Wspomnienia

Wkurwiają mnie wspomnienia, jest cicho i przyjemnie albo głośno i zajebiście sie bawisz aż tu nagle przypominają ci sie sytuacje w których serce pęka, przypomina ci sie jakim jesteś idiotom i debilem i co głupiego odjebałeś a za każdym razem gdy próbujesz sie zmienić na lepsze i być takim, na taki okres czasu żeby zapomnieć jakim byłeś idiotom to ktoś i tak sprowadza cie do swojego poziomu i cały misterny plan idzie sie jebać. Także no wspomnienia to kurwy, najlepiej sie czuje jak dużo wypije albo zapale wtedy to już nawet jak na kacu wstane i przypomni mi sie jak obrzygałem sobie rękaw 10 razy leżąc w kałuży to będe miał w to wyjebane. I może ktoś powie, że zatruwając swój organizm nie stane sie lepszy a ja już mam to w dupie bo próbowałem wszystkiego żeby godnie żyć i sie nie da.

26
13

Komentarze do "Wspomnienia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przed przeznaczeniem nie da uciec się ,jak przed wspomnieniami. Gdy zechcą to dopadną cie za siedmioma górami za siedmioma rzekami za siedmioma lasami

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  3
  Odpowiedz
 4. „Idiotom” no jesteś…

  2

  2
  Odpowiedz
 5. I racja matole pij, tylko alkohol pomaga jest nawet taka terapia alkoholowa pijesz dopóki nie umrzesz

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Normalnie tak głębokie i składne jak przemyślenia przeciętnego dresa, któremu się zebrało na filozofowanie i wspomnienia.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. No. Straszny z niego chuj.

   0

   0
   Odpowiedz