Zapominanie

Pomijając sam fakt, że i tak się umrze i wszystko pójdzie w pizdu to i tak cholernie doskwiera mi niepamięć. A mianowicie tak wiele było w życiu chwil w których chciało by się zamieszkać, zostać na zawsze to nie dość, że nie można to jeszcze nie można do nich wrócić choćby we wspomnieniach tak zakłamywanych i blednących po czasie. A co najgorsze zupełnie wszystko zapominam tj. uczucia np. jak to było czuć się zakochanym, usłyszeć ulubioną piosenkę 1 raz itp. Obrazy też znikają i dźwięki. Poza tym czas biegnie, coraz mniej perspektyw i więcej zamkniętych dróg, a pamięć coraz większą mgłą przykryta. Coraz gorszych dni nie można sobie rozświetlać wspomnieniami. Jakby zmierzało się z jasności w coraz większą ciemność końca. Na prawdę mam wrażenie, że życiu coś się pojebało i biegnie nie w tym kierunku co trzeba. Boli jak cholera. A i tak mogę dostać alzheimera i chuj te resztki pamięci strzeli. chujnia i śrut

65
3

Komentarze do "Zapominanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kup konsolę i toster diablo.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zapewne minusy dają Ci którzy mają wybitną pamięć…

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Mam tak samo jak ty. jestem B Button i robię się w chuj młodszy. Kiedyś jarały mnie trzynastki a teraz jak jedną dmuchnąłem to policja przyszła i aresztowali ją za pedofilię. czyżby dlatego, że zniknęły mi włosy na jajkach?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Jeśliby kto miał nawet podświadomie beznadziejną pamięć to mógłby ćpać i nie wpadłby w uzależnienie, bo po każdej próbie zapominały o stanie wywołanym przez substancje.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Starzejesz się po prostu 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Rozumiem o co chodzi, to znak czasów ostatecznych. Poza tym, ważniejsze sprawy sa, PiS (obojetnie kto by nie rządził) chce rozjebac kodeks pracy znowu, ludzie pilnujmy tego wszyscy i krzyczmy głośno o tym, bo to bedzie katastrofa dla nas!!!

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Chujem cie, przez pysk SBecki ratlerku.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Też dobrze wspominam każdą masturbację. KAŻDĄ, nawet Twoją.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Człowieku, prowadź pamiętnik to będziesz mogł wrócić do tych chwil opisz poprostu dokładnie co czujesz możesz tez robić fotki i kręcić filmiki.
  To akurat nie jest problem ani żadna chujnia.
  Poza tym carpe diem i patrz w przyszłość, a nie zadręczaj się przemijaniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chujem se pograj

  0

  0
  Odpowiedz
 11. To ile ty masz lat, 80??

  0

  0
  Odpowiedz