Wszędzie te autyzmy, ADHD…

Wkurwiająca jest ta moda na te Aspergery i ADHD. Gdy tylko ktoś zauważy, że dziecko jest zbyt spokojne, lękliwe, nieśmiałe, nie ma dużo znajomych albo że woli robić co innego niż imprezować z kolegami to od razu psycholog mówi, że może ma Aspergera. Ludzie! Do chuja pana, co Wam odbija z tymi diagnozami? Jak będziecie wszyscy tak swoje dzieci upośledzać, wmawiać im choroby albo dawać jakieś „specjalne” traktowanie to nie wyrośnie na samodzielnego, zaradnego człowieka, bo będzie myślało, że jest gorsze, inne, niepasujące do społeczeństwa… niby takie zdolne te dzieci, bo dużo się uczą, są grzeczne, spokojne, w domku siedzą, a co będzie za 10 lat jak zaczną żyć same? Też wszyscy będą ich po głowie głaskać? Żal dupę ściska od tego wszystkiego… pozderki chujowicze

66
12

Komentarze do "Wszędzie te autyzmy, ADHD…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co ty kurwa możesz o tym wiedzieć pajacu, zjebany internetowy znafco ludzkich umysłów. Wymaluj sobie dronga zamiast się wypowiadać o sprawach których nie ogarniasz.

  9

  10
  Odpowiedz
 3. Upierdol sie 0,7, Twoje problemy znikna, no moze 1,0l wtedy to juz na 40%

  5

  2
  Odpowiedz
 4. Jak zostaną same, to je będziemy utrzymywać z naszej pracy/podatków.

  3

  2
  Odpowiedz
 5. Mnie wkurwia to że tylko się o tym autyzmie, adhd i aspargerze mówi a jest masa innych chorób, na które również dziecko może zachorować. Depresja, dystymia, zaburzenia osobowości, fobie ale najlepiej wszystko do jednego wora dawać

  7

  0
  Odpowiedz
 6. Korporacjonizm musi kasę trzepać na naiwnych, no nie? Psycholodzy, psychiatrzy, różnego rodzaju terapeuci, konowały i kompanie farmaceutyczne chyba z czegoś muszą żyć?

  9

  3
  Odpowiedz
 7. No ja mam stwierdzonego Aspergera i na prawdę koledzy mówią mi, żebym nie brał niektórych rzeczy dosłownie. Czy naprawdę sądzisz, że psychologowie/psychiatrzy zazwyczaj nie znają się na tym, co robią?

  6

  4
  Odpowiedz
  1. Mój facet ma .Tak bierze wszystko dosłownie.ciezko z nim być i żyć.

   2

   0
   Odpowiedz
 8. Nie wiem jak to jest dokładnie z tymi dziećmi, ale prawda jest taka, że wielu, jeśli nie większość, ma jakieś zaburzenia emocjonalne i psychiczne. Po-interesuj się psychologią, psychiatrią itp. a sam to zaczniesz zauważać.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Aja mam mega hemoroidy…

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Miales kiedys chore dziecko…to nie kracz..bo nie wiesz co to znaczy…
  A jak bedzie chore i nikt nie rozpozna i nie pomoze..!!!
  Za pozno …wiesz co to znaczy rozpoznac autyzm za pozno…
  Nie masz chorych dzieci to nos do gory nosisz i kraczesz gdzie nie powinnes.
  Powodzenia

  5

  3
  Odpowiedz
 10. Nie ma żadnego ADHD, tylko po prostu bachor jest rozpieszczony do granic możliwości przez swoich pojebanych rodziców.

  7

  3
  Odpowiedz