Chamstwo= powszechność w PL

Witam. Dzisiejsza chujnia to standardowy widok, jaki można ujrzeć na polskich ulicach, w sklepach, na drodze, w szkole czy też w pracy. O czym mowa? O chamstwie, które stało się tak powszechne niczym chlanie na weekend. Co się stało z wami Polacy, że jesteście tak podli jeden dla drugiego? Dlaczego nie cieszycie się z własnego życia i swoich sukcesów, choćby tych drobnych? Dlaczego zawsze życzycie drugiej osobie źle, pomimo tego, że sami nie korzystacie na tej sytuacji bo jest dla was de facto obojętna? Zachowujecie się jak pies ogrodnika. Dlaczego zawsze musicie dopierdalać swoje żałosne złośliwe komentarze? Dlaczego bardziej od waszego życia interesuje was cudze? Skąd tyle jadu, czyżby z kompleksów? Nie męczy was ta ciągła pogarda i zawziętość? Ta przyspawana na stałe postawa „Nieważne, że ja nie mam, ważne żeby sąsiad nie miał”. Przecież to żałosne jest. Zamiast tego zalecam więcej uśmiechu i dystansu do życia. Kiedy ktokolwiek z was zrobił choćby drobną, bezinteresowną przysługę dla drugiej osoby, nie żądając nic w zamian? Odpowiedzcie sobie szczerze. Chamy i prostaki. Nic więcej. Oczywiście tekst jest skierowany do tych co trzeba. Ten kto mądry to zrozumie. Pozdrawiam

70
34

Komentarze do "Chamstwo= powszechność w PL"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo to wszystko wina żydów z usraela… Za PRLu tego nie było… I to ludzie 40+ to mówią…

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Dobra chujnia, ale nie uleczalna. Mieszkam od 20 lat za granica, bez rodziny, bez polskich (!) znajomych i dobrze mi. Jak jestem w polsce to uszy mi puchna jak czlonkowie rodzin sobie dupy obrabiaja, krytykuja za plecami itak dalej. Dlaczego polacy sa tak falszywi w stosunku do siebie? Musle ze tak:
  1. Kosciol wspomaga hipokryzje, bo mozesz byc chuj jebany, idziesz na spowiedz, i w imieniu chuja swietego jestes rozgrzeszony. I polaczek idzie dalej chuic.
  2. Alkohol: niszczy dna, mozg, zatruwa dusze i krew. Nastepuja
  3. Nacjonalizm: wszedzie pomniki ku smutku, krwi, wojen takich i srakich. Rzad nas od 60 lat programuje bysmy sie widzieli jak armie ludowa, a nie braci. A w wojsku jak wiadomo jest fala, wiec tez w wspoleczenstwie.
  4. Mohery: zabojcze falangi pomarszczonych wierzacych w zmarwtychwstanie, ktore jak armia bolszewikow wyniszcza nas narod.
  I co robic? Spierdalac z stad i jak niewolnik pracowac na zachodzie.

  8

  0
  Odpowiedz
 4. Dokładnie, a dostań coś od rodziców, którzy byli pracowici, to od razu lecą teksty, że „odziedziczone” i mordy krzywią. I dobrze, mam nadzieję, że swojemu dziecku też coś będę miał zostawić. A prostaki zawistne niech dalej mordy krzywią 🙂

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Takie życie w Cebulandii, patałachu. /Mesio PS. Ale fakt, ludzie są sami sobie winni.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Masz rację przyjacielu, mnie też to przygnębia. Nie potrafię tego zrozumieć. Szczególnie że w tym kraju ludzie tej samej narodowości się źle traktują. Oczywiście, najlepiej gdyby tej choroby wogóle nie było, także w stosunku do innych narodów, ale np. w takiej Anglii oni mają swoją prawdziwą „angielskość” i chociaż się na wzajem nie obsrywają tak jak my tu mimo że podpisujemy się jako Polacy. Bo nasza „polskość” to właśnie szczanie na siebie samych – inni to widzą i nas jeszcze szczują i się z nas śmieją, podsycają tą makabryczną sytuację. Uszy więdną co za idiotyczni ludzie. Pozdrawiam.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. No ja rozumie, ale za mądrego się nie uważam 😛 @2 – można wiedzieć gdzie mieszkasz? Jaka miejscowość? Bo czasem się zastanawiam czy nie wyjechać za granicę zamiast wrócić do swojego rodzinnego miasta tutaj w Polsce. Co do wiary to akurat samo Chrześcijaństwo nic do tego nie ma bo w tej wierze choćby gniewać się na kogoś to już poważny grzech więc Mohery źle robią.

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Ten skundlony i zbeszczeszczony grajdoł nazywa się tak naprawdę judeopolonia,i jest pod całkowitą kontrolą narodu wybranego,a że lepiej rządzi się prytymitywami i chamami to propagujemy wszystkie najgorsze wzorce postępowania i zachowania jakie mogą być,i dlatego goju nie uświadczysz w tv wartościowych i dających do myślenia programów o charakterze patriotycznym(i nie chodzi tu o fałszywy patriotyzm a’la pis) i edukacyjnym,lecz same plugastwa skrzywiające psychike,pogląd na świat i czyniące z ludzi krwiożercze,pozbawione uczuć bestie

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Jeden drugiego utopiłby w łyżce zupy. Niby katolicki kraj, a tyle nienawiści do siebie nie ma chyba w żadnym narodzie. Sam się niestety o tym przekonałem wiele razy.

  11

  0
  Odpowiedz
 10. Z moich obserwacji wynika, że największego chamstwa można się spodziewać od życiowych nieudaczników. Tacy ludzie żyją na pokaz. Często gówno wiedzą, a chcieliby być kierownikami i prezesami. To chamstwo to nic innego jak wylewanie frustracji z powodu takiego, że nic nie mogą osiągnąć. Ojciec ma kumpla, który jest tego najlepszym przypadkiem. Taki ci nie ustąpi na drodze, a jak będziesz zmieniał pas to specjalnie przyspieszy i jeszcze obtrąbi. Taki to nasz zakompleksiony naród.

  8

  1
  Odpowiedz
 11. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, o co w tym chodzi. A tak – sam będziesz zawistnie opierdalał dupy innym. W naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym stosujemy metodę – Dziel i Rządź. Podpuszczamy jednych roboli na innych. Np. czasem jeden jawnie dostanie 50 zł premii kosztem innego, któremu się to odbiera. Nie będę wnikał w szczegóły techniczne. Ale nawet kamer nie potrzebujemy, bo każdy podpierdoli każdego za najmniejsze przewinienie i mamy gwarancję, że nie utworzy się nawet najmniejsza spójna grupa interesu przeciw Wydziałowi, bo każdy każdego nienawidzi. Każdy robol tez stara się ostrzej napierdalać niż wszyscy inni, żeby im pokazać, zdyskredytować. Lubimy rywalizację.

  4

  2
  Odpowiedz
 12. EJ CHUJU
  Skoro już zwróciłem twoją uwagę wyjaśnię: Polaczki to naród który podczas pokoju obrabia se dupy i się nawzajem, by jak wybuchnie wojna czy okupacja rozpie**olić okupanta i wroga w pizdu, by po wygranej powrócić do poprzedbiego zajęcia…

  2

  0
  Odpowiedz
 13. @11 WOW co za intelekt. Każdy o tym wie dlaczego ludzie sobie dopierdalają nawzajem. To proste z kompleksów i jednocześnie swojego nieudacznictwa. To była chujnia abstrakcyjna chujku ;)czyli coś co przekracza twoje możliwości poznania, a tym bardziej zrozumienia. Bez pozdrowień.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Też to zauważam. Wszyscy, jak jeden mąż, dopierdalaja sobie nawzajem na każdym kroku. To chyba przechodzi z pokolenia na pokolenie, rodzice wychowują w ten sposób dzieci i ciężko będzie cokolwiek z tym zrobić.

  2

  0
  Odpowiedz