Bezsens totalny mojego życia

Czasami czuję się jak taka spier..olina. Pozbierałam wszystkie choroby na siebie z każdej strony rodziny. Chore stawy, jajniki, tarczyca, serducho.. a reszta rodzeństwa nic – na szczęście.
Ale do sedna. Nic mi w życiu po prostu nie wychodzi, nawet psa nie umiem wychować. Moja siostra dostała dom od mojego ukochanego wujka, który to mnie uważał za oczko w głowie, bo była u Niego parę razy, a ja nic. Jedziemy do babci to rodzeństwo dostanie chociaż to 100zł, a ja? Oczywiście, że nic. I tak ze wszystkim. U Cioci sprzatałyśmy pokoje na zmiane (tydzień na tydzień). Siostra nawet kibla umyć nie potrafiła, szafy w środku ujebane, lustra ze smugami… A ja picuś glancuś.. Ona od Cioci dostawala 200zł, a ja 50zł.. nie chodzi, że jestem zazdrosna, bo niech jej dają, ale dlaczego wszyscy mnie tak chujowo traktują? Niby tylko ja mam narzeczonego, ale jestem najmłodsza. Mam rentę, wiec nie mogę pracować ze względu na stan zdrowia. Oni pracują. To dlaczego do chuja Wacława ja jestem gorzej traktowana?!

46
1

Komentarze do "Bezsens totalny mojego życia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może Cię nie lubią.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Z jednej strony to bardzo niesprawiedliwe, ale z drugiej może rodzina tak bardzo nie chce Cię faworyzować przez choroby, że aż poszła w drugą stronę? W każdym razie współczuję i zalecam zebranie najbliższych w celu rozmowy.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Siostra dostała dom bo się z wujem puszczała. Też się z nim puść albo pokaż mu cyce.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Wydajesz się Prezesowi EURO Mebel, czyli mnie, gówniarą. Prezes nie wie, ile masz lat, ale wydajesz się dziecinna. Jeżeli siostra dostaje od cioci 200 zł za sprzątanie ( Prezes płaci tysiąc), to niech sobie jeździ sama. W czym problem? Piszesz, że nie jesteś zazdrosna. Chyba nie do końca tak jest. Gryzie Cię to, że dostają.Masz rentę. W moim zakładzie miejsca nie uświadczysz, niestety. Narzeczonego masz, może by dwójkę dzieci spłodzić ? 500 plus, te sprawy, ludzie nie narzekają 🙂

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Nie słuchaj kolejnych wypocin pseudoprezesa pseudozakładu zwanego „płytą wiórową”. Rady daje błędne. Postaw głowę do góry i olej pewne rzeczy, skoro cie nie doceniają. Gdy będą się pytać, dlaczego nie chcesz sprzątać za 50 zł, odpowiedz wprost. Nie odwiedzaj babci, pseudowujka itd. Olej ich. Masz rentę – wyżyjesz.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  1

  5
  Odpowiedz
 7. Ja też jestem jebany w dupę na maxa i mobbingowany w tyrze. Nie mogę odejść, bo kredyt na norę, a i nawet nie umiem znaleźć nic sensownego. W dodatku jestem incelem i nie mam 500 plus, a ceny galopują. Ty przynajmniej masz rentę…

  5

  -1
  Odpowiedz
 8. Pewnie masz zjebany charakter. Za nienawiść do otoczenia, otoczenie odpłaca ci nienawiścią. I tak w sumie powinno być, ludzie dobrzy powinni mieć dobrze, a źli przejebane.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Jak to nic ci nie wychodzi? Przecież umyłaś ten kibel.

  2

  1
  Odpowiedz