Chujnia z ludźmi na koncertach

Co się z tymi ludźmi porobiło na koncertach? Co ktoś bardziej popularny śpiewa, a nie daj boże zagraniczna gwiazda to każdy przyłazi z telefonem, kalkulatorem, aparatem (99zł promocja w biedronce), łapy do góry i macha tym 4h kręcąc obrazy nieba. Zacznę chyba oglądać koncerty na DVD – przynajmniej ucinają tych pojebusów, bo stać w takim tłumie machającym swoim super fachowym sprzętem rejestrującym made in china się nie da. Powinni zakazać używania badziewia tak jak w kinach, bo pewnie bez zakazu to też cała sala telefon w rękę i sobie nagra na pamiątkę jak plama goni plamę. Opanujcie się albo jak już to kupcie sprzęt fachowy – lustrzanka/kamera iście telewizyjna to was zrozumiem.

43
38

Komentarze do "Chujnia z ludźmi na koncertach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się dokumentnie z Twoją chujnią ! Powinno się wytłuc takich baranów.
  Ostatnio jak byłam na koncercie nie dość, że po mnie skakali to jakaś spasiona lafirynda oprócz wbijania mi w bok swojej różowej, lateksowej torebki wetknęła mi prosto w policzek, właściwie ogólnie w twarz swoją zarośniętą, obślizgłą, spoconą, śmierdzącą pachę, bo musiała nagrywać – więc przez pół koncertu wisiała na mnie z ręką uniesioną. Kurwa po tym zdarzeniu nie wytrzymałam, opierdoliłam ją, popchnęłam – bo do takich kulturalnie się nie da i poszłam sobie wkurwiona do czerwoności. chuj jej z tego, że ma koncert na jakimś zjebanym aparacie. Pewnie siedzi franca i codziennie ogląda przy rosole jak zajebiście widać czyjeś tyły głów.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też się zgadzam ludzie zamiast się bawić to nagrywają skurwysyny, faktycznie jak ktoś ma dobry sprzęt np. telefon co nagra dobrze dźwięk a nie jakieś cegły co później i tak nic nie słychać, wystarczy kawałek nagrać i się bawić a nie kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Popieram to tylko jedna chujnia co do koncertów, rozumiem zrobić sobie dosłownie kilka zdjęć ewentualnie nagrać jeden kawałek o ile coś tam potem będzie widać na tym nagraniu ale kurwa niektórzy przeginają tak jak słusznie zauważyłeś zamiast się bawić to cały koncert przestoją z aparatem

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Popieram – nie trawie kurwa domorosłych filmowców. W gruncie rzeczy to i tak chodzi o to żeby przycynić „mega sprzentem” a nie żeby jakiś tam film nagrać na którym gówno widać słychać i po tygodniu zostanie skasowany, bo szkoda miejsca.
  Ostatnio na koncercie stałem koło takiego cwaniaczka w skórze co to filmował calutki koncert. To wyjąłem paczkę fajek, w tej samej ręce co on uniosłem w górę i stanąłem obok. Rączka w kielnie jak on, żucie gumy jak on. Jak skumał że ciągną ludzie z niego łacha to się speszył i zawinął z tym megacudem techniki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. się kurwa fachowcy odezwali. czytam i płaczę ze śmiechu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @5 – Cwaniak w skórze to Ty ?

  0

  0
  Odpowiedz