No, moim zdaniem taki przywilej to powinien dotyczyć ludzi wolnych, kara to kara.
Gdyby takiemu urodziło się dziecko to może lepiej gdyby nie znało ojca, bo np. trochę kiepsko by to wyglądało gdy dowiedziało się co on takiego odwalił oraz że wcześniej jako około 30 letni chłop grał sobie np. w Call of Duty.
Chciał zostać politykiem, cóż, do tego zaraz przejdziemy.
Myślę, że paru się nawet z nim zgadzało, ale kiedy powiedział o przywódcy Rosji jako „największy obrońca Europejczyków” (no, bo przywódcy Rosji zależy na Europejczykach…) to zadziwił nawet i tamtych, więc raczej nim nie zostanie.
2
0

A ja jestem 28 letnim prawiczkiem i dobrze mi.
a ja nie mam fejkbuka, portali społecznościowych, prawie nikogo nie obserwuję i tak samo mam to gdzieś
Hehe, mam tak samo kurwa.
Mam podobno 35 lat a i tak nadal nicnierobie i grywam w CS.
~Nicnierobicz.
Pół życia przed Tobą jeszcze brachu. Wyobraź sobie, że jeszcze jak słodziutki Kuteniek będziesz mógł się pławić w nic nierobieniu przeze przynajmniej kolejne 35 lat. Mmmmmmmmmm 🙂 i ja również mmmmmmmmmmm i ja i ja!! mmmmmmmm :))))
Praca to najgłupszy sposób na spędzanie wolnego czasu, le-se-fer!!!! mmmniaaaam! ;–)))))
Ale „za coś” trzeba mieć na przyjemności typu jedzenie i dach nad głową.
~Nicnierobicz.
To jak to jest z Twoim nicnierobieniem? Walisz tutaj w chuja, żeby se ulżyć i tylko piszesz o nicnierobieniu, a potem słyszysz budzik o piątej, który przypomina Ci, że za niecałą godzinkę zacznie się pierwsza zmiana w magazynie na obrzeżach Siemianowic Śląskich? Jo myśloł, że masz udziały w piętnastu bytomskich burdelach i kwartalna dywidenta pozwala na słodziutkie opierdalanie się, a nie że bajdurzysz…
Nie trzeba mieć tipsów, by być atrakcyjna – krótkie paznokcie są fajniejsze.
Ja łobgryzom i sprawy nima, no znowu se sami problemy wymyślają, no znowu se sami…