Wywyalą mnie z pracy za jakieś 3 godziny pewnie…

Czekam na mój sąd ostateczny, wiem tylko że nie długo muszę iść do szefa. Jestem ochroniarzem i wpuściłem jakiegoś buca w lexusie na teren firmy, cwelowi się nie chciało szyby otworzyć, a mi podejść więc huj… niech se wjedzie. I teraz dopiero jaja się zaczną. Wyjebią z pracy i pewnie parę złotych potrącą… A najbardziej nie mogę się doczekać powrotu do domu i pytania mojej mamy „jak było w pracy?”. Zacznie się gadania „że mnie zawiodłeś, że mi teraz będzie wstyd za Ciebie: czyli to co słyszałem po każdej wywiadówce. A JAK JA SIĘ KURWA MAM PRZYKŁADAĆ DO PRACY?!! skoro mając maturę, dobrze zdaną nawet i dłuuugą przygodę z wojskiem robię to co mój dziadek po 5 klasach szkoły podstawowej. Tyrać i błaźnić się za 1200zł, zbiera mi się na płacz. Najgorzej, że nie wiem co powiedzieć szefowi(emerytowany nadkomisarz policji), ani trochę, zero wytłumaczenia. Nie wiem co ze mną będzie, ale mam chyba na to wyjebane. Zajmę się teraz zbieraniem jagód w lesie i sprzedażą przy drogach, jednocześnie też prostytucją bo za słoik dziennie nie wyżyje.

16
41

Komentarze do "Wywyalą mnie z pracy za jakieś 3 godziny pewnie…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Okej – dobrze zdana matura, wojsko. A co potrafisz konkretnego, co dawałoby Ci przewagę na rynku, żeby ktoś za to zapłacił więcej niż 1200 zł?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja coś czuję, że mnie podobna przyszłość czeka. tyle, że ja jeszcze służę w tej naszej Armii gdzie 3/4 to typy z kosmosu, z łapanki, każdy z własną wizją. Ogólnie jest burdel, a moc promocji skupia się na tych, co najniżej – bez możliwości awansu. jeszcze 4 lata i pierdole ten MON i jego ministra.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i co wyjebali cie?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Powiedz szefowi, że tamten powoływał się na niego, ze jest jest jego bratem albo co.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zostałem, ale szef cięty teraz na mnie jak cholera. A co do 1 pytania, mam prawko b,c+e, i skłonności samobójcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kurwa, czemu tu nie ma dat!!!
  zmień robotę, bądź kierowcą tira albo coś

  0

  0
  Odpowiedz