Rodzina Adamsów

Chciałbym się podzielić moim nieszczęściem, które przeżywam. Kiedyś było pięknie, miałem własne mieszkanie, pracę, dziewczynę, która z którą oczekiwaliśmy dziecka. Z pewnych przyczyn losowych mieszkanie musieliśmy oddać, ja w tym czasie zmieniłem prace itp itd Jeśli chodzi o mieszkanie do wyboru mieliśmy moich rodziców i jej. Z dotychczasowych kontaktów myślałem, że druga opcja będzie dla nas lepsza. No i kurwa koniec wesołej opowiastki. Odkąd tam jestem częstotliwość wkurwień na dzień ciągle wzrasta… I niby to ja mam coś do nich bo nie chce mi się z nimi siedzieć… Kurwa, ja nie wiem czy oni się urodzili mając 50 lat ale ja mam o połowę mniej i nie chce mi się słuchać o problemach z prostatą, jakiś pierdolonych morałach typu „nie wychodź na balkon boso” chociaż jest plus 30 na dworze, do tego każde zdanie poprzedzając poetycką i nieskazitelnie podkurwiająca i zrzędliwą frazą „O Jezus”. Jak tak patrzę na teściową to właściwie się nie dziwię, może ona go już rzeczywiście widzi… Nie zaktualizowała oprogramowania od 30 lat, a ja mam w dupie zrzędzenie tej starej upierdliwej ropuchy. Najgorzej zresztą jak przyjedzie jej druga córka tzn jeszcze bardziej wkurwiająca młodsza wersja teściowej. Duet ten jest nie do przebicia w swojej kategorii i nie będę się na ten temat rozwijał bo mnie coś rozjebie zaraz na samą myśl. Najgorzej jest jednak z teściową, która pyta np. czemu teraz śpię? Czy ja kurwa śpię z rzecznikiem prasowym? No bo kto jak nie ja jest uprawniony do odpowiedzi? Poza tym chyba jeśli śpię to widocznie tak chciałem. Pytania do mnie „a czemu” pojawiają się przy każdej czynności, która wykonuję: „czemu nie jadłeś obiadu?”, „czemu nie pijesz kawy”, „czemu teraz czytasz gazetę”, „czemu nie siedzisz z nami”, „czemu nie zrobisz sobie kolacji”, pierdolony prokurator domowy. Chciałem powiedzieć, że już nawet przechodząc do łazienki idę jakbym huja połknął uważając na czyhające pytanie od wolksdojcza czemu się garbię. No ja pierdole, długo tego nie wytrzymam i mam nadzieje, że prokurator okręgowy weźmie to pod uwagę co teraz tutaj piszę przy akcie oskarżenia. Teściową zamykam do szafy, może zacznie gadać do rzeczy. Żegnam was i pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza tych przezywających podobną popierdolona sytuację.

21
64

Łysa Pała cz.2

Po przeczytaniu komentarzy postanowiliśmy dokończyć naszą historię. Na nasze szczęście o szybę opierał się jakiś pechowiec, po czym cała wina spadła na niego! Synek o mało nie zesrał się ze strachu. Dosłownie w tym samym momencie Łysa Pała wybiegła zza baru i wpadła w furię! Najpierw zjebał nas, że mamy spierdalać, a zaraz potem skoczył biedakowi do gardła! Chcielibyśmy serdecznie przeprosić wcześniej wspomnianego synka za ten incydent! PROSIMY O LICZNE KOMENTARZE!

15
53

Co tu zrobić

Od 17 roku życia podrywają mnie faceci po 30. Zaczęło się w saunie jak zostałam sama na wyjeździe z rodzicami. Przylazł obleśny chuj i blokując drzwi zaczął mnie macać. Potem inny w szkole językowej, przy wszystkich pocałował mnie w szyje – nie wiedziałam o co chodzi – rozmawiałam z nim 2 razy w sprawie nauki tylko! Wszyscy już patrzyli na mnie spod byka. Później był szef w pracy, przy wszystkich prawił mi komplementy, kazał zostawać później, stawiał alkohol, próbował dotykać. I znowu jak wychodziliśmy tylko we 2 o 3 nad ranem ktoś przyuważył i znowu ta sama historia, że sypiam z szefem itd. To się działo non stop. Starsi faceci obiecywali mi bóg wie co, cały czas jakieś komentarze erotyczne, niemoralne propozycje zaproszenia itp. Na urodzinach przy stole pijany wujek przy mojej mamie mówi mi, że ja to taka domina i jeszcze pejcza mi brakuje i kajdanek 🙁 I to nie jest tak, że ubierałam się wyzywająco, pochodzę z bardzo konserwatywnego domu. W domu matka od 17 roku życia mówi mi, że mam chować biust, że nie mam tańczyć jak dziwka itp. Kiedyś byłam naprawdę śliczną dziewczyną, naiwną i dobrą ale tak mnie to wszystko dobiło, że przestałam o siebie dbać, zaczęłam palić, pić, ścięłam włosy (a miałam długie, naturalny blond) przytyłam 10 kg. I znowu w domu słyszę: że jestem tym razem gruba i brzydka, że się stoczyłam na studiach (wyjechałam z domu) że mam nie jeść tyle, że wyglądam jak menel, że to i tamto. Nigdy nie miałam chłopaka. Boje się kontaktów z facetami. Teraz pojechałam do pracy w Anglii z koleżanką która sypiała z każdym kogo poznała, naciągała ich na pieniądze, drinki drogie ubrania. Nigdy jej takiej nie znałam wcześniej. Załatwiałam jej tabletki po bo oczywiście ona się nie przejmowała tym, że się sexi bez gumy. Ja, dziewica załatwiała tabletki u lekarza swojej puszczalskiej koleżance. Jakby mnie lekarz zapytał jak to się stało, to by było śmiesznie. Mój szef o dziwo był dla mnie bardzo dobry, pomagał mi. Dzięki niemu wytrzymałam w tej Anglii. Tam też poznałam faceta, zakochałam się pierwszy raz w życiu. Długo to trwało, ale w końcu zdecydowałam się pójść z nim do łóżka. Powiedziałam mu, że to będzie mój pierwszy raz, ale ani mnie nie bolało, ani nie krwawiłam i on mi mówi, że po co go kłamie i udaje kogoś kim nie jestem. Nie uwierzył mi, a ja wreszcie się przełamałam dla niego. Wróciłam więc do domu i opowiadam o szefie, który był dla mnie bardzo dobry (z oczywistych względów nie wspomniałam o tym, którego pokochałam) I teraz słyszę, że się kurwiłam z szefem, że jestem dziwką jak moja koleżanka, że nie tak mnie wychowali. Nie wiem już co z sobą zrobić, chyba się zabije.

22
41

Do Czech to ja mam za darmo…

Wyjechałem do Czech w sprawach zawodowych… Na 4 dni chujnia nie opuszczała mnie od 1 dnia. Wszystko się jebało… Samochód dużo palił… pepiczki nie kupowały itd… Ale dziś wielki przechuj potwierdził swoją moc… Jadę na autostradzie 140 busikiem, a tu jak nie wyleci za winkla 5 jebanych wielkich bażantów… tak kurwa bażantów i jeden z nich kutas koślawy wyjebał mi w szybę, która wjebała się do środka i siedzę teraz w jakimś obskurnym pensjonacie i czekam na pomoc drogową, która ma przyjechać o 8 rano… Ciekawe co mnie jutro czeka… Idę się nawalić czeskim piwem, bo na trzeźwo tego nie udygam.

16
32

Frajerzy na chujni.pl

Kurwa nie mogę przeboleć tych wszystkich frajerów którzy się tu żalą na kobiety. Jełopy pomyślcie zanim coś napiszecie i zwyzwiecie kobietę!! Bez nas bylibyście nikim, bandą debili i nieudaczników, zresztą i tak nią jesteście. Rozpierdalają mnie teksty typu” nie chciała mi dać dupy”, etc. A co to kobieta jest jakąś zabawką na zawołanie żeby sobie poruchać?! Frajer. Jak Ci się ruchać chce to sobie kup lalkę dmuchaną, ewentualnie do burdelu się wybierz, a nie własną kobietę traktujesz jak szmatę!

30
55

Oda do Chujni

„Oda do chujni” Od dziś się w chujnię wpatruje czujnie. O droga Chujnio! Kto to zrozumie? Jesteś jak zdrowie tuż po chorobie, bierze na chefty, pieprzy się w głowie, lecz droga Chujnio znów coś Ci powiem, dopadł mnie dzisiaj niejeden problem. Nadal mnie boli ręka i noga, i chuj, do tego dochodzi głowa. Ktoś mi zajebał twardą poduszkę, zaś prześcieradło było pod łóżkiem. Sąsiadka nadal tłucze kapustę na swe włochate odnóża tłuste i wciąż nurtuje mnie to pytanie: Czy później zjada ją na śniadanie? Bez odpowiedzi tak wiele pytań, kapusta znika dziś z mego życia. Nadal mnie boli pomidor zgniły, że pies go sam zjadł, się nie podzielił, szczur wypluł w talerz swoje wymioty. Cóż mam powiedzieć? Obiad gotowy. Znowu żołądek mój nieposłuszny, co zjem z talerza, zwracam do muszli. Pytam Cię chujnio czy to normalne, że sram codziennie marnując papier? To samo słońce swymi mackami drażni się z mymi mutagenami. Nadal największym moim problemem jest kibel zimny, co robić? Nie wiem. Srać na stojąco? To trochę męczy, na nowy kibel nie mam pieniędzy. O droga Chujnio doradź mi proszę, iż, gdyż, ponieważ mam wielki problem.

20
57

Chujnia w Telewizji Polskiej (TVP 2)! wyrzucili Cejrowskiego i filmy przyrodnicze?

hejka wszystkim Chujowiczom! bardzo rzadko zdarza mi się oglądać cokolwiek w telewizji „na tygodniu”, ale zwykle w niedzielne poranki oglądałem sobie na dwójce (TVP 2) Wojciecha Cejrowskiego o 9:45, potem film przyrodniczy o 10:30 i następny film przyrodniczy około 16tej, czasem jeszcze wiadomości. I to wszystko. więcej nie oglądam, bo wg mnie nie ma nic godnego uwagi: jakieś bzdurne teleturnieje, serialiki z milionami odcinków, kabarety i inne gówna, które wg mnie można o „dupę potłuc” i które z mojego punktu widzenia mogą nie istnieć. W ubiegłą niedzielę przeżyłem niemiłe zaskoczenie, nie było moich ulubionych programów, o których pisałem na wstępie. Ale myślę sobie, może jakieś święto i coś tam się pozmieniało w ramówce tego dnia i nie ma moich ulubionych pozycji. Lecz zdaje się to nie święto, dzisiaj w TVP 2 również nie było Cejrowskiego i filmów przyrodniczych!!!! o zgrozo, co za chujnia wkradła się do TVP!!! kuźwa, czy już wszystko w TVP musi być komercyjne (tj. ogłupiające ludzi) i nie znajdzie się w weekend niczego bardziej ambitnego (pewnie ktoś tu się przyczepi do WC, ale nie wnikam), a tylko jakieś bzdury dla ubogich umysłowo???? może ktoś z szanowych Chujowiczów wie o co biega, może gdzieś był jakiś komunikat, tylko go przeoczyłem???? o Wielka Chujnio, pomóż!!!

37
54

Turbodymomen…

Turbodymomen- czy jak to tam się inaczej pisze…?(jak będzie błąd to mnie poprawcie) Co to za chujnia nieskończona??? Jakaś banda debili wymyśliła jakąś pierdołę a cała polska się tym jara… Co to w ogóle jest, wzięli do reklamy jakiegoś dupka co przebrał się w chujowe gacie jak pedał i furorę zrobił… Z drugiej strony gratuluję tym idiotom (w moim przekonaniu) co się z tego śmieją, na samą myśl o tym dziadostwie szał chuja mnie ogarnia a reszta tak się z tego cieszy, wytłumaczcie mi cy to ze mną coś nie tak czy to cała reszta nie potrafi się zachowywać na poziomie i są ograniczeni umysłowo albo niedorobieni żeby rżeć z takiego gówna…:/

14
33

NIE LUBIĘ!

Nie lubię kwiatów, nie lubię świeczek, nie lubię telewizji, nie lubię rzeźb, nie lubię lamp, nie lubię foteli, nie lubię ławy, nie lubię sofy, nie lubię włosów, nie lubię kuchni, nie lubię jeść, nie lubię pić, nie lubię palić, nie lubię polityki, nie lubię polityków, nie lubię dywanów, nie lubię głupoty, nie lubię idiotów, nie lubię komunikacji, nie lubię globalizacji, nie lubię swetrów, nie lubię aut, nie lubię motorów, nie lubię przyrody ,nie lubię zwierząt, nie lubię sklepów, nie lubię pieniędzy, nie lubię knajp, nie lubię sportu,ale generalnie nie narzekam.

17
39

Faceci

Wszyscy, a już na pewno 90% to oszuści i chuje na kaczych łapach!!! Luby poprosił o drugą szansę – po tym, jak odjebał manianę i się nie odzywał, bo rzekomo jakieś miał problemy, o jakich nie chciał powiedzieć.. I ja głupia dałam mu tę szansę, po czym on zjebany recydywista znowu mnie olał i poszedł chlać z kumplem. Po chuj pytam głowę mi zawraca, przyjeb skończony, kutas??? Faceci goł tu de doktor!!

35
68