Chujnia rozstaniowa

Tak się po prostu nie robi. Moja – już była – dziewczyna postanowiła się ze mną rozstać. Poprosiła mnie o ostatnie, pożegnalne spotkanie. Przez kilka godzin tuliliśmy się i całowaliśmy. Gdy chciałem odprowadzić ją na ostatni autobus, odmówiła. Została u mnie na noc i było cudownie. Rano odprowadziłem ją na przystanek, do końca.

34
80

Komentarze do "Chujnia rozstaniowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Admin, do kurwy nędzy, jaja sobie robisz???! Co ten wpis tu robi, jak przed chwilą to było i jest raptem o jeden wpis niżej??? Jak takie coś odwalasz, to po kiego utrzymujesz system, że komentarz lub chujnia musi zostać zatwierdzona zanim się pojawi? Kurna, nawet chujnia schodzi na psy… To jest dopiero chujnia. Gdzie Byczywąs, Kali (moja pozdrawiać Murzyn serdecznie -jedne z najlepszych tekstów w komentarzach :)), Mesiu i ten od wentyli od Tarpana i sprzęgła od Żuka?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. ja pierdole… co to za jebane gowno, wez idz moze porąbać drewno bo zima idzie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. PRZESTANCIE PIEDOLIC ZŁAMASY O TEJ MIŁOŚCI! JA JEBIE, 8/10 CHUJNI MIŁOSNYCH TO JAKIEŚ MĘSKIE NIEDOROZWOJE!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A co ty tu kurwa, streszczenie poprzedniego odcinka zrobiłeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wzruszyła mnie twoja historia, a tak naprawdę to nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Idź chłopie gdzieś do ludzi, z kumplami na piwo, albo do lasu na spacer, nie siedź wiecznie przed kompem jak pizda, bo hemoroidów od tego płaszczenia dupska dostaniesz, ale najpierw musisz odwiedzić takiego doktora który zadaje głupie pytania, jak u ciebie na wsi nie ma, to wsiądź w ten autobus i poszukaj gdzieś na trasie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Albo mam przewidzenia ALBO to już było! xD

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @4. „A co ty tu kurwa, streszczenie poprzedniego odcinka zrobiłeś?” Tak swoją drogą, to podsunąłeś mi pomysł na telenowelę. Nosić będzie ona tytuł „Na Chujni”. 🙂 Wystąpią. Jan Byczywąs -brygadzista na zmianie w fabryce napojów, mający niespełniony sen o byciu kierownikiem. Mesiu -trochę niedorozwinięty pomocnik w „brygadzie Pana Byczywąsa” (żeby było „postępowo”: prywatnie kochanek Byczywąsa). Kali -nielegalny emigrant z Konga po nieudanej próbie kariery w przemyśle pornograficznym (Kali mieć za mała dzida w porównaniu z czarnuch-konkurencja). ekipa złomiarzy -ci wszyscy od wentyli, sprzęgieł od Żuka itd. Harkorowy Koksu -ten z pierdolcem na punkcie masy. Gościnnie wystąpią: tu reszta chujowego (w sumie w pozytywnym znaczeniu tego słowa, o ile takie w ogóle jest) towarzystwa, czyli my wszyscy, mieszkająca w szczurowsku zwanym wielką płytą (przy którym Bronx to urocza dzielnica) i gdzie tam jeszcze Wielki Manitou Was rzucił i kazał mieszkać, oraz Szalony Ahmed, który przywędrował do Polski na kole transportowego Herkulesa, lecącego z polskiej misji wojskowej w Afganistanie, by zabijać niewiernych a nawet robić im kuku… W pierwszym odcinku z powodu przyjazdu Mei, Kali będzie się starać o etat w wydziale w którym pracują Byczywąs i Mesio… A Szalony Ahmed dopadnie w toalecie lotniska Chujowiczkę ukrywającą się pod nickiem „cAR” i oczywiście zrobi jej kuku, i to nawet dwa razy. Rating: adults only. Ktoś ma pomysł na resztę tasiemca? 😉

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Zwal sobie konia to ci się poprawi. Masakra nie chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nosz… mojej chujni nie opublikowali ale drugi raz to samo-czemu nie!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @8 – Zapomniałeś o Okarmie 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 13. w drugim odc. Ja wystąpię jako neu arbeiter 😀 DAWAć ten główny zbiornik bo muszę z kija spuścić… 😀

  1

  0
  Odpowiedz