na szczescie nie edukowalem sie na tej panstwowej chujni, znajac dobrze francuski i angielski oraz z tytułem MSc nie bede siedział na zmywaku. Chujnie to Wy robicie w Polsce hehe
Kategoria: Bez kategorii
praca mgr
2011-07-08 23:43wkurwia mnie siedzenie przy kompie i pisanie tych wypocin, a nawet myślenie o tym, o jajebie
Adam
2011-07-08 23:43Nienawidze jak moj chlopak robi mnie w chuja, kiedy sie na mnie nie patrzy i kiedy nie ma dla mnie czasu……..
Wkurwia mnie…
2011-07-08 23:43moje życie. Jest beznadziejne. Myślałam, że sie zakochałam w końcu z wzajemnością, ale jak zwykle nie! Jebany zrobił mnie w konia, nie kocha mnie, a był ze mną tylko po to żeby pokazać kumplom, że może mieć zajebistą laskę. Po chuj to gadanie o miłości, po co te prezenty? Czy ja zawsze kurwa muszę cierpieć? pytam sie kurwa!!! DLACZEGO JA???
hahah fajna stronka
2011-07-08 23:43jebie mnie to, że was coś jebie hahah o ja jebie
japierdziu
2011-07-08 23:43wkurwia mnie mój chłopak… potrafi sie nie odzywać do mnie po kilka dni i ciągle się ze mną kłóci… jak mnie to wkurwia… a jak już chce z nim normalnie porozmawiać i powiedzieć co jest nie tak to on płacze, mówi, że jest beznadziejny i że mnie kocha. no jajebie no
jebane urodziny ;/;/
2011-07-08 23:43nie ma jak przyjechać na urodziny i wysłuchiwać ja rodzina się kłóci, poprostu zajebiście…..miałam jechać na wakacje bo cały czas robiłam i tu chujnia, siedzę w domu co za wakacje wrr…;/
Masakra
2011-07-08 23:43Mam na imię Józef, po dzsku… ostatnio mi się śniło, że jestem potomkiem Jezusa! To dopiero maskara bo wydaje mi sie ze to jest na prawde.. sni mi sie co noc to samo z kazdym dniem nastepna czesc mojego „drugiego” zycia.! to dopuiero jest chujnia! dostaje juz na leb masakra;/
POLSAT TV
2011-07-08 23:43Wkurwia mnie na maxa platfoma POLSATU – chujowe programy i te jebane reklamy między programami zgłośnione na maxa tak, że człowieka krew zalewa!!! Co oni sobie tam myślą, że człowiek głuchy już jest czy co??? Że tę ich zasraną platformę to tylko stare głuche ramole w domach starców oglądają??? Jak się zaczynają reklamy od razu trzeba zmniejszać 'volume’ pilotem i to mnie zawsze wkurwia i wszystkich w domu na maxa!!! POLSAT – chuj wam w dupę, zasrana telewizjo…
nauki jazdy
2011-07-08 23:43wlokę się dzisiaj za jakąś L-ką i nagle nie wiadomo po co zatrzymuje się przede mną. po czym po 2 min rusza na żabkę i jedzie dalej te 20km/h, ja już się gotuje w samochodzie bo kurwa nawet nie ma jak wyprzedzić, dobra L-ka jakimś cudem po 10min skręciła w lewo, ja zadowolony patrze, a tu 3 następne przede mną :/
