Dzień wypłaty…

Zarabiam 3000 zł na rękę. Tyram na budowie jak dziki osioł. Po opłatach,rachunkach,zostawieniu sobie 400 zł na życie i jebanym komorniku krwiopijcy została mi stòwa. No w sumie to już 75 bo kupiłem pół litra żubrówki żeby zapomnieć o tym syfie.

73
13

Komentarze do "Dzień wypłaty…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja nie pracuję i wychodzę na tym do przodu.

  32

  1
  Odpowiedz
 3. Ile godzin w miesiącu pracujesz? Bo jak 160h na miesiąc to nie jest źle, ale jak więcej to chujnia po całości… skurwysyny

  16

  0
  Odpowiedz
 4. Cichodajki z Filmowki mozesz ruchac za darmo kazdego jasnego dnia!

  2

  4
  Odpowiedz
 5. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  2

  9
  Odpowiedz
 6. Jak to kurwa komorniku?

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Czego oczekujesz po państwie a raczej po rządach gdzie patolom dają 500+, a zmarłemu redukują zasiłek pogrzebowy aby żyło sie lepiej złodziejom, kutafonom. Mafia komornicza wydoi wszystko co możliwe. Wypłata mała, wydatki duże a podatki jeszcze większe. 3000 w łape to i tak jesteś hrabia.

  28

  2
  Odpowiedz
 8. Żebyś się zrobił ogromny niczym Ciotka Marge i odleciał w powietrze

  2

  2
  Odpowiedz
 9. Po co narobiłeś bachorów karynom?

  24

  1
  Odpowiedz
 10. powiem że dobra i konkretna chujnia. Pozdrawiam!

  3

  2
  Odpowiedz
 11. TO jest właśnie POlska kurwa mać, jebiesz jak osioł, a wnet dostajesz po dupie i do ręki marne szekle, za które można wegetować bo życiem tego nazwać nie można….

  18

  1
  Odpowiedz
 12. A pierdolisz kurwa czy szpanujesz?. Za 3 tysiące na łapę żył bym jak Bill Gates. Tu praca za 800zł na miesiąc na hucie szkła bez umowy i żadnych praw, musisz się wyzbyć człowieczeństwa bo będziesz traktowany gorzej niż karaluch. Pozdrowienia z Tarnowa w małopolsce, stolicy alkoholizmu (5 sklepów alkole 24h na 2km kwadratowe).

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Pierdolisz o tej hucie. U wrzesniaka nie placa tak malo.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Ja se na wiosce w IRL zalegam. Przygotowuje salatki w rest. I jest sztos 9,5k PLN
  Pokarm calkiem, calkiem… Ale najlepiej wchodza stejki!
  Do robo mam 3m zajebioza!!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ale… Ale przecież budownictwo to według chujni utopia. Po kij na studia jak możesz iść na kopanie rowów albo układanie cegieł i mieć 3k i perspektywy rozwoju większe.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. A ja mam 11 netto.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. 160 godzin w miesiącu? Kurwa to ja bym z głodu zdechł albo spał pod mostem. Żeby zarobić te zasrane 3 koła to muszę zapierdalac na tym cholernym słońcu 11 h dziennie. Co daje 55 h w tygodniu. A w miesiącu 220. 160 h…. Marzenie…

  2

  0
  Odpowiedz
 17. I jeszcze co. To jest faktycznie wegetacja. Tyrasz miesiąc w sumie to za jedzenie kurwa. No i jeszcze magiczny piątek i sobota po wypłacie kiedy możesz się nachlac jak świnia,włączyć muzykę i wyobrażać sobie życie które nie przypomina piekła. W tygodniu nie mógłbym się napić nawet bo po poprostu przy 33 stopniach w cieniu i ciężkiej pracy nie dało by się wytrzymać czegoś takiego na kacu hehehehe już mi się śmiać nawet z siebie chce

  2

  0
  Odpowiedz
 18. Kurwa i jeszcze coś dodam. Na umowie mam 2100 brutto jakbym się rozchorował i poszedł na l4 to dostalbym na wypłatę jakieś 1200 hehehehe z czego komornik wziął by mi 500 zł. I co wtedy? Może starczyło by na gnata od ruskich żeby sobie w łeb pierdolnąć.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. w Polin który w praktyce należy do twych żydowskich panów nie ma miejsca dla ludzi wykształconych i światłych na umyśle bo w przeciwnym razie roznieśliby nas w drobny pył.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. To nawet na zakaske nic nie kupiles ? :O

  0

  0
  Odpowiedz
 21. bogacz jebany 3000 na rękę i zle jeszcze, popracuj za minimalna w magazynie to zobaczysz ty burżuju

  2

  1
  Odpowiedz
 22. Żubrówka za 25?! Przepłaciłeś. Gdzie ty to kupiłeś? Na CPNie?! Ja ta planujesz wydatki to i 6 tysi będzie mało.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Ale powaznie? 3000 na łape i Ci malo? Ja mam 2500 na siebie i dziecko i jakos starcza nawet na wlanie do baku i wynajecie mieszkania w duzym miescie. Cos duzo Ci komornik zabiera

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Najlepiej zainwestowane 25 zł . gratz.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Naucz się kłaść cegły, robić ścianki, zbroić, naucz się kłaść płytki, robić wylewki, naucz się robić dachy. Wtedy Twoja harówka na budowie przyniesie Ci cenne umiejętności. Za położenie 2 m2 płytek płaci się 500 złotych (razem z wylewką). Nie znam budowlańca, który źle zarabia, jeżeli ma umiejętności. Obecnie budują się tysiące ludzi i szukają dobrych wykonawców, nie mówiąc o budowach za granicą. Możesz się ogłaszać na olx w swojej miejscowości, że kładziesz płytki i umiesz zrobić prosty remont mieszkania.
  Domyślam się, że po pracy jesteś skonany, ale są weekendy, możesz dorobić.
  Tylko płać ZUS, tam jest też składka rentowa.

  1

  1
  Odpowiedz
 26. A ja prawie cały dzień udaję, że pracuję, i zarabiam ponad dwa razy tyle 😉

  0

  1
  Odpowiedz