Co mnie boli

Boli mnie, że muszę ciągnąć te studia, że muszę uczyć się czegoś czego kompletnie nie rozumiem – dodawać, rachować i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Miałem studiować coś przyjemnego, historię, kulturę, ale poszedłem na informatykę. Chodzę bo muszę, a to dopiero początek drugiego roku, i właśnie się zaczyna, i właśnie w tej chwili ogarnia mnie strach przed tymi wszystkimi ludźmi, chociaż właściwie nic mi nie zrobili.

42
69

Komentarze do "Co mnie boli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dlaczego musisz? Jak cię to nie pasjonuje to pierdolnij tym jak najszybciej i zacznij studiować coś co lubisz i co cię interesuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Euzebiusz Wchujzłodzieł oświadcza: nikt nie będzie musiał chodzić na studia, żeby godnie i dostatnio żyć! Jak wygram, to sprzedam cały kraj Niemcom, Żydom i Amerykanom (albo amerykańskim żydom niemieckiego pochodzenia) i będziemy taką drugą Alaską, a 50% z tych miliardów dolarów za Polskę oddam ludziom (drugą połowę wezmę sobie i spierdole na Karaiby)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Baranie. Kto Ci kazał tam iść?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No cóż, jak nie możesz tego znieść, to rzuć, ale wiesz, jak chcesz iść na co innego to wymyśl na co a nie ‚na coś przyjemnego’… na studia się idziesz czegoś nauczyć a rozrywka, fajni ludzie i niezapomniany czas są efektem ubocznym (co prawda cholernie ważnym, ale jednak). Sama lekkość studiów nie może być decydującym argumentem. Po informie na pewno znajdziesz pracę, więc spróbuj się przemóc, ale nie każdy umie – wtedy przemyśl dokładnie co byś chciał w życiu robić i zmień studia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. tępa strzała

  0

  0
  Odpowiedz
 7. zamien się ze mną wolałabym się pomęczyć na informatyce, ale potem chociaż jakies perspektywy na prace są, nie pierdol tylko ucz sie gamoniu!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nic nie jest łatwe. Jesteś chłopakiem to myślę, że sobie lepiej poradzisz z informatyką…ja to bym się nie pchała na coś czego nie rozumiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ucz sie informatyki . droga trudna prowadzi do owocu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jesteś frajer bez wyobraźni, ambicji i odrobiny honoru. Jebnij studia, nie marnuj powietrza. Tesco czeka.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Niestety na informie jest trochę tego typu rzeczy. Też wspominam je średnio przyjemnie. No ale jak już się skończy te studia to źle nie jest:)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. „Nie chciał Wojtuś nosić teczki, niech nosi woreczki”, masz wybór, a co z tym zrobisz, to już inna sprawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. I rośnie kolejny niezadowolony z życia… Człowieku, ogarnij się póki masz czas. Zmieniaj kierunek i studiuj to co Cię interesuje. Chcesz przez resztę życia zasuwać w robicie, która napawa Cię obrzydzeniem, a na starość pluć sobie w brodę, że nie miałeś jaj żeby dokonać poważnej decyzji? Przemyśl to.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. jak wyżej, zmień kierunek. studiuj co lubisz, to masz pewność, że będziesz w tym:
  a. dobry, może najlepszy
  b. masz więcej szans na rynku pracy
  c. będziesz po prostu szczęśliwszym człowiekiem.
  Ale pamiętaj, że często na jednych studiach się nie kończy i trzeba się rozwijać. może po prostu zacznij historię jako drugi kierunek, co?

  0

  0
  Odpowiedz