Uświadamiajcie innych ludzi

Witam. To druga część mojej chujni pt. Ceny Niemieckie, a zarobki sowieckie. Przejrzałem tamtą chujnie i uświadomiłem sobie, że nie powiedziałem wszystkiego, co niniejszym uzupełniam. Otóż często się tu pisze, że świat jest urządzony przez garstkę ludzi, elity, polityków i bankierów. Reszta to bydło, które ma żyć jak roboty i przychodzić do określonego miejsca, w określonym czasie, odbijać się na bramce kartą i wykonywać określone czynności. Tak właśnie to wygląda, armia zaprogramowanych, bezmyślnych robotów. Żeruje się na ich nieświadomości, głupocie, a w przypadku niektórych świadomych jednostek na niemożliwości zmiany tego stanu rzeczy. Tymczasem 3/4 kasy którą wy zarabiacie wpływa strumieniem do kieszeni polityków, grubych ryb, przełożonych waszych przełożonych Januszow Biznesu z „łbem na karku” i Nikodemow Dyzma, którzy wspięli się po znajomościach, albo przekrętami. Co najciekawsze ludzie są całkowicie bezsilni. Wystarczy, że rząd ma kaprys wprowadzić jakąś ustawę, która podniesie kolejny podatek i już o miliony miesięcznie więcej wypracowywane przez was spływa im do kieszeni. I możecie tylko patrzeć jak wam odciągają składki z nędznych wypłat, coraz większe i większe, a nikt wam ich nie zwróci. Nie rozśmieszanie mnie emeryturą której nawet nie dożyjecie. Jak można się dziwic, że tyle ludzi ma w tym kraju nastrój jak na tym portalu, skoro są okradani z życia, które spędzają na taśmie zapieprzając na innych bardziej niż na siebie. Dlatego uświadamiajcie ludzi, niech wiedzą jak są dymani. Nawet we Francji pokazali jaja i zrobili protesty, a tutaj mamy 10 razy gorzej i obywatele nic nie robią. Sytuacja obywatela Polski z roku na rok się pogarsza. Do władzy dochodzą partie które prześcigają same siebie w kradzieży pieniędzy, okradają was dodatkowo wyzyskiwacze, którzy zatrudniają was na gorzej niż niewolniczych rachunkach. Najlepiej stąd uciec i niech ten kraj zdycha. Nie jesteście nic winni temu krajowi i rządowi bo MA WAS W DUPIE. Przyznają sobie tylko nagrody za wasze pieniądze, a gdy wy zapieprzacie na to przez cały rok to oni leżą brzuchem do góry. Dobrze, że młodzi są mądrzejsi od starych niewolników, którzy rypią tu za trzech za michę ryżu.

79
3

Komentarze do "Uświadamiajcie innych ludzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szkoda czasu i strzępienia ryja na uświadamianie debili.Nic nie zajarzą i jeszcze Ciebie uznają za debila. Niech zapierdalają.

  28

  0
  Odpowiedz
 3. ,,Najbardziej udaną tyranią jest nie ta, która w celu zniewolenia używa siły, lecz ta, która odbiera wszelką wiedzę na temat tego jak wygląda wolność, czyniąc ją niepojętą, ta, która odbiera wszelką świadomość tego, że istnieją inne drogi, ta, która odbiera poczucie jakiejkolwiek zewnętrznej rzeczywistości.” Na tym polega problem tego i wielu innych krajów. To że cebulacy nie walczą o swoje to jeszcze nic, najlepsze jest to że większości jest tu dobrze. Nie widzą skurwysyństwa w tym że zarobki ledwie wystarczają na pokrycie kosztów chujowej wegetacji. To nie politycy są naszym problemem bo złodzieje są wszędzie to nasza ciemnota i niewolnicza, ograniczona wyobraźnia trzyma nas w tych sowieckich warunkach życia.

  29

  0
  Odpowiedz
 4. Jeszcze doczekamy się rewolucji w tym kraju, mam 30 lat i nie mogę dorobić się niczego a tyram nie miłosiernie…Jeszcze zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. To kurwa jesteś frajerem.

   1

   4
   Odpowiedz
  2. Mam 34 i jedyne czego w tym kraju się dorobiłem to pordzewiały rower i zapalniczka. Jak dętkę przebiję to nie kupuję nowej bo mi szkoda 12 zł tylko kleję. W takim wspaniałym kraju żyjemy

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Bo jestes pierdolniety koles 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 5. gówno prawda ! wystarczy pójść pod real, auchan, tesco i to najlepiej przed świętami już widzę obraz „biednego ” Polaka…. w chuj pieniędzy, na parkingu to widać, jeden przeskakuje przez drugiego żeby więcej kupić żeby więcej zeżreć… tobie się nie powodzi , ale większości się też nie powodzi bo mają za dużo w dupach… zresztą te święta też będą do dupy jak co roku … po to jest chujnia !

  3

  2
  Odpowiedz
 6. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  4
  Odpowiedz
 7. Ameryki nie odkryłeś kolego, a rzeczywistość weryfikuje nas wszystkich. Każdy pierdoli o tym jak niesprawiedliwy i okrutny jest świat, itp. tylko oczekuje zmiany od każdego innego, tylko nie od siebie. Widziałem nie raz osoby, które mogłoby pisać o tym książki, ale same nie pomogą nawet zdychającemu psu na ulicy. Także jeśli nie pochodzisz z kraju trzeciego świata, jesteś zdrowy na umyśle i nie chorujesz na żadną śmiertelną chorobę to jesteś kowalem swojego życia i nie ma dla Ciebie żadnego usprawiedliwienia jeśli mimo to pracujesz za marne pieniądze, nie robiąc nic co mogłoby to zmienić.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. Jak można pomóc zdychajacemu psu ? Dobić go ?

   1

   1
   Odpowiedz
 8. I dlatego próbuję wyrwać pracę w zawodzie w Kanadzie oraz uczę się niemieckiego. Jak tylko złapię fuchę w Kraju syropu klonowego albo nauczę się komunikatywnie języka niemieckiego to brzydko mówiąc wypierdalam z tego padołu wyzysku do normalniejszego kraju. Jak nie uda się z kanadą to może w niemiecko języcznym się uda, przynajmniej zarobki 4x takie za tą samą orkę.

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Uważaj KOmentatorze tylko, żebyś w tych Niemczech z wielkim hukiem nie pierdolnął głową o podłogę, jak padniesz na nią głową do przodu. Bylem tam przed laty, wiem, jak to wygląda. Mogą Cię tak wyjebać przez dziurkę od klucza, że jeszcze mocno zatesknisz za Ojczyzną naszą. Poczekaj tylko.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Mam 26 lat, czuje sie wypalony, beznadzieja, chujnia i śrut!
  Jak to zmienić??
  Wypierdalaj z tą konsolą bo na pewno nie kupie!

  4

  1
  Odpowiedz
 10. Ważne, żeby twój pryncypał poleciał zimą na Karaiby. Reszta to chuj…

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Świadomość?
  Ehhh jak widać jesteś kolejnym nieświadomym,egoistycznym człowiekiem.Tylko JA JA i JA.Ja chce więcej.Jesteś materialistą twoje problemy zamykają się w 10tyś zł.Tak bardzo chcesz pieniędzy ale nie chcesz tak naprawdę ich wypracować.Przedsiębiorcy to ludzie którzy musieli zaryzykować.Najbogatsi ludzie świata dochodzili do majątku przez dekady.Bankrutując po drodzę średnio po 10 do nawet 40 razy.Jesteś nieświadomy bo chcesz pieniędzy a nie rozwoju.Rozwój da Ci skale.A skala twój kwit.Rozpisywać się nie będę masz ograniczające schematy przeczytaj o tym na necie czy w książkach
  Pozdrawiam życzę sukcesów

  0

  2
  Odpowiedz