Złość – oblałem maturę

Witam. Rodzice nie pozwalają mi iść do pracy. Mówią, że matura jest najważniejsza, a bez niej nie znajdę pracy. Maturę z matmy oblałem w 2010 roku, teraz też. Uczę się w szkole policealnej (więc praca będzie w tym zawodzie). Kiedyś chciałem na studia, teraz po tych matmach niczego nie planuję. Chcę pracować w biurze. A matura? Nie wiem co będę chciał robić, ale jeszcze w sierpniu podejdę. A zobaczymy. Ale matma ciężka. Łatwe jest jak widzisz rozwiązania po egzaminie. Czyli na egzaminie, nie wiesz co będzie. Zadania się zmieniają na gorsze,trudniejsze. Komuna PO! Inne partie też. Sierp i młot im w d**ę. Nic na maturze nie powinno być obowiązkowe, jak w USA. Tam każdy wybiera to co lubi (w zależności od stanu). U nas też niech tak będzie. Humanistom by było dobrze i ścisłowcom. Każdy by pisał to co lubi. Bo humanista słaby z matmy, a ścisłowiec z polskiego. Niech każdy wybierze to co chce pisać i będzie spokój. Albo amnestię zrobić,ja nie zdałem tylko matmy, a ścisłowiec nie zdał z polskiego to niech będzie amnestia i wszystkim będzie dobrze.

29
52

Komentarze do "Złość – oblałem maturę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Do nauki porządnie się weź i nie pierdol. Ja jestem ścisłowcem i jakoś polski zdałam na 4, bo się za niego konkretnie wzięłam. Wiedziałam, że jestem gorsza, ale się nie poddałam tylko uczyłam się a nie biadoliłam. Jak się chcę to można. I bardzo dobrze, że matematyka jest obowiązkowa takie zadanie, jak na poziomie podstawowym to nawet przedszkolak rozwiąże.

  1

  3
  Odpowiedz
 3. Prawdziwy humanista jest dobry z matematyki kolego 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa człowieku przecież matura z matmy prosta. Macie tablice ze wzorami to o co kurwa chodzi

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Prawda jest taka, że ścisłowiec sobie z maturą z polaka bez problemu poradzi. Natomiast humanista ma kłopot, żeby wycisnąć te 30 procent z podstawowej matmy.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Prawdziwy humanista ma matmę w małym palcu, a przynajmniej ją umie. Kojarzysz kogoś takiego jak da Vinci? on był humanistą, a nie ludzie którzy są kiepscy z przedmiotów ścisłych!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Dokładnie kur***. Każdy powinien mieć prawo kształcić się w tym kierunku, który lubi. Ja oblałem matmę rok temu i teraz zamiast studiować to zapieprzam na budowie za psi hajs.

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Nie pogryźcie go za to, że powiedział to co myśli! Jak może się wciąć kurwa do nauki jak matmy nie da się nauczyć?
  Możesz wyklepać wszystko na jeden sprawdzian chociaż i to jest trudne. Ale jak opanować materiał z całego liceum? Ta tablica wzorów jest tak napisana, że nie wiadomo o chuj chodzi i tylko straszy uczniów. Ci którzy sprawdzają arkusze obcinają punkty za byle gówno, a odpowiedzi w zamknięych zadaniach to a)4, b)1/4, c)-4, d)-1/4! Przecież jak dla mnie to jeden chuj… Za rok czeka mnie matura i boje się jak to będzie…

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Prawdziwy humanista zna się po trochu na wszystkim; jeśli dla Ciebie oznacza to bycie słabym z matmy, to znaczy, że jesteś „chómanistom”. Btw nie wiem, jak można oblać podstawę z matmy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Matura nie jest po to, żeby każdy ją zdał. Jak oblałeś, to nie zasługujesz na papierek. Nie rozumiem, dlaczego miałaby być jakakolwiek amnestia. Co do matmy – źle się jej naucza. Może potrzebujesz kogoś, kto ją dobrze tłumaczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Proponuję stare dobre korepetycje – jeżeli nie ma korepetytora w twojej miejscowości to korepetycje przez internet http://www.korepetycje.rmcs.pl – Prowadzę korepetycje z matematyki przez internet tel 500574447 (matura podstawowa to 60 lub 80 lub 120 lekcji, zależy od poziomu i wkładu pracy własnej, po 45 zł za lekcje indywidualne lub można umówić się całą grupą- cena ustalana indywidualnie) Korepetycje odbywają się w domu przez internet, każdy jest u siebie, wszyscy piszą na wspólnej tablicy i biorą udział w wideokonferencji. Zajęcia można nagrywać i potem robić sobie powtórki.
  Co do wyboru przedmiotów jestem za.
  Artur Dańczak
  tel 500574447 biuro.rmcs@gmail.com
  korepetycje matematyka informatyka inne

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Nie zdałeś matury?! To nie koniec świata! Wejdź na oblalemmature.pl

  0

  0
  Odpowiedz