Zrobić i Zarobić – NA RESZTĘ WYJEBANE!!!

Ja nawet kurwa Świadczenia Postojowego nie otrzymałem ani razu przez całą pandemię, bo tak było obwarowane przepisami !
Może gdybym od razu spróbował złożyć wniosek, gdy nie trzeba było składać specjalnych oświadczeń, tylko początkowe oświadzenia pisane „na kolanie” to może by mi się udało…
Ja jestem uczciwy, zbyt uczciwy, i życzliwe podchodziłem do każdego klienta – i co mi to kurwa dało ?!?!?!
Nie pieniądze, lecz kurwice i zszarpane całe nerwy; a nieroby i darmozjady wprost oszukują w pismach socjalnych i Państwo im jakoś bezproblemowo pomaga; a ja niedość, że straciłem pracę to nie miał mi kto poświadczyć, że miałem prawo otrzymać Postojowe, bo żaden klient nie chciałby wziąć na siebie odpowiedzialność a zapierdalałem u nich za miskę ryżu.

Kurwa, od teraz pierdolę klientów, i będę ich tak samo wszystkich ludzi traktował tak jak oni mnie: czyli ludziska=BANKOMAT(y) tzn. same konkrety i literalnie, a więc TYLKO suche fakty:
Zapłata (koszt na moją korzyść a nie pół na pół jak dotychczas!), termin (który mi odpowiada a nie im!), adres (nie odpowiada? to pierdolcie się klienci!), płatność z góry (by na pewno zapłacili a nie wyłudzali kolejnych usług), wykonanie od ręki w 5 minut (by nie użerać się z tymi pojebańcami), żadnych rozmów – żadnych życzliwości – żadnego zwracania na ich problemy (tak samo jak gówno obchodzą ich moje problemy!), żadnego już kurwa „proszę, dziękuję, przepraszam” (tylko same konkrety, bez rozwlekania rozmów telefonicznych/osobistych za pomocą ładnych powyższych zwrotów), i jak najszybsze pożegnanie się na zawsze z 1 klientem by zająć się 2 klientem, i 3,4,5…
I żadnych darmowych podpowiedzi/rad – a odsyłać ich na kurs za kasę.

Od teraz będę ich kurwa tak samo traktował jak oni mnie!
Czyli właśnie: wyjebane mają na mnie i to ja będę miał na klientów i ludzi wyjebane, i ważne żeby dobrze swoją pracę zrobić a na klient(k)ach zarobić!!!

Dotąd każdy mnie traktował, zwłaszcza gdy chodziło o pieniądze jak robota a nie jak człowieka:
OD TERAZ ZAMIANA RÓL: JA WAS BĘDĘ TAK TRAKTOWAĆ I BĘDĘ NA WAS KOSIŁ HAJ$, BO NAJWAŻNIESZE, BY TO MI HAJ$ SIĘ ZGADZAŁ A NIE WAM!!!

Od teraz będziecie się czuć tak, jak ja was przez was jebani klienci się czułem. HA HA HA.
Muszę zadbać o to by tzw. Karma/Sprawiedliwość do was wróciła i to z nawiązką z korzyścią dla mnie!!!
Czekałem bardzo wiele lat, licząc, że spotkam kogoś kto by był dla mnie życzliwy – ale dla ludzi liczą się tylko pieniądze!!!
Od teraz jebać was, a skupiać się na pieniądzach – będę z wami tak samo postępować jak wy ze mną!!!

6
1

Komentarze do "Zrobić i Zarobić – NA RESZTĘ WYJEBANE!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebani klienci mnie wykorzystują… FINANSOWO.

  ~Autor

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Ja pierdole moglibyśmy sobie ręce i nogi podać, mam dokładnie tak samo, też przez wiele lat byłem życzliwy, lubiłem ludzi i co? I CHUJ, same kurwy w koło, fałszywi przyjaciele skurwiele jebać ich!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Wszyscy są zjebani, myślą tylko o kasie, a nie o drugim człowieku, materialistyczne ścierwo, wszystko co najgorsze, zajebać to mało, liczy się tylko wykorzystanie, i w wyniku tego postanowiłeś zostać dokładnie takim samym jak oni, a nawet gorszym? Teraz życzę żebyś sobie jebnął baranka w ścianę bo gdybym wiedział gdzie urzędujesz, to wpadłym z przyjemnością na serię masażu młotkiem brukarskim na otrzeźwienie. Można nie pierdolić się w tańcu, a jednocześnie zostać człowiekiem, nie wzoruj na większości.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Zawsze się jakaś KURWA dojebie, jak ja kurwa ludzi nienawidzę ja pierdole wszyscy do gazu. Młotkiem tak ale w dupę ciebie chuju

   1

   0
   Odpowiedz