Wybory kobiet cz III

Witam, dziś opowiem wam trzecią część z serii historii opartych na faktach o kobietach, które wam obiecałem.

Mam też dla was dobrą wiadomość. Gdy już opowiem wszystkie historie jakie znam na koniec dostaniecie historię bonusową, która również wydarzyła się na prawdę wiele lat temu w Warszawie i dowiedziałem się od niej od kumpla, który mieszka tam całe życie. Ostatnia historia jest najgrubszego kalibru.

No to zaczynamy trzecią opowieść towarzysze, bierzcie kubek kawy, ulubionego napoju, czy co tam chcecie i zapraszam was do świata brutalnych, prymitywnych realiów rynku matrymonialnego.

Otóż mieszkam sobie przy granicy niemieckiej i dużo ludzi dojeżdża tutaj do pracy do Niemiec. Sam znam kilka takich ekip, oczywiście też jest rotacja i często się wymieniają.

Jakiś czas mój kumpel pracował z kolesiem o ksywce Diabeł. Diabeł to chłopak, który lubił sobie poimprezować i czerpać z życia pełnymi garściami. Nie myślał za bardzo o przyszłości, żył tu i teraz, raz na górze, raz na dole. Generalnie chłopak dość niskiego wzrostu, ale mocno zbudowany i trochę zabijaka na mieście.

Gdy zaczęły się covidy i te sprawy to zaczęły się tam zgrzyty, nieporozumienia z pracodawcami niemieckimi, testy itd. Wszystko stało na głowie. Pewnego dnia u mojego kumpla i Diabła w pracy też zaczęło się źle dziać i pokłócili się tam z kadrą zarządzającą, bo nie zapłacili im kasy.

Diabeł od jakiegoś czasu spotykał się z taką dziewczyną, można to było nazwać zwiazkiem. Gdy sprawy przybrały zły obrót to zaczęło się też źle dziać i pokłócili się z tą dziewczyną.

Diabeł wyprowadzony tą sytuacją z równowagi wyszedł z mieszkania wkurwiony na dziewczynę i pracodawcę , a następnie pojechał z kolegą do baru. Tam się ochlali, może jeszcze jakieś mocniejsze używki wchodziły i przyszedł im do głowy pomysł, że trzeba pojechać na dziwki.

Zamówili taksówkę i ruszyli przez nasze piękne lasy i bory w stronę granicy niemieckiej, gdzie stoją dajki przy drogach i są też lokale wiadomego autoramentu.

Jeszcze tej nocy diabeł rypał wściekle jak zwierzę i posuwał uliczną kurwę, żeby dać upust emocjom i wkurwieniu.

Następnego dnia obudził się skacowany i pełen wyrzutów sumienia oraz z moralniakiem za to co uczynił. Nie powiedział nic swojej dziewczynie, ale gryzące wyrzuty sumienia nie dawały mu spokoju, więc, żeby wyzerować swoje winy zaprosił tą swoją dziewczynę na jeden obiad do eleganckiej restauracji i tam zamówił jej łososia z frytkami.

Od tamtej pory śmiejemy się z kumplami, że tamta restauracja ma moc zerowania wszystkich grzechów i win. Jeśli pójdziesz tam i zamówisz drugiej osobie łososia to wyzeruje wszystkie twoje grzechy wobec niej, ale jest jeden warunek.

Musi być z frytkami.

0
8
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Wybory kobiet cz III"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Prezes Euromebel zaiste zaprasza cię, gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę powiadam ci, że z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to :
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem tudzież lakierowanie pod wiatr
    Ziutek ( znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator napitków typu Romper, Amarena ) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Chuj mnie to obchodzi bo nigdy nie miałem dziewczyny ani nawet nie byłem z żadną blisko.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Typy na chujni: kurwaaa, jakie te kobiety są chujowe, tylko zdradzają, wykorzystują i są płytkie jak dno od szklanki!

    Też typy na chujni: No mój kumpel się pokłócił z dziewczyną, więc po pijaku wyruhał uliczną dziwkę po czym w ramach rachunku sumienia zabrał ją na rybę z frytkami hehe
    XDD

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Jak się wybiera nabuzowanego testosteronem lekkoducha, bo jest szalony, nie nudzi się i odwala fajne maniany.

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Nie chce mi się tego czytać, ale zgadzam się z tym, że prawa wyborcze kobiet to nie był dobry pomysł.

    3

    0
    Odpowiedz

Same pizdy na siłowni

Japierdole, skad to sie urwało? Same chude szczawie i suchary, mają 185cm, waga ledwie 80kg, maja kaloryfer, wyrzezbione brzuchy, żyłki na bicepsach przedramionach, dloniach, chude nadgarski, podciagania jakies, i jedzą ten ryz i te białko, meczą sie tymi ciezarami 10kilowymi, biegają, niewiem po chuj to robią jak progresu nie mają a dalej wyglądają jak dzieci. Ja 178cm 102kg, targam 30kg na biceps w jednej ręce, 180kg na klate, przysiad 200kg, rzezby nie mam, bardziej ulany jestem, ale klata i brzuch nabity. A tak to same pizdy na siłowniach, gdzie są ci faceci co wyglądali podobnie do kyriakosa gryzli kapakuolaka z youtube? Nikt nigdy nie rzeźbił w 2010 i wczesniej, tylko kto ile podniósł, kazdy mial bebzon i byl zalany i zył nie bylo widac, jedynie na bicepsach troche, a tak to świniaki same byly, a tetaz jakies metropepepe nie powiem co.

4
7
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Same pizdy na siłowni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gdzie są ci faceci? U ortopedy, chirurga, fizjoterapeuty 🙂 a najprawdopodobniej w domu przed tv wpierdalaja tosty i piją Romperka. Ludzie mają teraz trochę więcej świadomości i wolą ćwiczyć po to żeby ciało było użyteczne i starczyło na kolejne 40 lat roboty. Wyciskanie potężnych kilogramów jest tak potrzebne jak śnieg na wiosnę.

    6

    1
    Odpowiedz
    1. Nie, to moda na lewackich pedałów z zgniłego zachodu

      2

      2
      Odpowiedz
      1. No na bank. Nie ma nic bardziej prawicowego niż rozjebane kolana i kręgosłup.

        4

        0
        Odpowiedz
  3. „To białko” nie jakieś wsiowe „te białko”.
    „Nie wiem” piszemy rozdzielnie.
    Grammarnazi
    PS. Ten co pisze o ogierach z wyprężonymi chujami sam jest chujem, tyle że miętkim.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Pierdol się chuju złamany o pustym łbie!
      Chuj Ci w dupę chuju złamany, koński chuj kurwo w mordę jebana!

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Targaj sobie dalej po 200 kilo. Tylko jak będziesz pod 50-tkę, to nie płacz, że na lekarzy cię nie stać i stawy wysiadły.

    2

    1
    Odpowiedz
  5. Faktycznie trzeba być pizdą żeby za własną kasę przewalać żelastwo, ewidentnie przy tym niszcząc sobie zdrowie w imię chuj wie jakiej rzeźby. Cieszy się z tego cały przemysł żyjący z takich frajerów.

    2

    2
    Odpowiedz
  6. Skoro już o siłowni mowa, to napiszę w komentarzu, bo nie chce mi się posta dawać. Faceci, do kurwy nędzy – skończycie trening, to zdejmujcie krążki ze sztang z powrotem na miejsce (przeważnie są takie wystające rurki, gdzie się nakłada talerze). Na siłownię przychodzą także dziewczyny, więc jak taka kruszynka 50 kilka kilo ma to zdjąć? Macie siłę targać żelastwo, to miejcie siłę je odłożyć.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Tu ja koksu, to wypierdalzć do garów i z bachorami do sklepu, macie fiznes jak huj

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Wypierdalać, a nie wypierdalzć.
        Biznes, a nie fiznes.
        Przed jak stawiam przecinek.
        Chuj, a nie huj.
        Zaiste widać, że koks zżarł ci szare komórki kosztem mięśni.
        mgr.inż Grammarnazi

        0

        1
        Odpowiedz
  7. Ktoś czuje, że jest pizdą, chciałby to zmienić więc zapisuje się na siłownie. Niektórym zejdzie nawet cztery, a w skrajnych przypadkach osiem tygodni zanim przestaną być pizdami, więc przez te „osiem tygodni” będziesz musiał taką osobę oglądać w trakcie wychodzenia z bycia pizdą, poważnie. 80 kilogramów samego mięśnia przy 185 cm potrafi wyglądać naprawdę dobrze i oprócz dużych cycków towarzyszy im często fajna sprawność.

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Nie na siłkę lecą, tylko ruchac po kątach przed żonami seksowne laski.

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Najglupsze sa wszystkie blachy pustaki w modnym ubranku co nie cwicza nie wylewaja potu tylko robia kretynskie sweet focie na dziecinne portaliki zeby inne psiapsiolki widzialy ze na silownie chodze Marzeniem laski jest zeby trener ja zaruchal Mamy teraz wysyp Pustych- szpan co mysla ze sa celebrytkami jak zona pewnego polskiego pilkarza

    0

    0
    Odpowiedz

Routery wi-fi

Wkurwia mnie brak świadomości ludzi jak szkodliwe są wszelkie promieniowania elektromagnetyczne. Dlaczego tak słaba jest wiedza ludu na ten temat. Każdy router powinien mieć w opcjach skonfigurowany harmonogram funkcjonowania, tak żeby w nocy za ścianą nie jebał nikomu w głowę wiązką mikrofal. To jest zanieczyszczenie jak każde inne i nie powinno być tak bagatelizowane. Dobrze, że wyniosłem się z takiego mrówkowca, gdzie wszyscy żyli jak w jednej wielkiej kuchence mikrofalowej.

7
6
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Routery wi-fi"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Otóż mają świadomość, dlatego używają kremów z filtrem gdy idą się opalać, używają masek i ubrania roboczego gdy spawają, nie wsadzają sztućców do mikrofalówki, mają okulary przeciwsłoneczne z filtrem polaryzującym, nie świecą sobie laserami po oczach a ty nie masz świadomości i powtarzasz jakieś pierdolety pokroju elektrosmogu.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Sprawdź jaką mają świadomość włączając w środku nocy dostępne sieci w swoim bloku. Jest ich multum, a każda sieje mocą na max…

      0

      0
      Odpowiedz
      1. W takim razie nie musisz mieszkać w żadnym kurwa bloku, a zbudować sobie niewielką czterystumetrową parterówkę do połowy schowaną w ziemi na wyspie Phuket, pięćset metrów od najbliższego sąsiada. Nie kumam w czym problem, sami sobie problemy wymyślają, no sami…

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Ja tak zrobiłem, bo z kurwobiedactwem nie da się mieszkać przez ścianę.

          1

          0
          Odpowiedz
      2. Ziomek, srasz sie o to, że producenci sprzętu przestrzegają i tak wyżyłowane normy w stosunku do reszty świata. Mikrofale nie są jonizujące, a moce na jakich to wszystko działa są o wiele za małe by były szkodliwe. Nie porównuj antenek 1W do masera wytwarzającego falę stojącą w zamkniętym pudełku będącym niemalże puszką Faradaya. Jeśli chcesz się srać o wysokie moce to zorganizuj jakiś protest pod RTCN w raszynie bo tam stoją nadajniki o mocy 100kW żeby nadawać jakieś chujowe telewizje dla emerytów i bezrobotnych.
        Poza tym wifi to jakieś wycinki pasma, a co z radiem, telefonią komórkową, gpsem, komunikacją satelitarną, czujnikami w licznikach i całą resztą pasma zajętego na cele rządowe, wojskowe i naukowe?

        0

        0
        Odpowiedz
  3. Przede wszystkim dobre umiejscowienie routera i odpowiedni poziom mocy. Mieszkasz w dwupokojowym mieszkaniu, scianka z karton gipsu, sygnał w odbiorniku 5/5 nawet w lodówce to wejdz jeden z drugim w router i ustaw se 50 czy 25% mocy. Pewnie w sraczu spadnie sila wifi z 5 na 4 kreski i tyle. A duzo mniej smażenia falami.

    0

    0
    Odpowiedz

Brak tematów z kobietami

Witam. Jest pełno narzekaczy, stulei i przegrywow incelow innych typow, którzy narzekają na kobiety ze ich nie zaruchali. Ja wam powiem, mam 29 lat, zaruchałem 6 różnych kobiet w życiu. Nie przejmujcie sie ruchaniem, po wydać możecie na dziwke z neta od 200 zeta do 400zeta za godzinę, zaruchac. Ale z kobietami nie jest łatwo, one sa nudne, i jebniete. Kazda chce podróży i jakichs gowien jak netflix czy inne sporty hobby i inne rozne pierdoły, tymczasem by zapierdalamy na produkcji czy innym gownie, to po robocie nie mamy ochoty na jakieś chujatwa, tak samo na jakies gówno tematy gadać. Nawet jesli, to po kilku miesiącach kobieta przestaje nam pasować, a potem jej znajomi i rodzina. Ten świat juz nie jest taki jak kiedyś, na kazdym kroku spotkacie trudności, nawet jak zaruchacie, to życia długiego z nimi nie zrobicie, beda rozniecy i awantury na rozne tematy, serio. Nie plujcie sie o te ruchanie, bo to naprawdę nie jest to szczyt piramidy u osiągnięcia, jest to podstawa, nie traktujcie ruchania jako ostatecznej najwyzszej nagrody, tylko pierdolony obowiązek w zwiazku. Poza tym seksem, musicie miec taka kobiete ktora bedzie z wami współpracowac w zyciu, przeszkodą są zawsze jej znajomi i rodzina, uwazajcie na to, bo ci mogą wszystko zniszczyć, ale jesli kobieta jest normalna, to nie bedzie słuchać tych idiotów tylko siebie. Takze ten, bierzcie 500 zeta w łape i sobie na dziwki zadzwoncie i umówcie, bo posiadanie kobiety nie jest takie łatwe, bo zawsze osoby trzecie sie wpierdalają w was, macie szczęście jesli wasza laska bedzie sie na was skupiać a nie innych. To tyle z mojego wysrywu.

10
5
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Brak tematów z kobietami"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. trochę śmiesznie jak faceci z zaniżoną samooceną po dostaniu walidacji od kobiety w postaci rozłożenia przed nimi nóg zaczynają na raz mówić, że zaruchanie to nic takiego i wyzywać wszystkich do okoła od inceli, stulejarzy itd

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Nie potrafisz czytac se zrozumieniem typie, co?

      1

      0
      Odpowiedz
      1. nie, po prostu przeczytałam tylko kawałek posta bo dalej spodziewałam się, że będzie TED talk dla absolwentów zawodówek

        1

        1
        Odpowiedz
        1. ahahhaha TED talk do absolwentów zawodówek, ja na to mówię „rekolekcje dla ateistów” haha

          0

          0
          Odpowiedz
          1. uuu ale z Pana freethinker

            0

            0
            Odpowiedz
  3. Grube się nie liczą hahah

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Tu kobieta. Podoba mi się taki jeden facet. Jest 12 lat młodszy, ale ja wyglądam serio jak nastolatka. Nawet młodziej od niego, bo on jest wysoki, przystojny, serdeczny i po rozmowie z nim twierdze, że całkiem nie głupi. Myślicie ze jest szansa, czy mnie oleje, „starą” babę? Wy lubicie starsze laski od siebie czy uciekacie?

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Tu autor, moja laska jest starsza o 13 lat ode mnie, jest dzieciata, dzieci nie moje, ale dzieci mnie lubia, jak ona ze mną robi sex bez problemow to jest dobrze. Warto, a jak ty jestes kobieta, to musisz uważać czy on sie nie rozmyśli. Taki zwiazek to poważna sprawa, jesli on jest mlodszy o 12 lat, to niech sie zachowuje tak jakby mial na twoj wiek, jak idziesz na impreze rodzinną z komuni do dzieci to niech cibon towazyszy, a nie ze ucieknie do kolegow czy grania na konsoli. Ja szedłem do ołtarza z dzieckiem i z nią na komuunię, ja 29 lat czuję sie jakbym mial te 40, ale satysfakcja z roznicy biologicznej ciała jest fajna, jak jest sie dobrze utrzymanym. Nie ma co myslec o tym co bedzie za 20 lat bo to nie ma sensu, zyjcie zyciem, tylko uwazaj zeby to nie byl typ co cie tylko wykorzysta do samego seksu z milfem

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Bo jesteś kurwa zwykłym frajerem beciakiem. Kto normalny bierze sobie kobietę z dzieckiem.

        7

        0
        Odpowiedz
      2. Ale to zła decyzja była, przygoda, pomyłka 😛 To dziecko nigdy nie będzie Twoje, kiedyś ci to powie. To gra na cudzych „sejwach”. Znalazła sobie leszcza, który dokłada się do budżetu i tyle w zamian za ruchanie. Kurwa co Wy macie w tych łbach, że tak łatwo Wam oczy pizdą zachodzą!

        1

        0
        Odpowiedz
    2. Jako urozmaicenie starsza jest fajna, ale im więcej lat tym gorzej, więc taka relacja działa tylko do jakiegoś momentu i generalnie jako proteza dopóki nie znajdzie się młodsza cycatka.

      4

      0
      Odpowiedz
  5. A z którą bylo ci najlepiej w łóżku? To były różne wiekowo?

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Tu autor, najlepiej to z moją obecną, 13 lat starsza jest ode mnie. Mialem taką ktora o 22lata staraza byla ode mnie, bylo dobrze, ale z ta moja jest najlepiej, a z innymi to tez o dekade starsze byly, jedna rówieśniczka, rowiesniczka najgorsza byla

      2

      1
      Odpowiedz
      1. A w czym ta starsza jest lepsza w seksie od młodej? Jestem b. Ciekawa.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Nie leży jak księżniczka z Kłodawy 🙂

          1

          1
          Odpowiedz
  6. Jestem 31letnim prawiczkiem piwniczakiem. Laski są zjebane myślą że będe za nimi biegał mam już na to wyjebane i wolę się zająć swoim życiem i hobby. Jestem samotnym wilkiem i nie potrzebuję ludzi do szczęścia tym tym bardziej że teraz wszyscy to są zakłamane kurwy nie ważne czy kobiety czy mężczyźni.

    2

    0
    Odpowiedz
  7. To ty chyba wyjątkiem jesteś, że stare lubisz posuwać.

    2

    0
    Odpowiedz

Telewizja to syf

Nie oglądam na codzień telewizji, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Z racji tego, że współdziele mieszkanie z innymi (mniejsza o większość z kim), mam dostęp do platformy nc+, praktycznie w pełnym wymiarze. W każdym razie do sedna problemu. Programy telewizyjne dzielą się na te ogolno dostępne dla wszystkich widzów, jak i te dla tych bardziej wymagających, ukrytych w innych pakietach bądź dodatkowo płatnych.

Kanały ogolno dostępne w telewizji otwartej dostępne są dla wszystkich i mają stałą ramówkę, nie bójmy się tego powiedzieć, dla biedoty lub może inaczej ukierunkowane na główny punkt dnia, czyli newsy dnia ukierunkowane politycznie w zależności od stacji. Po za tym ogólna ramówka jest po prostu słaba i nieciekawa.

Zatem decydując się na rozszerzone pakiety powinniśmy spodziewać się o wiele lepszej jakości dostępnej treści… No właśnie, powinniśmy, ale dostajemy ulepione gówno, czyli konkretniej kolejne bezwartościowe kanały, na których nic nie ma. Jest kilka kanałów nt. specjalistyczny zainwestowań jak np. wystrój domu, ale na tym można skończyć. Ja włączając TV, najczęściej do kawy czy wieczorem po robocie, oczekuje czegoś co oderwie mnie od codziennych problemów, tymczasem włączając TV tracę kilkanaście minut na przeklinanie wszystkich programów, po czym stwierdzam, że to bez sensu i wyłączam. W kanałach ukrytych reklam czasem jest napierdolonych jeszcze więcej, a treści albo dla jakiegoś zjeba w wieku nastoletnim (mam na myśli HBO, Cinemaxy itp.), czy filmy i seriale w formie mody na sukces. No kurwa mać, jeden/dwa filmy o ciekawej fabule, jak np. Angielska Robota to dla tych korporacyjnych gowien za dużo?

O zgrozo „najlepsze treści” oferuję rządowa telewizja, gdzie można zobaczyć Ojca Mateusza czy stare odcinki Rancza. Tak kurwa, serio mamy tak żałosnych odbiorców, że są to najciekawsze pozycję w programie. Komercja tak rozjebała ten przemysł, że to się w głowie nie mieści. Pamiętacie czasy Beny Hilla? Dokad to zmierza. O dystrybucji kanałów sportowych nawet nie mam zamiaru wspominać. Rozjebali Ligę Mistrzów, rozjebali skoki narciarskie, rozjebali Bundeslige a nawet polską Ekstraklasę, która jeszcze w latach dziewięćdziesiątych była naprawdę fajną i ciekawą ligą, ale skąd młodzież o tym może wiedzieć…

Jedyny plus tej chujni jest taki, że to nie moje pieniądze idą na te abonamenty za platformę, ale widząc co mają w ofercie nigdy bym się nie odważył za to złotówki wydać. Zostaje VOD czy Netflixy itp., ale też podziękuję. Nie lubię tej formy, a i tak w swojej ofercie nie mają pełnego dostępu do filmów i innych form np. meczów. Nic, zostaje posiłkować się darmowymi treściami na portalach typu CDA czy strona.top, a resztę jebać, bo nie zasługują na nic innego, jak np. Viaplay, którzy wymusili oglądania meczy w laptopie zamiast TV (swoją drogą pozdrawiam jelenii, którzy kupili abonamenty). W kinach też ostatnio chłam, a uwierzcie, nie mam problemu z pójściem i kupieniem biletu na dobry i ciekawy seans. Niestety ubogie fabuły i słaba obsada nie zachęca. Zostają chyba tylko spektakle teatralne czy jakieś skecze, ale ileż można. Chujnia i tyle…

14
4
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Telewizja to syf"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Telewizja to największe chujostwo ponieważ:
    a) emituje głównie niekończące się seriale reklam
    b) w ogóle nie trzyma się ramówki i pierdoli godziny
    emisji programów mając w dupie telewidzów
    c) jest skrajnie tendencyjna aby być poprawnie
    politycznie tzn. PIS jest cacy a wszyscy inni są be
    Jebać telewizję!

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Ja wyrzuciłem tv z domu ponad dwadzieścia lat temu. Generalnie jest to opium dla plebsu.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Jeszcze poprosisz o możliwość zakupu telewizora, żeby być na bieżąco z codziennie zmieniającymi się przepisami, obostrzeniami i lockdownami w związku z dynamicznie zmieniającymi się potrzebami ocieplającego się klimatu. Codzienny zalew alertów RCB to będzie za mało, by wiedzieć, jak żyć, aby utrzymać satysfakcjonujący social score. Będziesz od rana do nocy żył newsami i o newsach śnił. Klaus Schwab.

      0

      6
      Odpowiedz
  4. Ameryki nie odkryłeś chujowiczu, a Ranczo to taki ulep, że dziwie się ludziom którzy się tym zachwycali. Nie włączam TV od dobrych kilku lat, pozdro i z fartem.

    4

    0
    Odpowiedz
  5. Jak będę kiedyś mieszkał sam to u mnie nie będzie telewizji.
    Pozdrawiam – mieszkający z rodzicami prawik (taki bliżej 30stki niż 25tki).

    3

    1
    Odpowiedz
    1. 25-35 lat, połowa osób w tym wieku w Polsce mieszka z rodzicami więc głowa do góry, a zaruchanie jednej po pijaku lub pierwszej, która nas zechciała i trzymanie się jej do końca życia nie powinny być uznawane jako seks tylko jak przypadek w cyberprzestrzeni cimciularnej.

      2

      1
      Odpowiedz

Chujnia głosów

Głosy zewsząd otwarte okno debile pod oknem mimo, że mieszkam w domu jednorodzinnym czuje się jak w dniu świra ciepło okno otwarte już muszę słyszeć pianie koguta (mieszkam w mieście na obrzeżach przy rzece) nad rzeką menele ochlane co chwilę sadzą kurwami i innymi debilizmami, małe dzieci sąsiadek ryczą bez ustanku jakies kosiarki piły spalinowe. Wziac wiatrówke i zabić to za mało bo trumny spod ziemi będą trzeszczeć

2
5
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Chujnia głosów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ale nie możesz tak wiatrówką ich wystrzelać . Bo cie do pudełka wsadzą. Plus jest taki , że w pudle zrobisz solidną ,konkretną , ubitą masę.
    Trener Bogdan

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Przed jak i przed bo stawiamy przecinek.
    Jakieś, a nie jakies.
    Wziąć, a nie wziac.
    Wpis kończymy kropką.
    mgr.inż Grammarnazi

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Po mgr nie stawiamy kropki.
      Po inż. stawiamy kropkę.
      grammarnazi piszemy z małej litery bo ten tłuk, imbecyl, skończony tuman i zarozumiały, nadęty buc nie zasługuje na dużą literę.
      Kurwa niczego nie można nauczyć tego zakutego łba i bęcwała!

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Mgr. inż wyraźnie napisał ci „przed bo stawiamy przecinek” a ty nie postawiłeś. To kto tu jest zakuty tępy łeb?

        2

        0
        Odpowiedz
        1. Zgoda powinien być przecinek przed „bo”.
          Mea culpa. Ów błąd wynikł z pośpiechu pisania komentarza, a także mojego wkurwienia, z powodu tępego łba magistra inżyniera, który od wielu dni podpisuje się skrótem mgr. inż zamiast mgr inż.

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Łżesz jak pies. W pierwszym zdaniu wpisu z 2023-09-10 07:14 powinien być przecinek po wyrazie „zgoda”. To nie wynika z pośpiechu ani wkurwienia, to wynika z tępoty.

            0

            0
            Odpowiedz
      2. Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź – robi robotę, gdy się chcesz szybko upierdolić.
        Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel ( znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko : oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów ).

        0

        0
        Odpowiedz
  4. Nerwica, lecz się.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Proponuję stopery do uszu.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. No no no, a później zapomnij ich wyjąć w drodze do pracy i Cię multipla pierdolnie na skrzyżowaniu bo przecież nic nie jechało to sobie chciałeś tylko przebiec w bezpiecznym miejscu, no no no.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Polecam takie fajne gumowe i „choinkowe” zatyczki do uszu.
    Sprawdzają się znakomicie.
    Cytując klasyka gdzieś tam z internetu:
    „Wolę już szczekające psy niż drące się bachory”.
    To była pewna odpowiedź kobiety do tematu typu „czy lepiej mieszkać w domu czy w mieszkaniu?”.

    0

    1
    Odpowiedz

Nie wyrabiamy się z programem, musicie przerobić to w domu

Po jakiego chuja co chwila organizowane są jakieś przedstawienia, apele, wycieczki do mcdonalda, odpytywania przy tablicy i kartkówki skoro potem nauczyciele narzekają, że nie wyrabiają się z materiałem. Jaka w tym wina ucznia, że nauczyciel nie wypełnia tego co do niego należy?

14
3
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Nie wyrabiamy się z programem, musicie przerobić to w domu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. oj tak byczku +1

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Bo to kurwy najgorsze są. Co przyspawane do państwowych pieniędzy to chujowe i nigdy nie będzie dobrze działać.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Słynne starożytne sowieckie równanie:
      państwowe = chujowe

      0

      0
      Odpowiedz
  4. hahaha też mnie to rozpierdala jak idę staróweczką czy to Krk czy Wro czy inny Lublin. Wycieczka dzieci, stare miasto, piękne zabytki, przewodnicy, zdjęcia i w ramach takiej wycieczki wszyscy kurwa ciurkiem do mcdolanda, żeby posmakować regionalnych specjałów kurwa, lokalnej kuchni, z której znane jest dane miasto hahah, a obok nich jakiś tucznik polonistka krzycząca co 15 sekund „spokój/cisza/Pietrek-wiesz-co?”.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Nie oczekuj od dzieciaków, że będą konsumowali sztukę albo ekscytowały się eksponatami, w większości mają to w dupie bo to taki wiek. Dla nich liczy się uniknąć lekcji i povibować trochę z rówieśnikami przy okazji wpierdalając maczka, którego ojce im nie kupią bo chemia czy tam inna radioterapia, całe szczęście, że żywność ze sklepów nie zawiera cukru, konserwantów i szkodliwych dodatków bo byśmy mieli jakąś epidemię otyłości i chujowych chorób.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Jasne, że masz rację, ja też jak sobie przypomnę wycieczki szkolne to największą atrakcją było to, że nie było lekcji 😉
        Kształtując jednak chujowe postawy w dzieciakach nie płaczmy później, że chujowo postępują. Dziecko nie rodzi się z umiejętnością jedzenia sztućcami, arystokratycznymi zachowaniami, szeroką wiedzą ogólną i warto mu pomóc odnaleźć prawdziwą zajawkę. Pielęgnując dziadostwo skazujemy się na wieczny nadwiślański kurwidołek (biję do grubej polonistki, która marzy o wyjściu z pracy i rodziców, którym się kiedyś „przerywany” nie udał, coś tam się urodziło to się mu da smartfon i spokój) 😉

        1

        0
        Odpowiedz

Drzazga

Wczoraj po pracy miałam w planie wrócić do domu, zjeść coś, zrelaksowac się i wcześniej położyć się spać bo byłam w chuj zmęczona. Pech chciał, że mam drewnianą szafę o którą zahaczyłam małym palcem dłoni i wbiłam sobie dwie drzazgi. Nie wiem kurwa jakim cudem, bo szafa ma płaską powierzchnię i nie wydawało mi się żeby jakieś odłamki z niej wystawały. Wyjęłam jedna połowę drzazgi, ale reszta została do teraz, bo mordowałam się 4 godziny z małymi przerwami żeby ją jakimś cudem wyciągnąć. Oczywiście Google powiedziało mi, że zapewne umrę bo dostanę tężca. Stosowałam wszystkie porady jakie przeczytałam a drzazga ani drgnie. Miał być miły wieczór a w rezultacie siedziałam do 3 nad ranem mordując się z tą drzazgą i zdzierając kolejne warstwy naskórka i taki wał, jebana siedzi dalej. I chuj, zdechnę w męczarniach na tężca czy inne zakażenie bo oczywiście Google z byle gównem wprowadzi cię do grobu, więc teraz siedzę i się martwię, ale zarazem mam już wyjebane, niektórzy mówią, że może wyjdzie za kilka dni z ropą a jak nie to niech ujebią mi rękę. Wkurwia mnie to straszenie na portalach medycznych. Wchodzisz I czytasz ,że nawet małe skaleczenie czy zadrapanie prowadzi do tężca czy innego gówna, więc co? Ludzie mają bać się skaleczyć czy zadrapać bo kurwa wszędzie jest śmiertelne niebezpieczeństwo? Kaszlniesz kilka razy to internet ci powie, że masz raka płuc. Teraz siedzę w robocie, posmarowałam ranę z drzazga maścią z antybiotykiem, założyłam opatrunek i chuj, będę czekać na swoją śmierć bo Google przeważyło mój los.

7
4
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Drzazga"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Czochraj bobra, masuj suty i ruchaj gumowe dilda, kradnij krokodyle, szczaj na podłogę wokół kibla, drap się po cipie i podawaj rękę, wkładaj tampony koleżankom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im zestaw do makijażu, spinki do włosów i mgiełki zapachowe. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią dziurawe rajstopy czy szminki do ust, to też bierz. Niech cię sponsorują. U mnie w robocie jeden patałach płci przeciwnej tak robi i stać go na alufelgi do Jelcza i trzydniowy chleb

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Ja jebie, poradnik do damskiej części chujni. Tego jeszcze nie było XD

      3

      0
      Odpowiedz
  3. lol kurwa jak sobie wbiję drzazgę to myślę o tym może 15 sekund

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Do tych kurew które kiedyś mnie nazwały „jakimś zbokiem z internetu”:
    Jestem mniej zboczony niż wasi żałośni mężowie, bo nie uprawiam seksu i nie oglądam pornoli.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Ja jak mi drzazga weszla ale głęboka z płota drewnianego jak byłam w gimnazjum to na szpitalu wyciąganie i zatrzyk przeciw tężcowy mi podali

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Patrz na drzazgę i szarp wary. I nie zapomnij podpierdolić koleżankom z pracy tamponów, spinek do włosów i mgiełek zapachowych. Jak postawią szpilki czy drugie śniadanie, to też bierz. Ale sama nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. U mnie w robocie jeden patałach płci przeciwnej tak robi, i stać go na alufelgi do Fiata 125p i wiśniowego Rompera.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Witaj moja droga niewiasto Białogłowa !

    W lesie pod Wrocławiem mam dziurę . Tym razem pominę fakt że moją dziurę obserwują kosmici lub CBA . Ale zaoferuje Ci wyciągnięcie tej drzazgi z paluszka Twego słodkiego. Zróbimy sobie takie misie pysie .
    A jak masz chłopaka czy męża , to się nie przejmuj, ja jestem w związku z doktorant Kasią.
    Kurwa , ale upał dzisiaj , wracam do dziury , tam mam chłodniej.
    Masz może droga kochana przyjaciółko jakiś pomysł jak ogrzać moją dziurę jesienią ? O ile dożyje , bo ktoś się tutaj czai po nocach – może być ze jakis gang albo ABW .
    Przytulam mysie pysie.
    Doktorant Sławek

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Jak ogrzać? To proste.
      Pewien kapral mówił do kotów narzekających na zimno w koszarach:
      – Pierdźcie panowie, pierdźcie.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Czytasz sobie miłe powitanie, a tu nagle, że w lesie pod Wrocławiem mam dziurę 😀 Leżę!

      2

      0
      Odpowiedz
  8. Ty się martwisz drzazgą a ludzie żyją z kulami w ciałach bo większe ryzyko dawały próby ich wyciągnięcia niż zostawienie ich w środku. Nic ci nie będzie, ludzkie ciało okleja obiekty które się wbiły pod skórę tkanką żeby się nie przemieszczały ani nie powodowały zakażeń.

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Ale obiekty kosmiczne? Czy jakie

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Na przykład Jowisz i jego pierścienie albo Saturn i jego księżyce . A co , kolega też lubi astronomię ? W takim razie zapraszam do mojej dziury pod Wrocławiem. Mam teleskop i zapas słonych paluszków .
      Doktorant Sławek

      0

      0
      Odpowiedz

Chujnia czy Kółko Różańcowe?

To jest chujnia a nie kółko różańcowe. Jeśli kogoś rażą użyte na chujni wulgaryzmy, niech w ogóle nie wchodzi na ten portal i uda się do kościoła klepać zdrowaśki.
Nikt nikogo nie zmusza do czytania zamieszczonych tutaj postów i komentarzy. Jeżeli ktoś czuje dyskomfort, zaglądając na chujnię to niech WYPIERDALA stąd.
Szczególnie dotyczy to tego osobnika, który przyczepił się do tekstu o „ogierach z wyprężonymi chujami” .
Nie pasuje ci to spierdalaj z chujni. Są miliardy innych stron.

13
1
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Chujnia czy Kółko Różańcowe?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mądrego to aż miło posłuchać!

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Swietojebliwe wiedzmy z kolek rozancowych sa sto razy gorsze od czlowieka co klnie Taka koscielna pizda chodzi dzien w dzien do komuni a najwieksze szambo plotkarskie rozsiewa prukwa taka Ma sie za najlepsza ze wszystkich a jadem strzela kazdego dnia

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Jakie niby inne strony?

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Srakie.
      Wpisz w google np. swędzi mnie chuj co robić albo boli mnie dupa po analu co robić lub wyprężone chuje ogierów w mojej srace i skutki uboczne.
      Kurwa z choinki się urwałeś?
      To jest chujnia a nie kaplica do klepania zdrowasiek.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Oho, widzę tęczowy Kolega obeznany w temacie świądu chuja, analu i ogólnie bólu dupy w odbycie. Dobrze ktoś napisał, że dupa Koledze nie służy wyłącznie tylko do srania/siedzenia. Kolegi chuj też niejeden tęczowy odbyt zwiedził.

        1

        1
        Odpowiedz
        1. Czy tęsknisz za dużym chujem w swojej obsranej dupce?
          Dawaj namiar to przyprowadzę do ciebie ogiera z wyprężonym chujem, a jak ci się spodoba to całe stado z wyprężonymi chujami.
          Jeżeli będzie ci mało zoofilu, to przyprowadzę do ciebie słonia, który ma jeszczę większego wyprężonego chuja.
          Wchodzisz w to miłośniku wyprężonych chujów?

          0

          0
          Odpowiedz
  5. Skrytogeje i koniobijcy

    0

    0
    Odpowiedz

Jebana logika youtube

Kurwa zajebana mać, po kilku dniach usuwają seriale np. Kiepskich czy Rolnicy z ferajny, bo prawa autorskie a kurwa jakieś pojebane challenge dla nastolatek czy dzieci typu kto dłużej wytrzyma to i owo, albo kto zje jakieś chujstwo, to zostaną na youtube na wieki. Kiedyś wrzuciłem tam filmik, gdzie wystąpiło raptem cztery razy słowo kurwa. Nie minęła godzina i jeb! usunięto, bo nieodpowiednie treści i warn na konto.

7
4
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Jebana logika youtube"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja się dowiedziałam, że na YT jest kanał jakiegoś geja, który ocenia lubrykanty dilda itp a na jednym z jego filmików pokazuje jak depilować odbyt (na swoje nieszczęście to widziałam). Ale przecież ludzi spod tęczowej flagi nie można w żaden sposób ruszyć, więc filmik istnieje dalej pod przykrywką „treści edukacyjnych”

    3

    1
    Odpowiedz
  3. Kurwa = Usuwamy
    Kurwiarz = Zostawiamy
    Kobieta = Dobry
    Mężczyzna = Zły

    Pozdrawiam, algorytm jutuba

    2

    1
    Odpowiedz