Chujnia z laską

Ja Pierdolę taki interes, zlewam dla laski co chwilę inne panny które same wchodzą mi do spodni, a ta o którą się staram nawet nie chcę się ze mną spotkać pogadać, Ja nie rozumiem pewnych rzeczy. Może lepiej być złamanym chujem i bzykać wszystkie chętne, może to na nią zadziała. Człowiek się stara a ta nic, KURWA czy ja zawsze muszę się zakochać w takiej która ma na mnie wyjebane. A najbardziej mnie rozpierdala tekst, ….. naprawdę Cię lubię i co następuję po tym wylewnym wyznaniu łącznik ( ALE ) … NO dzięki w chuj. A do tego przestały mi się podobać wszystkie inne, a ewentualny seks z inną sprowadzałby się do nudnego pompowania. Chujnia taka że Wolverinowi szabelki wygina a Batmanowi peleryna się mechaci

27
46

Komentarze do "Chujnia z laską"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli masz opinie „dymacza” to porządne dziewczyny będą stronić od twojego towarzystwa, to naturalne. Nie ma pewności, że przy niej się zmienisz. A seks zostaw dla tej jedynej, bo syfa dostaniesz.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Właśnie sobie odpowiedziałeś-tak,jeb wszystko jak leci.No chyba że tępe strasznie to wtedy nie bo będziesz miał moralniaka:)

  0

  0
  Odpowiedz