Ćpuny i kierowcy

Wkurwiają mnie ćpuny, które nic tylko chodzą i żyją po to, żeby brać więcej, jak widzę takich na mieście co patrzą się na ciebie i jeszcze chuj jakby przechodzili i nic nie robili, bo z reguły szkodzą tylko sobie, ale chuj mnie strzela jak taki się zaczyna z ciebie śmiać po prostu, idziesz sobie spokojnie i widzisz gromadkę nieudaczników, którym w życiu nie poszło i zaczynają się z ciebie śmiać, czemu? Może dlatego, że nie biorę tak jak oni? Mi też w życiu się nie powodzi za dobrze, ale to powód żeby zostać jebanym narkusem? A jeszcze bardziej wkurwiają mnie kierowcy, chcę sobie przejść przez pasy na rondzie, przechodzę, jestem na wysepce, patrzę w prawo, jedzie samochód, nie dał kierunkowskazu to przechodzę i co? Gówno kurwa, musi zachamować bo by mnie pierdyknął! Jeszcze ma do ciebie pretensje o to jak chodzisz.. Barany, matoły, a takich jest więcej, jakbym miał wymienić każdy taki przypadek to książkę bym napisał.. A może to dobra myśl? Zaraz wjebią to do kodeksu drogowego.. Większość wypadków (potrąceń) to wina pieszego, ale nie zawsze, natomiast zawsze jak przechodzę przez pasy na rondzie to muszę stać chuj wie ile aż takie barany sobie przejadą, kto dał im prawo jazdy? Nawet stróże prawa tak robią czasami, sam bylem świadkiem.

45
54

Komentarze do "Ćpuny i kierowcy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz całkowitą rację w obu przypadkach. Ludzie są popierdoleni.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie pjerdol głupot

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gdybyś został górnikiem, to miałbyś auto. może nawet dwa. wtedy nikt by Cie nie pierdolnął na przejściu a ćpuny by Cie nie widziały. zostań górnikiem

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zacznij brac dragi .Pierdol przepisy drogowe .Przelaz na czerwonym ichuj z pasami dla pieszych -to dla frajerow -Przelaz gdzie chcesz.Niech uwazaja na ciebie .Jak zauwazysz ze glina lamie przepisy ruchu to go skonfrontuj i wskaz wykroczenie w Kodeksie Drogowym .Bedziesz Kool .

  0

  0
  Odpowiedz
 7. O jak żesz mnie wkurwia, kiedy dojeżdżam do ronda a kutas który nie ma wrzuconego kierunkowskazu nagle zjeżdża…a ja zamiast jechać stoję i czekam na tego chuja. Kiedyś zawróciłem na rondzie i pojechałem za takim jebanym cepem. Wyprzedziłem go, zatrzymałem się, podszedłem, ten otwiera okno i JEB z liścia bez słowa ciulowi ! Życzę każdemu kto nie używa kierunkowskazu żeby zdechł kurwiarz na drodze !

  1

  10
  Odpowiedz
 8. wal w odbyt grodzką, poczujesz się spełniony i czarne myśli przepadną w obliczu udanego seksu z piękną kobietą. W ostateczności sam możesz nadstawić dupy gejowi Romanowi skutek ten sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. zrobisz prawko to pogadamy lamusie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Opisałeś teraz użytkowników chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pamiętaj że alkoholicy to też ćpuny.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Do 9@ Widać że jesteś jakiś niedojebany spierdolony dres łysy co? Takich jak ty to Szwadron Śmieci powinien cie zmielić i nakarmić głodne dzieci w Afryce…

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Brawo autor i @7… mandaty i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. A co Ci przeszkadzają ćpuny? Przecież fajnie jest być na haju

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @11. Ty gnido zasrana. Użytkownicy chujni są debeściaki

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Zostań górnikiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @7 nie podniecaj się przygłupie

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ALBERT EINSTEIN sadzil ze jest obudzony,lecz znajdowal sie w stanie iluzji podobnym do hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  DIFINICJE ALBERTA EINSTEINA sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.
  ZIEMIA,KSIEZYC I SLONCE sa iluzjami odczuwanymi przez ludzi na Ziemi jako rzeczywistosc.Stan hipnozy jest stwarzany przez vibracje Ego.
  Swiadomosc ludzi o wygladzie planet i galax jest iluzjami.Stan hipnozy stwarzony przez vibracje Ego ukrywa prawdziwy wyglad Wszechswiata
  NEIL ARMSTRONG sadzil ze WYLADOWAL NA KSIEZYCU,lecz znajdowal sie na Ziem w stanie iluzji podobnym do hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A ja prawn jazdy robil u Permita na Lodaju.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. A jak sram takimi kształtnymi twardymi klopsami to struktura Ego czy iluzja?

  0

  0
  Odpowiedz