Brawo my, czyli przechuje

Chujnia jakiej od stycznia 2016r doświadczają abonenci telefonii komórkowej z głupkowatym uśmieszkiem jest bardzo wkurwiająca. Jakiś pacan (zapewne pan S.) by sobie dorobić, włączył wszystkim debilną usługę Notka SMS, która jedynie służy do wyłudzania kasy. Teraz jak dzwonię do kogoś z tej sieci, to jak nie odbierze, zostaję skasowany. Jak ma wyłączony telefon, to też zostaję skasowany, jak w 20 sekund nie zdąży odebrać, to też zostaję skasowany.
To jest tak perfidne wyłudzenie, że się rzygać chce, a w dodatku tego nie da się wyłączyć, bo wyłączyć to musi osoba do której dzwonię. W BOKu tej sieci, nazywają to usługą którą włączyli automatycznie by podnieść jakość usług. No kurwa, jaka jakość usług. włączyli mi to bez jakiegokolwiek powiadomienia czy umowy by mi kasę z konta zapierdolić. Nie zamawiałem tej chujni, a na dodatek skrócili czas wywołania z 44sekund do 22sekund by już nikt nie miał szans odebrać na czas. Zwodzą głupkowatymi reklamami, a jak się już podpisze umowę, to chcą Ci nasrać na klatę i śmiejąc się mówią brawo my. Dlaczego w tym kraju nikt nie tępi takiego złodziejstwa, tylko pozwala się, by taki proceder rozkwitał. Uważajcie na sieć z głupkowatym uśmieszkiem, bo to chujnia nad chujnie.

45
3

Komentarze do "Brawo my, czyli przechuje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech ludzie zgłaszają do UOKiK, albo niech rozwiązują umowy.

  5

  2
  Odpowiedz
 3. Tylko Virgin Mobile i pakiet #Freemium.To idealne na polskie zarobki.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Hmm, Play z formułą Unlimited też dobrze wypada.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. „Dlaczego w tym kraju nikt nie tępi takiego złodziejstwa, tylko pozwala się, by taki proceder rozkwitał.” wolisz tak siedzieć i marudzić czy wziąć sprawy w swoje ręce jak facet z jajami i coś z tym zrobić a nie czekać na kogoś? Bo zrobić można wiele. Masz choćby internet więc można nagłośnić to choćby na Fejsie i znaleźć sobie zwolenników. Pewnie już nawet ktoś założył fanpage i można by im pomóc w jego rozbudowie. Sieć by przez to potraciła klientów i albo by to zmienili albo bye bye z rynku. Co do reklam to oni może i zwodzą ( jak w sumie wszystkie reklamy ), ale ktoś też jest na tyle głupi, że się daje zwodzić więc wina tutaj i tych i tych chociaż naiwniaków jednak mniejsza bo nie mają tej przewagi jaką mają spece od reklamy znając ludzką psychikę.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Używanie telefonów jest zbyt mainstreamowe – polecam pocztę gołębią 100 % eko i gołębie z nudów nie srają ludziom na głowy.

  4

  1
  Odpowiedz