Zmarzłem to mało powiedziane

Jestem z kobietą już dobrych kilka lat, wszystko fajnie się układało, zamieszkaliśmy razem w małej klitce. Kobita postanowiła wrócić na weekend do rodziców, wieczorem odwiozłem ją na dworzec, wróciłem na mieszkanie, szybki prysznic i na browarek do kumpla wyskoczyłem, żeby samemu w domu nie siedzieć. Trochę wypiliśmy, poszliśmy się pobawić. Do tej pory żaden wyskok mi się nie zdarzył. Wlałem sobie jeszcze trochę, na parkiecie poznałem ponętną dziewczynę, potańczyliśmy, pogadaliśmy i nie wiem nawet jak, ale zaproponowałem jej, żeby pojechała do mnie… Otwieram drzwi dość mocno napruty, opieram ją o ścianę, całuje… I w tym momencie zaświeciło się światło i w drzwiach pokoju stanęła moja luba. Następnych kilka minut przemilczę, drzwi zamknęły mi się przed nosem, nowo poznana koleżanka uraczyła mnie mięsistym policzkiem. Znieczulony chciałem tylko położyć się spać,a tu drzwi zamknięte, na kom brak środków. Spałem w koszulce na ławce przed blokiem. Rano jak mnie ktoś obudził, przetrawiłem przebieg całego wieczoru to się za łeb złapałem jak sobie zjebałem życie jednego wieczoru. Fuck!!!

19
44

Komentarze do "Zmarzłem to mało powiedziane"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie życie a związek 😉 No i nie jest chyba tak źle skoro tak zabawnie to opisałeś :>

  0

  0
  Odpowiedz
 3. dobrze ci tak idioto.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ale z ciebie chuj! dobrze ci tak nauczysz sie szanowac kobiety!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. koment 1 – to samo pomyślałem :p

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Sam na to zapracowałeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. i bardzo dobrze że tak się stało. Gdyby ona nie przyłapała was to pewnie nadal byś ją oszukiwał że nie kręcą Ci inne laski i byś ją pewnie jeszcze nieraz zdradził. Niestety ludzie, ale należy pić z umiarem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ja bym Ci po papie naszczelała ile wlezie, a później wyjebała na zbity pysk, nie szanuję takich ludzi, którzy zdradzają swoich partnerów, zero szacunu!!! Mam nadzieję, że nie dała Ci drugiej szansy!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Po przeczytaniu całości, dochodzę do wniosku, że tytuł wymiata 😀

  0

  0
  Odpowiedz