Brak Chujni

Drodzy Chujowiczanki i Chujowicze,
chciałem podzielić się z Wami kilkoma przemyśleniami, które są niejako kwintesencją mojej mentalności i podejścia do życia:
1) Przede wszystkim podobnie jak u hardcorowego koksa „nie ma lipy”, tak u mnie w życiu nie ma chujni takiej 100%, minimalna na pewno się znajdzie, ale jestem w pełni zadowolony z tego kim jestem, co robię, jak żyję, z rodziny itd. W życiu niemal wszystko (a na pewno najważniejsze wybory) się udały: wzorowa, kochająca się i szanująca rodzina, rodzice z klasy inteligenckiej – wyższej, ale nigdy nie wynoszący się i umiejący dzielić z bardziej potrzebującymi swe dobra, szkoły i uniwerki ukończone z bardzo dobrymi rezultatami, satysfakcjonująca praca. Pod tym względem chyba lepiej trafić bym nie mógł.

2) Od kilku lat mieszkam i pracuję we Włoszech . Bynajmniej nie dlatego, że jestem nieudacznikiem życiowym i „siedzę na zmywaku”. Wyjechałem tutaj nie za pracą i kasą, ale za klimatem, językiem, kuchnią i mentalnością. Zmęczyła mnie polska mentalność, którą uznaję za NAJWIĘKSZĄ CHUJNIĘ. Nie Polskę (którą zjechałem od Bałtyku po Tatry i od Szczecina po Rzeszów) ale właśnie Polaków – ludzi. Co mnie irytowało, co uznawałem za chujowiznę w tym kraju, która niejako „zmusiła” mnie do wyjazdu? Brak afirmacji sukcesu (o czym pieknie mówil Max Kolonko), ciągłe, nieustanne, irytujące malkontenctwo, małostkowość, plotkarstwo, obmowy, ZAZDROSĆ (na zasadzie: sąsiad kupił nowy samochód – na pewno jest w mafii, albo ukradł). Owszem spotkałem w tym kraju wiele wspaniałych osób, przyjaciół, ale chodzi mi o pewną tendencję, mentalność. Lubię i szanuję Polskę za piękną architekturę, widoki (faktycznie jest w niej wszystko: morze, jeziora, góry, miasta itd.), historię (nie mamy się czego wstydzić, mamy też wielu naukowców, artystów, którzy odmienili losy Europy i świata: Kopernik, Chopin, Jan III Sobieski, Maria Curie-Skłodowska, Józef Piłsudzki, Jan Paweł II etc. Etc.). Natomiast to, co zrójnowało wielkość tego narodu to: II wojna światowa i przede wszystkim KOMUNIZM! To ten ostatni nauczył: cwaniactwa, pijaństwa i kombinowania („Czy się stoi, czy się leży dwa tysiące się należy).

3) I najważniejsze dotyczy chujni globalnej (bez względu na długość i szerokość geograficzną naszego globu) na której oparty jest cały świat: KASA i SEKS. Te 2 wartości. To niczym pierścień z powieści Tolkiena, to coś, co w mniejszym lub większym stopniu wszyscy chcą mieć i o co zabiegają. To na nich są oparte wszystkie związki i to są 2 najczęstsze powody kłótni małżeńskich itd.
Tyle w temacie. Pozdrawiam ludzi zadowolonych z życia i tak bardzo optymistycznie patrzących na nie jak i ja 🙂 Jak coś, to emaila podam później dla zainteresowanych. Chujnia i śrut? To chyba tylko w waszym życiu.

59
62

Komentarze do "Brak Chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja siedze sobie w Kanadzie i nie mam na co narzekać, wszystko super. Pozdrawiam wszystkich myślących.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Na chuj mi twój e-mail?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Wstydź się. Papieża pedofila stawiać koło Piłsudskiego, Chopina i Skłodowskiej. To tak jakby równać gówno do złota. Wstydź się, bo JP2GMD.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pamiętaj aby myć dupę po stosunku.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Brawo! Takiej chujni-niechujni oczekiwałem i w końcu się doczekałem! 🙂 Mam bardzo podobne odczucia i przemyślenia.Jakbyś podał maila to chętnie bym pogawędził w pozytywnym tonie 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Akurat JP2 się powinniśmy wstydzić. Przez 30 lat ukrywał pedofilów, dopiero lata po jego śmierci. zaczynają być skazywani. Ponadto przez niego mamy konkordat, musimy płacić na kościół ale nie możemy tej firmy kontrolować.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Widzisz kurwa, a seksu dalej nie masz. To się nazywa być prawiczkiem wtórnym.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Nieważne czy w słonecznej Italii, czy w rozlewisku Wisły i Odry, wkrótce także i ciebie dopadnie chujnia, tak jak dopadła Kopernika, Sobieskiego, Skłodowską, Piłsudzkiego, a nawet JP2, gdy odkryli że są już na tyle niedołężni że nie są w stanie nikogo porządnie zapiąć w dupala

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Zgadzam się KOMUNIZM – ideologia nienawiści, której resztki pozostały do dziś i to jest smutne 🙁 Jestem za libertarianizmem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. To spierdalaj. To jest chujnia, nie „mohe sukcesy”. My tu chcemy się nawzajem nad sobą rozczulać, przechwalać kto ma gorzej i rzucać po sobie mięchem w komentarzach.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. w USA jest też dosyć dobrze ogólnie, pracy nie brak. Nie zawsze to co się chce robić, ale pracy jest sporo, jak tylko ktoś chce pracować. Dla leniwych i wygodnych oczywiście wszędzie źle.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. to fajnie, a teraz umyj śmierdzącą dupę i wypierdalaj pojebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Mylisz się.To co jest reklamowane przez świat nie oznacza,że wszyscy się do tego stosują.Takie wartości jak sex i kasa nie dają szczęścia a tym bardziej spełnienia.Jeśli stawia się je na samej wyżynie swoich wartości to doprowadzą Cię do bezsensu.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. jakiś ty kurwa wspaniały razem z tym swoim cudownym życiem…tylko,że w normalnym życiu maja wyobraź sobie problemy większe od tych czy wyjechać do włoch żeby przeżyła rodzina czy po to,żeby nacieszyć się klimatem.co ty kurwa robisz na tej chujni? nie ma czegoś takiego dla ludzi szczęśliwych i bogatych? wszedłeś tu,żeby wkurwiać ludzi??? ja pierdole co za koleś :/

  1

  0
  Odpowiedz
 16. i na chuj tego maila chcesz podawać? żeby się chełpić swoim dobrobytem na privie? bo oficjalnie już wiem jaki jesteś zajebisty

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Jesteś w całkowitym błędzie. Mieszkałem z Włoszkami w Polsce i są to cwaniary, złodziejki, kłamczynie, obgadują wszystko i wszystkich, chamskie, nieprzewidywalne, wariatki, wredne, o mentalność feministki, wieczne fochy, dąsy i tak dalej. Mieszkałem też z wieloma Polkami i mam porównanie. Polki w porównaniu do Włoszek są cudowne i da się z nimi żyć (a wiemy jak jest…). Pozdrawiam, nie taki jeszcze stary kawaler.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Czy naprawdę tak trudno zrozumiec że sam kapitalizm nie gwarantuje automatycznie wysokiego poziomu zycia całemu społeczeństwu? Polska jest Bangladeszem w Europie, nasz kapitalizm i nasz eksport zależy od wielkich , zachodnich firm. To kraje ktore tworzą i sprzedają produkty zarabiaja kase ale nie peryferia. Jakieś przyzwoite ochłapy dostaja namiestnicy tych firm ale generalnie Polska to 3 trzeci świat w centrum Europy. Ale nie było wyjścia 25 lat temu- Polska byla bankrutem bez know-how. Otwarlismy sie na Zachod ale to miało swoja cene-jestesmy kolonią aia nie łudzmy się dopóki nie zaczniemy tworzyć sami z siebie-będziemy kolonią..

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Ja nie odniosę sukcesu, bo nie mam w gembie ani jednego zemba, wszystkie wyleciały z gemby, bo ich nie myłem

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Miło czasem poczytać tu coś takiego.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Szwadron Śmierci tak naprawdę to walczy z wiatrakami,bo jak zmieli całą chmarę ludzkich odpadów to na horyzoncie pojawia się nowa rzesza odpadów,bo oni się rozmnażają jak pospolite robale,jak karakany jakieś a to dlatego że media i propaganda ich produkują taśmowo,a co jak co ale Szwadron nie jest w stanie wygrać walki z mediami bo to zbyt potężna instytucja mająca władzę nad umysłami całej ludzkości,ale jest jedna zaleta z mielenia odpadów która dopinguje Szwadron do wytężonej pracy,a mianowicie miliony wyżywionych ludzkim mięsem głodnych dzieci i zwierzątek i dla nich warto to robić,dla nich warto się poświęcać

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 23. @4 dlaczego JP2 nie odprawił mszy? Bo nie żyje* Jan Pedał drugi wraca do watykańskiego pałacu, widzi walizki i spojrzenie pełne wyrzutu: odchodzę od ciebie bo jesteś pedofilem! Wojtyłek na to: mocne słowa jak na dziesięciolatkę…*

  0

  0
  Odpowiedz
 24. dawaj tego maila to pogadamy 🙂
  Może zrób jakiś tymczasowy i podaj bo stado debili będzie ci normalną skrzynke zawalać durnotami.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. po twojej wypowiedzi stwierdzam ze jesteś idiotom i homosexualistą , nie pozdrawiam i życzę najgorszego
  ps, jak cudownie że cię już nie ma w mej ukochanej ojczyźnie :*

  1

  0
  Odpowiedz
 26. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Powiedzieć ci szczerze?Spierdalaj.Myślisz,że jesteś bardzo mądry,a pierdolisz banialuki i komunały,aż się rzygać chce.No i te byki ortograficzne.Chuj ci w dupę i kawałek szkła…

  0

  0
  Odpowiedz