Najpierw się wysiada!

Wkurwiają mnie „ludzie”, którzy za Chiny Ludowe nie mogą zrozumieć, że z autobusu lub tramwaju najpierw się wysiada, a później dopiero się do niego wsiada.
Wychodzący pasażerowie mają pierwszeństwo i to nie dlatego, że czują się wyżsi nad wsiadającymi, tylko dlatego że to jest po prostu logiczne i najbardziej komfortowe rozwiązanie. Jeśli pojazd jest zawalony pasażerami, to lepiej żeby kilka osób najpierw wysiadło na swoim przystanku, by pasażerowie wsiadający mogli się tam wcisnąć, nie tworząc przy tym kompletnego zamieszania i (opcjonalnie) wszczynać awantur. Ale nie, kurwa, ten motłoch wsiada dosłownie milisekundy po otworzeniu się drzwi. Zrozumcie, że te 5 sekund was nie zbawi i nie musicie generować niepotrzebnego zamieszania. Proste rzeczy, kurwa.
To nie jest fizyka kwantowa, nie transplantacja mózgu, nie Wielki Zderzacz Hadronów, tylko prosta zasada, które można jasno opisać w dwóch, maksymalnie w trzech zdaniach.

Po prostu chujnia ze śrutem! I jeszcze tona śmieci na to wszystko!

98
2

Komentarze do "Najpierw się wysiada!"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Zapewniam, że DA się to zrobić. Jest to czasochłonne, ale łatwe.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Ziomuś, trafiłeś w sedno!
  Mnie też wkurwia to bydło, które się pcha do wejścia nie dając możliwości opuszczenia autobusu przez wysiadających. Jeszcze darcie ryja w stylu „Gdzie się pchasz”.
  Pluje na tą swołocz. Hhh…TFU! Macie!

  9

  1
  Odpowiedz
 4. Ludzie to jak bydło tylko w ubraniach, więc cudów nie oczekuj.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. Mnie wkurwia, że jak wysiada człowiek z jakiegoś tam środka komunikacja miejskiej, to zawsze u jego wrót z obu stron ojebane ludzi jak dupa po sraniu, żesz kurwa, czy nie da się ustawić z jednej strony drzwi, tylko oblepiają się wokół jakby miał im autobus z miejsca spierdolić

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Pamiętaj! najpierw swołocz do środka, a później, patałachu, ty lufcikiem przez dach 😉

  4

  6
  Odpowiedz
 7. Też mnie to niezmiernie wkurwiało, takie bezrefleksyjne bydło, łeb w dół i od razu atak bo przeca nie może stracić 3 sekund. Jak wysiadam to wjeżdżam na pełnej kurwie przez samiuteńki środek drzwi prosto w bydło i nie przesuwam się nawet o centymetr. Takie zachowanie sprawia, że już mnie to nie wkurwia, a nawet zaczęło bawić bo widzę po twarzach bydła, że wiedzę, że źle robią, a i tak mają grymas i sapią pod nosem bo im wyjebałem bokiem aż musiała jedna z drugą podnosić torepkem i ajfon 😉 Załączam instrukcję: Bydło traktujemy jak bydło, a młode damy i młodych dżentelmenów z klasą ;)))

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Kiedyś tak nie było bo ludzie myśleli.Dzisiaj mało kto myśli bo wpatruje się w ekran smartfona i pierdoli wszystko i wszystkich.Bo ma w dupie kulturę i zdrowy rozsądek.A teraz pojadę po nowobogackiej hołocie,która sprzedała „morgi” i sprowadziła się do Wawy.Uważają się za rodowitych warszawiaków i do chuja to oni wprowadzili chamskie zachowanie i wsiową kulturę do stolicy.Powtarzam raz jeszcze kiedyś tego nie było i niech mi nikt nie pierdoli,że kłamię.Żyję w tym mieście ponad 50 lat i było mi dane widzieć chyba wszystko co się działo na ulicach Wawy.Smutną prawdą jest,że rodowitych warszawiaków takich z dziada,pradziada to zostało może 15-20% a reszta to ludność napływowa.I to głownie oni wznieśli „kulturę na niebywale wysoki poziom”.Bo kurwa gdzie mieli nabrać ogłady w chlewie czy oborze?Wiem że dostanę kupę chujów za powyższą wypowiedź,za to wywyższanie się ponad innych ale to serdecznie pierdolę.I tak kurwa nie zmieniecie prawdy.Gierek miał rację,że nie wpuszczał hołoty do Wawy.Kto nie miał meldunku ten wypierdalał do siebie na wiochę.I tak powinno zostać.Tym,którzy mnie nawyzywają od chujów i kurew mam tyle do powiedzenia:PIERDOLCIE SIĘ.Chuj wam w dupę-zawsze wam będzie wystawać słoma z gumofilców nawet jak porobicie doktoraty na UW.I nie zmienicie tego nawet jak byście się posrali.Jebta się w czapkę!Wali mnie to co tu napiszecie.I tak jestem górą i za chuja tego nie zmienicie.Sram na was z 30-tego piętra Pałacu!Wypierdalać do siebie na wiochę!(To jest moja mowa „miłości” żeby nikt mnie nie zarzucił mowy nienawiści).

  12

  6
  Odpowiedz
 9. Dodam do tego jeszcze pociągi…

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Kurwa, batona i jebać na lewo i prawo, po jakichś 2 miesiąca codziennego wpierdolu albo Cię zamkną albo się nauczą żeby nie pchać ryja.

  3

  5
  Odpowiedz
 11. Bo to tępaki i z bara ich trzeba. Raz chciałam wysiąść, to jakaś pinda dosłownie wsiadła na mnie, nie wiem jak to zrobiła, ale przekroczyła poziom mojego wkurwienia i zepchnęłam ją z bara ze stopnia tramwaju i ryknęłam, że najpierw się wysiada. Aż mi się jej żal zrobiło, bo była z chłopakiem, a ja potraktowałam ją jak szmate. Była zaskoczona, jej chłopak też. Nic się nawet do mnie nie odezwali. Może i za ostro ją potraktowałam, ale może to ją czegoś nauczy i na przyszłość nie będzie się pchała i deptała ludzi…

  7

  0
  Odpowiedz