Żona mnie zdradziła

Mieliśmy z żoną zaplanowany wspólny urlop, ale tuż przed wyjazdem pokłóciliśmy się i żona wyjechała beze mnie z dziećmi. Kiedy do niej zadzwoniłem okazało się, że jedzie z dziećmi i „kolegą”. Rozpracowałem jej skrzynkę mailową i co tam widzę – od kilku miesięcy romansuje z ww. „kolegą” a wspólny urlop planowali od dawna. Ja pierdolę! Spotykali się na szkoleniach, spali razem i planowali przyszłość. Teraz, kiedy wróciła mówi, że z nim wszystko skończone, ale za każdym razem, kiedy przypominam sobie „nasz urlop”, albo ich kilkumiesięczną korespondencję trafia mnie szlag. Jaki ja byłem głupi – ona zrobiła wszystko, żeby wyjechać beze mnie i być z nim. Pisali, że są dla siebie przeznaczeniem i jedyną miłością i w ogóle takie pierdoły. Próbuję wybaczyć, ale to wciąż wraca, a oni pracują w jednej firmie. Wiem, że ze sobą rozmawiają, bo taka szalona miłość nie kończy się od tak z dnia na dzień. Kocham ją i nie mogę bez niej żyć. Orzesz… Jaki ja jestem głupi

44
51

Komentarze do "Żona mnie zdradziła"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. wyjebać na zbity pysk. amen. i nic mi kurwa nie wybaczać!

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Całkowicie popieram.. Kurwa zawsze będzie kurwą … Wyjebać z domu. i paszła na chuj .

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Ja to widzę tak: jeśli masz jeszcze taką możliwość zgromadź dowody zdrady i zachowaj je na „czarną godzinę”. Różnie może być, a żona w sądzie miałaby dużą szansę na zachowanie prawa do opieki nad dziećmi. Tak więc moim zdaniem lepiej coś takiego mieć i nigdy nie użyć. Życzę wytrwałości w trudnych chwilach…

  3

  0
  Odpowiedz
 4. to zła kobieta jest.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Stary, radzę ją zostawić. Wydaje Ci się, że ją kochasz, a to tylko przyzwyczajenie. Jeśli z nią zostaniesz, w przyszłości będzie Cię zdradzać kiedy tylko będzie chciała, nie mówiąc o jakimkolwiek szacunku do Ciebie z jej strony.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. „Jeśli w domu masz ku*wę co cię zdradza, wypierdol ją za drzwi, człowiek – tylko doradzam. W sumie mi to nie przeszkadza, ale jak to wygląda, jak miłość twego życia wisi lapsom na jądrach” ;] A tak na serio, to zawsze możesz sklepać kochasia, niech się nauczy, że CUDZYCH ŻON SIĘ NIE PODRYWA.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. eh słabo w chuj, serio, wybaczyć takie coś, ja rozumiem że dziecko, że kochanie, ale weź trochę godności zachowaj, możesz wybaczyć ale na swoich warunkach i krótko ją trzymaj bo się znowu puści !! na początek karz jej zmienić pracę, bo na pewno dalej z tym kolesiem się zadaje, a go to ja bym obił doszczętnie, ciule niemyty!

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Mnie mój były facet przez 3 lata zdradził 5 razy, a ja mu wybaczałam. Dobrze, że nie byliśmy małżeństwem i nie mieliśmy dzieci.W końcu poznałam innego i go z Nim zdradziłam. Uczucie piękne. Zostawił mnie za tą zdradę (haha). Teraz jestem z Adriankiem nadal 😉 Minęło pół roku i jest wspaniale. Kochasz ją, ok. Ale ona nie może z Ciebie ciągnąć druta. Koleś zrozum. Nie pozwól jej rządzić, Ty też masz uczucia. Zrób podobnie i sprawdź jej reakcję. Zobaczymy czy jest Ciebie warta 😉 Trzymaj się!

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ad 7) naprawdę gratuluje „dojrzałości”. Następnym razem oszczędź sobie rad pt. „Ty też ją zdradź”. To jest wymarzone zagranie dla żony: idzie do sądu z pozwem o rozwód z winy męża, przedstawiając dowody tej „odwetowej” zdrady. Ludzie, myślcie trochę zanim coś napiszecie…

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Ad 7) Współczuje Adriankowi.. Takiej cipy jak ty, to bym patykiem nie dotknął. Minie trochę czasu i puścisz się z następnym..

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Ad 8.9 laska ma racje, czepiacie się. On wiedział za kogo się bierze. Sami rad nie umiecie dawać a na jakąś inna najeżdżacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Bo to zla kobieta byłą

  0

  0
  Odpowiedz
 13. bo to zła kobieta była. tu Boguś

  0

  0
  Odpowiedz
 14. też to przeżyłem i wmawiam sobie to samo …jaki ja jestem(byłem) głupi

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Mnie zdradzała dziewczyna po kryjomu, w końcu cos w niej pękło i mi powiedziała. Jestem przekonany ze wcześniej też mnie zdradzałA

  0

  0
  Odpowiedz