIĄ !!!
2023-09-11 09:50Polska wygrała z Brazylią 1:0.
W MŚ 1974r. i zajęła 3 miejsce.
Polska przegrała z „potęgą w piłce nożnej” Albanią 0:2.
W eliminacjach ME 2023r.
Jakieś pytania?
Komentarze do "POLSKA WYGRAŁA Z BRAZYLIĄ !!!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Czy jakieś pytania? No ba. Homo Sapiens interesuje się światem. Mnóstwo pasjonujących pytań. Na przykład co Pan Lewandowski jadł na śniadanie i gdzie srał? Jakim jeździ samochodem i gdzie spędza wakacje? Co robi teraz Doda Elektroda? Świat jest pełen intrygujących tajemnic, które czekają, aż je odkryjemy. W zamian za swą wnikliwość godną goja otrzymujesz zielone punkty na steka i nowe ubrania. Klaus Schwab
70-
Odpowiedz
Dokładnie tak szanowny Klausie, piłka i rybki, piłka i rybki, a pomiędzy kurwa grillik ze szwagrem na działaczce, a jak jeszcze jakieś wesele wpadnie to już kurwa ekskluziw kurwa ekskluziw, a potem od nowa piłka, rybki, piłka, rybki…
30-
Odpowiedz
„grillik ze szwagrem na działaczce”
Czyli ja pilnuję grilla a szwagier wpierdala kiełbasę jedną ręką bo leży na działaczce i trzyma ją za cyca? A ta działaczka to z pisu czy z konfy? A może jakaś nawiedzona Martyna? Chuj jeden wie, same niewiadome.00
-
-
-
Odpowiedz
Oglądacie gówniany sport, przeżarty korupcją, w którym nie mamy reprezentacji. Trzeba było obejrzeć siatkówkę Polska-Belgia. Ale po co, z wami debile to jest tak: „zawsze paczałem na futbol i bendem paczał bo jestem tępym chujem”. Tępe chuje.
51 -
Odpowiedz
Istnieje taki efekt w psychologi nazywany „pławienia się w cudzym blasku’ , to ten efekt jak ktoś mówi że zna kogoś tam , albo chwali się autografem jakiegoś tam znanego gościa.
Myślę, że ogółem ludziom brakuje poczucia własnej wartości, a ci którym jej nie brakuje nazywani są różnie od mocarzy przez narcyzów aż do zuchwalców , zależnie od narratora. Ile ludzi , tyle opinii . Ja osobiście uważam , że to raczej coś lepszego i w związku z tym samo nawet interesowanie się PZPN-em świadczy o człowieku że ma małego siurka, co dopiero ekscytowanie bądź raczej zadręczanie się tym. Bo taka porażka pzpnu jest uważana przez takiego jako osobista. Pzpn przegrywa , więc ja sam także nie jestem nic warty.
Mówiąc prościej, ten kto w ogóle choćby porusza ten temat ma małego i zostało to powyżej wyargumentowane , a kto dalej tego nie rozumie odsyłam do fachowej literatury , rozdział „pławienie się w cudzej chwale”. Zresztą , nie ogranicza się to do pzpnu a ogółem do kibicowania mniej lub bardziej częściej bądź rzadziej
20-
Odpowiedz
Czy piszesz rozprawę doktorską na temat „Wpływ oglądania meczów piłki nożnej i kibicowania ulubionej drużynie, w świetle zainteresowania PZPN-em, na wielkość siurka kibica w aspekcie psychologicznym „pławienia się w cudzym blasku”?
Zaproś mnie na obronę pracy doktorskiej.10-
Odpowiedz
Szanowny Panie !
Nigdzie Cię nie zaprosi , bo żadnej rozprawy doktorskiej nie robi. Przecież on nawet magistra nie ma. Nie to co ja. Nie chwaląc się.
Ale powiem Panu , że im wyżej w hierarchii naukowej , tym człowiek generalnie jest głupszy : zadufany w sobie dupek. Obserwuje to u ” profesorów ” .
Ja jestem inny . Dlatego wykopałem dziurę w lesie , żeby mi nie odjebało jak innym doktorantom.
Pozdrawiam
Doktorant Sławek00-
Odpowiedz
Małego mają nie tylko kibice , ale też profesorowie , mówiąc terminologią tej dyskusji.
Doktora nie robię , bo oni też mają małego . Einstein za to małego nie miał , bo wyraźnie podkreślał , że wolałby zwykłe życie bez blasku reflektorów . Tak jakby został siłą wepchnięty pomiędzy tych z małymi , ale duszą pozostał przy tych normalnych00
-
-
-
-
Odpowiedz
Tak, mam jedno pytanie. Dlaczego dajesz się frajerzyć i oglądasz te gówno w wykonaniu nażelowanych cwaniaków z repry, którzy nic nie potrafią? A jak nie oglądasz, to po co wspominasz o tym, skoro marnujesz tylko czas a oni i tak mają ciebie jako kibica w dupie?
00
Polacy są nienormalni
2023-09-11 09:50Słowo daję.
Mam sąsiadkę, która znęca się nad dzieckiem i TYLKO JA to regularnie zgłaszam. Można by zabić dzieciaka pod nosem tego polszego prymitywu i tylko wzruszyliby ramionami. Co warty jest ten naród? Patologia, wrzaski i przemoc. Co chwilę widi się matkę, która szarpie się publicznie z dzieckiem, potrząsa nim. To jak ona się zachowuje, jak jest z dzieciakiem sam na sam? Czy inni Polacy to taka sama hołota, że nawet nie potrafią wtedy zareagować i tylko ja reaguję zawsze?
Komentarze do "Polacy są nienormalni"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Patologia, cwaniactwo i kurwobiedactwo. Tak, olbrzymia większość tego tępego, patologicznego kurwobiedactwa zadowala się jebaniem za trzy i pół tysia na taśmie, lampieniem się w pasjonujące w chuj meczyki z romperkiem w śmierdzącej łapie i pijackimi burdami na oszczanej ławeczce przed blokiem. Za rozrywkę służy im wyżywanie się na najbliższych z nadzieją na to, że w ten sposób zaleczą swój kompleks bycia czymś pomiędzy gównem a kałem.
31-
Odpowiedz
Najlepsze sa blachy co szczerza patologiczny ryj na fb z bombelkiem A w domu prymiywna karyna nie potrafi nic wytlumaczyc dziecku to go leje Mamy teraz wysyp madek – prymitywnych wulgarnych kurewek co z krymolem wpadly teraz nie radza sobie z macierzynstwem Teraz nie ma dobrego materialu na matke Mamy wiejsko- osiedlowe karyny lub wielkie damulki ksiezne hrabiny co kariere robia a dzieci maja byc najlepsze w szkole Te tez dzieci drecza jak nie wygraja kazdej olimpiady w szkole Gdzie prawdziwe kochajace mamy????
11 -
Odpowiedz
Spierdalaj z tego internetu ze swoimi obrzydzelstwami. Już pociągam za spłuczke.
00
-
-
Odpowiedz
Nie piszemy z włączonym Caps lockiem.
Widzi, a nie widi.
mgr.inż Grammarnazi13-
Odpowiedz
Nie piszemy tylko jesteśmy napisani.
dr hab. inż. Twoja Stara i przyjaciele
10
-
-
Odpowiedz
Nie biorę, jestem okej.
10 -
Odpowiedz
Nooooos kurwa w soooos
i uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam00-
Odpowiedz
Każdy jest chujewsko sam.
00
-
-
Odpowiedz
A potem „tragedia” jak kolejny dzieciak ginie zakatowany
10 -
Odpowiedz
Tak naprawdę obydwoje powinni umrzeć. Matka to patologia, a gnojek będzie miał skrzywioną psychikę i będzie się znęcał nad żoną czy dziećmi, bo tego się uczy od matki. Ludzie dali sobie wmówić, że każdy ma prawo do życia. Nieprawda, patus nie ma. A dziecko patusów będzie patusem.
12

To portale skierowane dla kobiet i Czadów 8/10 w górę. Jeśli nie należysz do tych grup nie marnuj czasu. Przeczytaj jakąś książkę czy coś.
Bez żartów Tadeuszu. Wszelkie portale tego rodzaju są przeznaczone dla ludzi niepełnowartościowych umysłowo (bez obrazy).
Kim trzeba być, aby uzewnętrzniać się publicznie?
Te portale mają na celu wyciąganie danych osobowych i wszelkiego rodzaju innych danych od osób nieświadomych, dobrowolnie udostępniających je różnego rodzaju szpiegom.
Owe dane są pozyskiwane, przetwarzane i magazynowane na wieczność w systemie Big Data.
Nigdy nie wiadomo kiedy, kto i w jakim celu wykorzysta te dane, również przeciwko udostępniającym.
Każdemu wchodzącemu na badoo, fejsa, insta, tik toka i inne tego rodzaju portale, powinna zapalic się w głowie czerwona lampka ostrzegawcza.
Wszystkie te zjebane portale działają podobnie i poziom odpowiedzi jest też podobny. Większość profili to napompowane księżniczki szukające ostatniej szansy w swoim życiu, więc musisz być wysoko w punktacji społecznej.
Ja straciłem na to gówno sporo czasu. Nie marnuj swojego, bo to targowisko próżności i pozostanie tylko frustracja. Poznawanie tylko w realu.
Nie zaczynamy zdania od A.
Nie stawiamy znaków interpunkcyjnych po spacji.
mgr.inż Grammarnazi
Nie stawiamy kropki po mgr stawiamy po inż.
W realu nic lepsze Same ksiezniczki z nadetym ego Puste lachony Sa zakochane w swojej doskonalosci Polikwidowalam wszystkie spoleczniaki bo tam 95% osob ma zryty beret Wszyscy piekni madrzy nieomylni Widzi lachon ze ja na portaliku lajkuja to pizdzie odpierdala na punkcie wlasnej wspanialosci Pojebany narod od kiedy te wszystkie tindery fb i inne gowno bezwartosciowe To sa wspolczesne mozgojeby Patrzcie mysli byle Aska- kutaska jaka to ja jestem wyjatkowa Poklon mi oddac
No a po chuj one te konta zakladają ?
Tadeusz
Po chuj to krasnal w wodzie stoi 😉 To zwykłe atencjuszki, laski których nikt nie chciał (z różnych powodów, generalnie nieroby, chcące leżeć i pachnieć tego nie zrozumiesz) i próbują ostatniej szansy czyt. złapanie kolesia na już mocno zjełczałą dupę i cycki do pasa. Szkoda czasu, same Krysie – same ****y zdaje mi się.
Jak nieroby jak pisałem z kilkoma i rozmawiałem ? Jedna pracuje w Dino , druga w Szpitalu , trzecia w Polo Markecie , czwarta zapomniałem gdzie. Tadeusz
To znaczy, że ledwo im wystarcza na życie. Swoją wypłatę chętnie zostawią sobie, a zajmą się Twoją. Zostaje zjebanie umysłowe lub charakter słaby i dlatego nikt tego nie wziął. Takie laski są w każdej grupie społecznej od pato do bogatych klas wyższych.
Ze Szmaty jedwabiu nie zrobisz
„Kto się kurwą urodził, to kanarkiem nie zdechnie”
Pizda nie mydło nie wymydli się.