Faceci

Wszyscy, a już na pewno 90% to oszuści i chuje na kaczych łapach!!! Luby poprosił o drugą szansę – po tym, jak odjebał manianę i się nie odzywał, bo rzekomo jakieś miał problemy, o jakich nie chciał powiedzieć.. I ja głupia dałam mu tę szansę, po czym on zjebany recydywista znowu mnie olał i poszedł chlać z kumplem. Po chuj pytam głowę mi zawraca, przyjeb skończony, kutas??? Faceci goł tu de doktor!!

35
68

Komentarze do "Faceci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. o was kobitki można powiedzieć dokładnie to samo

  0

  0
  Odpowiedz
 3. co chwila kurwa ktoś ma problemy z płcią przeciwną (nie próbuję Cię z tego powodu obrażać, faceci też tu o tym piszą). Na chuj ja się pytam ludzie są zdolni kochać? Bo to piękne? No, jestem zakochany i fakt – pięknie by było gdyby tylko kurwa z wzajemnością!! Z miłości wynika więcej złego niż dobrego. Może zmienię kiedyś ten pogląd, ale póki co się nie zapowiada. U autorki chyba też nie będzie najlepiej :/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ewelina to TY?? a dasz mi jeszcze jedną szansę??
  I love krowe- napisał byk:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. trzeba było chłopaka w bibliotece poszukać, a nie w rynsztoku

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to samo Wy,nie potraficie powiedzieć,że zmieniacie partnera, chore podchody, problemy z kosmosu, oskarżenia…, niedawno miałem to samo, banał, jedna impreza i chuj strzelił wszystko, i jak tu kurwa kochać? , po chuj się angażować?? Jak i tak przestanie Cię kochać, zobaczy nowe obiekty porządania?Staraj się kilka miesięcy, żeby było miło, znudzi się i napisze „inaczej nie mogłam…” i masz zrozumieć „spierdalaj mam innego”:D Chwila refleksji działa zajebiście na człowieka, od razu lżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Myślisz że facet nie może mieć swojego życia tylko zgadzać się na twoje zachcianki. Każdy facet ma swoje potrzeby które nie zaspokoisz w jedną noc ba.. nawet dwie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a ja jestem facetem i uważałem się zawsze za porządnego, ale pod wpływem pewnych przemyśleń zeskurwysyniłem się. ogólnie rzecz biorąc póki co kładę lachę na świat. i na wszystkie sprawy damsko męskie. i nawet nie wiem czy mi się chce teraz wkładać. bo niby mam komu ale nie wiem czy jest sens. jeszcze się we mnie zakocha i bedzie chujnia. śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Aj, widać z historii, że ludzie to jakiś wypaczony gatunek – oszukują się na potęgę. Zero odwagi cywilnej. Tchórzostwo i bezjajeczność. Dobrze, że już niedługo 2012 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jeśli bezjajeczność, to i bezcipność – żeby była równowaga płci 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Słuchaj normalne… TO TYLKO FACET!!!! nie wymagaj od niego zbyt wiele… to są stworzenia mniej rozumne…. oni na prawdę patrzą inaczej na świat niż kobiety… i nic na to nie poradzisz… każdy kręci, wierci byle tylko najwięcej przyjemności dla siebie wyciągnać i czasami ich poważne podejście jest komiczne… i co najgorsze EGOIZM to ich przerasta…. zero uczuć wyższych tylko zwierzęcy instynkt seksualny !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Homo neanderthalensis miał dobrze – nie potrafił myśleć abstrakcyjnie, to i nie miał problemów w miłości. Kochał zwyczajnie i prosto – jak każde wyżej uorganizowane zwierzę… Dlaczego więc wymarł?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Daj sie chłopakowi napić z kumplami, co ty myślisz, że jak będzie z toba to przestanie się z nimi spotykać i będziesz go na smyczy prowadzała?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie chodzi, ośle o to, że nie może wychodzić z kumplami, tylko o to, że wali po rogach tak naprawdę bez odwagi, by zerwać. Jesteś zdecydowanie w tych 90% jełopów!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. facet musi czaem zachlac pałę w męskim towarzystwie i jak wy panny macie jakieś wrzuty co do tego to tylko jedno wam powiem fakof

  0

  0
  Odpowiedz
 16. No to teraz ja sie wychamie. Jak sie nie podoba to zostań lesbą :p

  0

  0
  Odpowiedz
 17. My, dziewczęta, spotykamy się na kawie, a chłopcy przy piwie…no dobra, wódzie :p
  Jakoś mnie to nie boli. Może dlatego, że nie mam chłopa 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 18. a co ty się dziwisz jak to jakiś element.. a dwa to na jakiego ty chłopaka liczysz jak się tak wyrażasz. trochę ogłady kobito.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Ejj koleżanko Ty już tyle nie narzekaj na tych facetów bo jakby nie było to niekiedy dobrze z nimi mamy:)
  I nie wszyscy są tacy sami, wiem co mówię! Po prostu jednej i drugiej stronie nie od razu udaje się trafić na tego/tą jedynego/-ną
  Znajdziesz sobie kogoś normalnego to zmienisz zdanie. Kto powiedział że w życiu wszystko ma być proste?

  0

  0
  Odpowiedz