Wolność gówno warta.

Chujnia na maxa z tym, że na pełnej kurwie wchodzi zamordyzm, zielona cyberkomuna i prawie nikt nie walczy o wolność. 90% ma przepalone mózgi od telewizora i nie widzi żadnych niepokojących zmian. A pozostałym brakuje odwagi i nic nie zrobią. Wszyscy siedzimy w ciepłych domkach, żremy żarcie, oglądamy filmiki. Można się przejść na pokojowy protest, pokazać się przed innymi i przed sobą, ale na spokojnie, żeby na gorącą kąpiel wrócić do domu. Żadnych zdecydowanych i skutecznych posunięć. Żeby tylko kurwa bezpiecznie było.

Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego. B. Franklin.

16
4

Komentarze do "Wolność gówno warta."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. kurwa proste koleś:
  każdy na każdego przerzuca odpowiedzialność, najwięcej to widać po komentarzach na YT, gdy stare zgredy (tzw. seniorki i seniorzy) podpuszczają młodych ludzi w komentarzach typu „do boju młodzi!” – po to, by młodzi ponieśli konsekwencje, a stare zgredy by zarabiali na tym i dalej przy ciepłych herbatkach mogli oglądać tv i śmiać się, że wykorzystali na swoje potrzeby młodych XDDD.
  Dlatego: JA PIERDOLĘ, NIE ROBIĘ NIC !

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Ten naród skazany jest na zagładę bo 90% zamieszkujących obszar między Odrą a Bugiem to debile, a co gorsza niereformowalne debile, którzy nie dadzą przekonać się w żaden sposób, że to państwo jest ich wrogiem, śmiertelnym wrogiem.
  Ogłupieni szklanym ołtarzykiem, przyjmują wszystko co padnie z drugiej strony ekranu.
  Najprostszy przykład: głosuję na PIS bo PIS daje.
  Tylko żaden matoł nie pomyśli, że PIS daje ale skąd bierze. Choćbyś udowodnił, że PIS daje ale bierze z twojej kieszeni to i tak ich nie przekonasz.
  Szkoda słów.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. I mają rację, Państwo daje pieniądze!
   Kurwa tłumoku, ty nie otrzymujesz, i dlatego tego nie dostrzegasz, bo jesteś zawistnym januszem, który ma pecha, bo nie kwalifikujesz się do świadczeń ha ha!

   0

   3
   Odpowiedz
   1. Jakim trzeba być nieudacznikiem by dla chujowych 500zł miesięcznie brać udział w tym klienteliźmie?

    Byle kurwa ma na tyle godności, że nie sprzeda się nawet na dobę za 500zł a hujsaria znad wisły jeszcze gałe opierdoli rydzykowi gratis

    Pierdole was prosiaki, byle kiełbasa była i telewizor grał.

    0

    0
    Odpowiedz