Wynajem w Polsce mieszkań to parodia

Kto kurwa pisał te przepisy? Dlaczego właściciel może wpuścić na minę wynajmcę skoro to jego jebany sprzęt i nie będzie nikt wszystkiego sprawdzał?

Ten jebany złodziej wymyślił sobie że 3tyg po wprowadzeniu lodówka która ma 5 lat się zjebała jakoby z mojej winy i teraz ja mam kupić nowa.

A taki chuj kurwo! Kupię sobie nówkę, a pod koniec wynajmu wstawię stara z olx za 20zł z grzybem i hivem.

Pierdolony skurwiały chuj!

11
1

Komentarze do "Wynajem w Polsce mieszkań to parodia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu Jakub, służący Arktosa. Gdybyś mieszkał w Lodolandii lodówka ani zamrażarka nie byłyły ci potrzebne. Cała Lodolandia jest zamrażarką, więc na chuj jakiś złom.

  Chwała Lodolandii 😀

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Ja mam lodówkę Boscha 20 lat i działa jak nowa. Już nie wspomnę o starożytnych Polarach pamiętających Gierka, które też działają do dziś (trzymam w garażu jako rezerwa). Tylko że tak, po pierwsze primo, trzeba umieć sprzęt używać, po drugie primo, naprawiam sam a nie w jakimś zapyziałym serwisie u pijanego Kazika. Mam też mieszkanie na wynajem i wiem jakie zjeby potrafią być najemcami. Co drugi to tępy chuj bez żadnej świadomości technicznej. A lodówka to nie jest kurwa jego w te i nazad, nocnik z pozytywką. Minimum umiejętności obsługi trzeba mieć. Co, kurwa zaskoczeni jesteście? No to dalej rozpierdalajcie lodówki, piekarniki, komputery, telefony, sprzęt RTV i mikrofalówki, tępe chuje.
  Dlatego gdyby taki skurwiały gnojek spierdolił moją bądź co bądź lodówkę, to musi ponieść koszty naprawy.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. wypierdalaj januszu pasożycie !

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Stare Polary i ruskie Minski były wieczne nie do zajebania.Wystarczyło raz na kilkanaście lat dopuścić gazu freonu za parę złotych i dalej działały.
   Ale pojawili się ekolodzy i dziura ozonowa i skończyły się dobre trwałe lodówki.
   Dziś mamy gówna ze sztuczną inteligencją podpięte do internetu,które mają działać określony przez producenta czas a później spierdolić się i to tak, żeby nie dało się ich naprawić.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Prawda, były nie do zajebania, jedyny problem, że potrzebowały w chuj energii. Za to jak otwierałeś Mińska, to od razu temperatura w mieszkaniu spadała o 3 stopnie 😀

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Ale głupoty śmieciu jebany pierdolisz.

   Jaka umiejętność użytkowania? Jakby mi jakiś smieć w wynajmowanym mieszkaniu kazał naprawiać sprzęt to dostałby taki pozew że ten jego jebany domek po sprzedaży by nie wystarczył na spłatę.

   Mieszkam poza Polską i wszystko co jest w wynajętym mieszkaniu (chyba że specjalnie zniszczone) musi być wymienione od 24h- 7 dni przez właściciela inaczej czynsz jest obniżany o ileś tam ustawowych procent.

   Co Wy tam kurwy odpierdalacie? Masz fuksa rumunie biedacki szczęści że nie wynajmujesz mi, oż kurwo łysa miałbyś takie przeboje że codziennie byś mi zapierdalał czyścić rynny (niby dlaczego ja miałbym to robić w wynajętym domu?)

   Tutaj nawet nie raz normalnym jest że właściciel opłaca ogrodnika, ale takie widzę jebane w dupę janusze bezdomne jak Ty by się zesrały w cywilizowanym świecie.

   1

   1
   Odpowiedz
 4. wpierw kurwa napisz co masz napisane w umowie,
  potem pójdziemy dalej z tematem !

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Nic nie ma na ten temat.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. wiadomo, to jebane janusze;
  wyprowadź się od zaraz, nie płać jebanemu naciągaczowi;
  zbierz dowody, że to nie twoja wina;
  i jak cię poda do sądu to masz alibi

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ech, gdybyś choć raz sam zastosował się do swoich mądrych rad, nieudaczniku.
   Zdania zaczynamy dużą literą i kończymy kropką.
   Grammarnazi

   0

   0
   Odpowiedz