Dzieciaki na parkingu

Parking to miejsce dla samochodów, a nie dla dzieciaków grających w piłkę czy śmigających na rolkach, hulajnogach. Rodzice to w dupie mają bo „wszystko dla dzieci”. Nie kurwa… jak uszkodzą samochód to będziecie bulić bo wszystko się nagrywa i jeszcze zapłacicie nie za samą naprawę lecz i za fatygę i zmarnowany czas. A gdy jakiś gnojek wpakuje się pod samochód bo kurwa nie patrzą jak jeżdżą (byle przed siebie) to dopiero mamusia będzie miała pretensje. Od gry i wściekania się nie jest parking lecz inne miejsca. Rozumiecie tumany ?!

76
9

Komentarze do "Dzieciaki na parkingu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Łeb Ci ukręce, upierdolę, nasram do środka. Skleje taśmą i będzięsz wtedy super inteligentny jebany szmaciarzu.

  7

  10
  Odpowiedz
 5. A ty kurwa co ? Jaszczurze pierdolony i kijem dymany .co tak hejcisz kurwiszoncowcowcu pierdollllonnnnyyyy. Co ci się nie spodobało w tej grze? Gówno jadzie

  1

  5
  Odpowiedz
 6. No i w pełni popieram! Od zabawy są pieprzone place zabaw dla pieprzonych gowniaków! A nie ulica, bo jak gnojek wlezie niewiadomo skąd pod samochód to madka zrobi larmo na całą Polskę! To niech patrzą dziwki gdzie się ich pomiot rozbestwia bo za to do huja odpowiadają! Jak cipa jedna z drugą woli pierdolić na Facebooku o kurwa tipsach i i innych szponach zamiast pilnować bachora to będzie kurwa płacić za wyrządzone szkody i tak jak mówi autor, za stracony marnotrawnie czas!
  Jebać gowniakow i ich madki!

  7

  4
  Odpowiedz
  1. pisze sie matka pi####

   1

   3
   Odpowiedz
 7. Ostanio moj ojciec czegos niedoslyszal u swej mamuski to ja jej mówie ;
  -Babciu tata czasem nie slyszy jest gluchy
  A te stare próchno z ryjem ze ja tatusia nie szanuje bo bilia mów szanuj ojca i matke ale bardziej tatusia ( tak jest wg niej w bibli) i pierdoli jak pojebana.
  Ja tylko fakty mowilam ona
  -twój tatus bardzo dobrze słyszy !
  Uj iz stoisz 1 krok od niego zrywasz gardziel powtarzasz minimum 4 razy on tylko pape rozdziawia niczym glonojad
  To i tak jej synus to IDEAŁ

  2

  1
  Odpowiedz
 8. masz cos do rolek?

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Rozjechac to gówno

  0

  0
  Odpowiedz