Upały

Moja chujnia polega na tym, że bardzo źle znoszę gorąco. Kiedy na dworze jest więcej niż 30 stopni, od razu czuję się jak jebane lepiące się zombie. Teraz najlepiej byłoby zamknąć się w domu i nie wychodzić, ale to niemożliwe. Mam psa, któremu upał widocznie nie przeszkadza w zapierdalaniu po osiedlu przez bite pół godziny. Jakby tego było mało, muszę odwołać spotkanie na mieście, bo po prostu nie dam rady nigdzie wyjść. Jeszcze parę takich dni i spierdalam na Syberię.

38
7

Komentarze do "Upały"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja to nawet jak w domu siedzę to jest mi gorąco

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Znam to uczucie. Do tego jeszcze robale – rowerem nie można sobie pojeździć, bo pierdyliard tych gówien na tobie siada.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To ja spierdalam na Syberię razem z Tobą.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. To spierdalaj, ale zabierz ze soba cichodajke z Filmowki. One lubia rosyjskie klimaty oraz jasne dni.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Ja też tak mam,ale mam problem z sercem.Może warto było by się zbadać? Ja się pocę dosłownie wszędzie,nie raz tyłek odparzyłem :/ przejebane.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Przyzwyczaj się bo w nowym świecie w obozie koncentracyjnym, w którym będziesz jebał do końca życia czeka Cię ostry osiemnastogodzinny zapierdol bez żadnej przerwy ( chyba, że przerwy, podczas której będziesz dostawał dostawał codzcodzienną porcję wpierdolu, która ma Cię zmotywować do lepszego, szybszego i bardziej wydajnego zapierdolu ) nie zależnie od tego czy bedzie 40 stopni na plusie czy minusie.

  9

  0
  Odpowiedz
 8. Na Syberii też jebany żar napierdala,pozostała już tylko chyba Islandia……,ja tam spierdalam ot tego kurestwa

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Z tą Syberią, to się lepiej zastanów – tam jest ponad 40C w lecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zapraszam do golden fucking state (CA). Pot leje sie po jajach . Jak masz wlosy -to albo czujesz je przyklejone do lba/powieki albo w mordzie jak jedziesz na tyre po freewayu . Pozd T2

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Też nienawidzę upałów, wogole zaczynam nie lubić lata. Może już dla mnie nie istnieć. Upocisz się jak dzika świnia i co chwilę powinieneś się myć, żeby nie śmierdziec. Najlepsza na wyskok byłaby Grenlandia.

  1

  0
  Odpowiedz