Brutalna prawda na temat starości.

Mam żal do starych, że nie powiedzieli mi jak byłem mały, ze starość zaczyna się nie wieku 60 lat, jak myślałem wcześniej, ale już około 30. Właśnie niedawno mi stuknęła. Pamiętam, że gdzieś do 25-26 roku życia moje samopoczucie, percepcja świata była inna.

Pamiętam jak hormony buzowały mając kilkanaście, dwadzieścia parę lat czułem się jak Bóg, że mogę wszystko, że nie ma czegoś takiego jak to, że coś Cię boli, złe samopoczucie.

Jeśli chodzi o psychiczne samopoczucie to było w ogóle niebo a ziemia. Odczuwałem taką głębie świata na trzeźwo jakbym cały czas był na jakichś narkotykach, wszystko było tajemnicze, głębokie, piękne. Muzyka powodowała ciarki, głupie picie herbaty i oglądanie jakiegoś serialu było 10 razy lepsze niż teraz. Po 26-27 roku życia wszystko wyblakło i już nie ma tej magii. Wszystko jest płaskie, jakieś takie jednowymiarowe.

Ciągle jestem zmęczony i pobudzony jednocześnie. Kiedyś z moją dziewczyną leżeliśmy do 3-4 rano i oglądaliśmy coś, graliśmy w jakieś gry, gadaliśmy. Teraz ja nie wytrzymam 10 minut filmu czy rozmowy, bo zasypiam, o 6 rano się budzę i nie mogę spać. Boli mnie kręgosłup i wszystkich moich kumpli w tym samym wieku. Kiedyś się śmialiśmy z tego jak starsi mówili, że ich coś boli i dźwigaliśmy po 150 kilo w martwym ciągu. Wszystko teraz wychodzi.

Nie trawie już niektórych rzeczy. Po zjedzeniu tłustego, lub bardzo obfitego posiłku mam już bardzo silne objawy dyslektyczne. Kiedyś mogłem zjeść dwa zestawy z Maka i dwie pizze.

Oczywiście wszystkie wyniki badań są prawidłowe, a tryb życia w miarę zdrowy, jakiś sport z umiarem 3x w tygodniu już tak nie szarpie ciężarów, coś tam pobiegam czasem, posparmceruje, ale peak moich możliwości też już raczej za mną.

Ogolnie to nie spodziewałem się tak drastycznego spadku wydolności na każdym polu przez ten upływ lat. To było takie tąpnięcie, a nie powolne osuwanie.

12
0

Komentarze do "Brutalna prawda na temat starości."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co ty pierdolisz ziomie,
  Ja mam 33 i czuję się że moja krzywa samopoczucia, finansów, emocji, inteligencji itd idzie tylko do góry. A pracuję po 60h w tygodniu i siłka 4x

  0

  0
  Odpowiedz
 3. PESEL kurwa PESEL. Im niższe cyferki na peselu tym jesteś starszym dziadem i wyłażą z ciebie niedoskonałości organizmu.
  Powiedział to lekarz staremu dziadowi uskarżającemu się np. na ból kręgosłupa.
  Ktoś kto ma pierwsze dwie cyfry peselu 00 na pewno będzie lepiej się czuł od tego który ma 70.
  Weź pod uwagę jeszcze wiek czy to jest XXI czy XX.
  Kumasz to? PESEL.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. spadł Ci testo idź na badania i przestań sie mazać na chujni z projekcjami typu „jestem stary, bo mam 30 lat” zeszła bomba młodociana i zaczęło się życie, odstawiłeś ciężary-błąd bo martwy ciąg i przysiady podbijają naturalny testo, zadbaj o miche, wrzuć jakieś suple i zapierdalaj na trening najlepiej FBW 2x w tyg. co do spania to 23cia lulu, jeśli masz dzieci to po urodzeniu się dziecka (badania naukowe) testo u ojca leci w dół 20-30% to taki naturalny algorytm wpisany w geny żebyś był bardziej opiekuńczy i nie miał ochoty na ruchanie na boku poczytaj o tym jest sporo materiałów na ten temat w internetach itp. jak i informacji o tym jak na łeb spada testo u mężczyzn z pokolenia na pokolenie piździejemy kto ma wiedzieć ten wie o czym pisze… pozdro

  0

  0
  Odpowiedz