Wkurwia mnie dziecko mojego faceta

Wkurwia mnie dziecko mojego faceta, ma 4 lata, ja się z nim nie widuje w ogóle, ale sam fakt tego, że jest. Denerwuje mnie to maksymalnie, wysłałabym je w kosmos albo na Syberię.

33
58

Komentarze do "Wkurwia mnie dziecko mojego faceta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To po co sobie takiego faceta brałaś? 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To czemu się wiążesz z facetami, którzy mają dzieci? Nie dziwię ci się, że cię denerwuje, ale jak kochasz faceta to zaakceptuj dziecko, a jak nie to rozstań się. Dziecko było pierwsze, a dopiero ty się z nim związałaś.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Wyluzuj, w czym ci to dziecko przeszkadza?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A sama miałaś ojca i matkę? Szkoda że Ciebie nie wysłali na Syberię. To nie jest zwierzę, rozumiem, że wkurwia cię to, że facet spędza z dzieckiem więcej czasu niż z tobą i za to należy się kolesiowi szacunek, bo wie że dziecko jest ważne.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ppo co Ci facet z dzieckiem ? po co Ci taka świadomość że nie Ty będziesz na jego pierwszym miejscu tylko jego dziecko. Nawet jeśli będziecie mieli wspolne dziecko to i tak ono nie będzie aż takie ważne – bo przecież tamte ” będzie takie biedne, że bez niego się wychowuje”. Poczucie winy i obowiązku wobec tamtego dziecka i chęć rekompensaty sprawi, że będziesz miała zatrute życie, on zresztą też. Znam to aż nazbyt dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zrób sobie własne 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Widziały gały co brały

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dziecko Ci nic nie zrobiło.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja też miałem laskę z dzieckiem i stwierdziłem, że to nie dla mnie

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co ci te dziecko złego zrobiło? Socjopatia i ogółem patologia…

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Co Ci to dziecko zrobiło?Już prędzej Ciebie powinno się wysłać na Syberię za chamstwo!Wyobraź sobie jak byś się czuła jak by Twój ojciec miał Cię z innego związku i co Twoja Matka(z drugiego) by z tobą zrobiła?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chora podla stars korwa,napewno blachara.

  0

  1
  Odpowiedz