Czemu wszyscy muszą mnie okłamywać!!??

Mam dość tego, że ciągle ktoś mnie okłamuje!! To jest głupie czemu ludzie to robią? Nie mogą mi powiedzieć w cztery oczy, że mnie nie lubią, żebym się odczepiła? Według mnie nawet jeśli ktoś tak powie to zaboli ale nie tak bardzo jak kłamanie komuś, że jest potrzebny! Rodzice! Nie róbcie tego co teraz napiszę! Moi rodzice przez wiele lat ukrywali, że jestem wcześniakiem, że mam wadę serca. Okłamywanie dzieci jest bardziej bolesne dla nas niż kłamanie przez kolegów, koleżanki i innych. Proszę nie róbcie tego!

31
4

Komentarze do "Czemu wszyscy muszą mnie okłamywać!!??"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Prezesie Euromebel!! Ten chuj strurz Antoni nie chce mnie wpuścić do Twojego zacnego zakładu..Umiem i chcem tyrać. Tyrać na chwałe Euromebel. Antoni powiedział że hasło które mu podałem jest nie prawidłowe. Tyrka to moje drugie imie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Chyba dziś nie szczałaś!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. przyzwyczaj sie, bo inaczej zycie Cie skopie…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Doradziłbym Ci coś, ale boję się że przestaniesz mnie lubić.

  2

  1
  Odpowiedz
 7. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  1
  Odpowiedz
 8. ciagle,zawsze – pierdolisz jak moja stara 🙂
  ciesz sie,ze jest kłamstwo.
  nie rozumiem po co rodzice mieliby Ci mowić o jakiejś wadzie serca.Ja bym nie powiedział, chociaż sam mam taką.
  Ciesz się każdą chwilą, bo jutro może nsa już nie być.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. najlepiej mieć ludzi w dupie,ja jestem sama i dobrze bo mnie kurwa ludzie oszukiwali,żyje spokojnie po swojemu,a na ludzi mam wyjebane.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie przejmuj sie ; )

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Może byłaś za mała i prawda była zbyt przerażająca. Ogólnie bycie wcześniakiem to chuj, gorzej z wadą serca, ale i z tym da się żyć. A kolegów i koleżanki pierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja Cię nie okłamie
  Jesteś cipą to prawda

  6

  0
  Odpowiedz
 13. Masz wygoloną kochanie? Tylko nas nie okłamuj

  4

  0
  Odpowiedz