Chujnia samochodowa

Wkurwia mnie to że stare graty są coraz droższe, i nie chodzi mi tu o jakieś auta poniżej roku 95 tylko o takie z 2006 rocznika. Taki golf 5 hatchback to kurestwo kosztuje używane od 17 000 do 30 000 zeta!!! To auto powinno kosztować 10 000 DO 17 000 zeta! Coraz starsze gówna są coraz droższe, a mój stary mi pieprzy i każdy tępy robol te durne teksty „yyyy synek se kupisz lepsze auto za rok dwa lata” sranie w banie, stary syf coraz droższy jest. Lepiej kupić od razu auto w emocjach i desperacji niż na tej gółwno wartej ciemnogrodzkiej logice

21
17

Komentarze do "Chujnia samochodowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  Ja tam poruszam się Arktoplanem – moim prywatnym bezsilnikowym samolotem. Jakub pedałuje, a ja dosłownie siedzę i obserwuję zieloną dolinę.

  Chwała Lodolandii 😀

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Oj ty mój biedaku cebulaku

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Kup Lanosa kurwo, tylko Lanos

  7

  1
  Odpowiedz
 5. Ja mam to w piździe

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Znajdź se cipe

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Kupię maglownicę do Wartburga

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Volkswagen Passat B7 stan dobry, przebieg do uzgodnienia

  5

  0
  Odpowiedz
 10. IN FLA CJA, kolego. Kasa coraz mniej warta więc samochody i inne dobra drożeją.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Widzisz, gamoniu, ja czyli Prezes EURO mebel powie Ci,dlaczego tak jest. Głosowałeś ( a jak nie Ty, to szwagier na bank) na obecną władzę.To wszystko jest skierowane ku temu,żebu ludzie kupowali coraz nowsze samochody.Mówi się o całej masie samochodów elektrycznych już niedługo w Polsce.Taaa…Tylko że z drugiej strony jest ściągana masa złomu z Niemiec,a konkretnie od przypalonych mieszkańców tego kraju.Ceny aut używanych będą rosły.Za 17 k kup sobie ciutkę używaną Dacię Logan albo inne Yugo.Jak będę zmieniał swoje A8 L ( takie jakim jeździła pani Beatka),to dam Ci znać.Chyba,że wolisz pracę. W 15 lat odrobisz owe A8 L.

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Panie, np. taki VolksWagen w niemczech aktualnie skupuje samochody wyprodukowane nawet zdaje się po 2007 roku, albo nawet później jako złom – bo afera dieselGate. Oni to złomują, a konsument może nabyć nowe auto w wiele niższej cenie, więc do PL nic nie płynie. więc zostaje tylko to co jest tutaj teraz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To se chuju kurwa Lanosa kup.

  5

  0
  Odpowiedz
 14. Jakbyś zarabiał 36 tysi netto i jeździł mesiem tak jak JA, to jeździłbyś mesiem i nie myślał o jakichś szrotach za 10 tys., patałachu. Takie złomy z zaspermionym siedzeniem (bo Karyna nie połknęła) wiozące skacowanego właściciela na tyrę to muszą zjeżdżać z drogi Panu twojemu.

  3

  1
  Odpowiedz
 15. jechałem kiedyś maluchem 128 na godzinę

  2

  0
  Odpowiedz
  1. „jechałem kiedyś maluchem 128 na godzinę”

   metrów

   2

   0
   Odpowiedz
 16. Dam Ci radę. Na wieśwageny i inne pochodne (kaudi, szkoda, sreat) nie patrz nawet bo każdy Janusz w Polszy stawia te gówna na piedestale doskonałości i kunsztu inżynierii dlatego im się w dupach przewraca i wydaje że mogą dowalić takie ceny i wiadomo, zawsze znajdzie się jakiś frajer Janusz co przepłaci za ten syf. Rozejrzyj się za jakimiś normalnymi autami typu Renault albo Opel i zostaw te badziewiaste wypierdy nosaczy gdzieś głęboko w otomoto. Inne samochody nie odbiegają wcale jakością wykonania, jedynie ceną i jak komuś się wydaje że pieprzę farmazony to prawdopodobnie niczym poza vaginą w życiu nie jeździł albo jest kompletnym ignorantem.

  1

  1
  Odpowiedz
 17. Kup se Poloneza.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Kup se komara i nie pierdol

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Trzeba mieć nierówno pod kopulą, żeby wydać 30k na używanego grata…Jak się polaczkom pierdoli we łbach i wołają 30k no to niech wołają. Co, z jakiegoś zadupia jesteś, że musisz golfem jeździć do remizy? Kup se miejski samochód dwuletni z salonu pojeździsz 10 lat i jeszcze na gwarancji kupisz. Jebać to polactwo! Decyżon należy do ciebie.

  1

  1
  Odpowiedz
 20. Na chuj Ci ten zjebany Golf jak za ten hajs będziesz miał kilka lat młodszego Francuza, Opla, Forda czy inne Volvo albo nawet koreańca. Bezawaryjność Golfa to mit, piątka jest strasznie chujowa, a w 1.9 tdi 105KM korba lubiła wyjść na spacer.

  1

  1
  Odpowiedz
 21. Na podstawie wszystkich zmiennych umieszczonych w powyższym wpisie, należy postawić hipotezę zerową wskazującą na istnienie wysokiego prawdopodobieństwa, że nie stać Cię jebany biedaku na samochód więc zapierdalasz komunikacją miejską. Z wyrazami szacunku, Wilk z Książęcej

  1

  1
  Odpowiedz
 22. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  carlosmacdonald234@gmail.com

  0

  0
  Odpowiedz