Ekstrawertyczne i ekologiczne pierdololo

Były dwa lata pandemii i dało się pracować zdalnie, byłem chwalony, że nie lecę w chuja jak reszta, wywiązywałem się z zadań. Pandemia minęła, paliwo drogie jak chuj, na mieszkania popyt zawyżony i teraz słyszę, że mam wracać do biura na stałe bo chcą się widzieć i tęsknią, a że muszę wypierdolić połowę kasy na najem przy robocie lub dojazdy to już nikogo nie obchodzi. I na jaki chuj? Wywiązuję się z zadań jakie mi dajecie i spierdalajcie. W chuju mam was, wasze ryje i stanie w korkach żeby do was dojechać kutafony.

Tyle się pierdoli o ekologii i recyklingu, o oszczędzaniu zasobów i paliwa a kurwy prywaciarze mają to w chuju. Ty nie zmieniaj telefonu co dwa lata, zmień auto na rower, nie jedz mięsa a prywaciarz jak ubzdura sobie, że dodatkowe 2% produktywności można wyciągnąć z marnowania ludziom dodatkowych paru godzin, hektolitrów benzyny (broń boże, emisje!!!1!1!) i/lub kilku tysięcy cebulionów tylko po to, żeby móc patrzeć na ręce to na to pójdzie. Pewnie i starą by za te 2% sprzedał.

I chuj, było dobrze to trzeba jebnąć wypowiedzeniem i znowu szukać roboty.

Jebać ludzi.
Chujnia i śrut.

12
1

Komentarze do "Ekstrawertyczne i ekologiczne pierdololo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sprzedam patent na urządzenie do zdalnego walenia chuja.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Czy urządzenie ma wyświetlacz? Czy ten taki wyświetlacz ma może takie niebieskie podświetlenie?

   11

   -7
   Odpowiedz
 3. Cały post dobrze opowiada polską cebulowską rzeczywistość !

  15

  1
  Odpowiedz
 4. mój antyojciec syna pierworodnego sprzedał dla kilkuset złotych miesięcznie, a ty pierdolisz, że ciebie obcy sprzedaje?

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Nawet dla 50 gr janusz cię sprzeda!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale myślisz, że gdzie indziej będziesz mieć inaczej?
  Chyba, że u zagranicznych korpo?
  Bo na pewno nie przy polskich burakach

  1

  4
  Odpowiedz
 7. Ja tam wolę mieć pod ręką tego robolasa który montuje dla mnie takie zegarki z takim niebieskim podświetleniem takiego wyświetlacza. Może i robolas mógłby montować te takie zegarki zdalnie, ale wtedy ja nie mógłbym go opierdolić prosto w ryj, a czasem muszę to zrobić, żeby robolas nie zapomniał w którę stronę się odkręca a w którą zakręca. W chuju mam jego, jego benzynę i pieniądze na najem.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Koło mojego biura jest sklep, w którym jest w chuj drogo i coraz drożej, a właściciel jeździ Audi Q8 5.0 quattro. Patrzę na cenę takiego wózka i kurwa 530 tysi! A weź powiedz właścicielowi, że drogo to zaraz zacznie się darcie pizdy, że pandemia, że inflacja, że gdyby nie tarcza to on by splajtował i że w ogóle to on dokłada, a nie zarabia. Jebani Janusze biznesu.

  9

  14
  Odpowiedz
  1. Nie podoba się to kurwa cwelu nie kupuj lub sam kutafonie załóż działalność i zacznij handlować. Miesiąca z takim podejściem nie przetrwasz.

   I chuj Cię swędzi czym ten gość jeździ. Może nawet Rolls-Royce kupić. Gdy ty wpierdalałeś popcorn przed TV gość zapierdalał dopóki nie ułożył sobie biznesu na tyle by ten sam był w stanie na siebie zarobić. Podjął pracę i ryzyko, której ty amebo umysłowa nie docenisz -więc chuj Ci na ryj

   15

   7
   Odpowiedz
   1. O żesz ty kurwo świnio sram ci do mordy i się spuszczam

    101

    4
    Odpowiedz
   2. Zdechnij kurwo

    100

    4
    Odpowiedz
   3. „Nie podoba się to nie kupuj lub sam załóż działalność i zacznij handlować. Miesiąca z takim podejściem nie przetrwasz.

    Gdy ty non stop żarłeś popcorn przed TV gość harował dopóki nie ułożył sobie biznesu na tyle by ten sam był w stanie na siebie zarobić. Podjął pracę i ryzyko, której ty amebo umysłowa nie docenisz”

    Cenny dla Mnie wpis, dlatego sobie go ocenzurowałem ze zbędnych treści xD
    A cenny, bo ja właśnie jestem w podobnej sytuacji… tyle, że ja już 5 lat haruję a guzik mam z tego… a raczej nie guzik, tylko grosze !

    2

    1
    Odpowiedz
   4. Jesteś sam sobie szefem?

    1

    1
    Odpowiedz
  2. Przecież właśnie dlatego, że od klientów za wszystko liczy sobie krocie, to gościa na wszystko stać XD

   Po co więc tam kupujesz buraku?

   3

   8
   Odpowiedz
   1. Enooo czemu dajecie mi disslike?

    1

    1
    Odpowiedz
 9. Jeden profesor przeanalizował rynek pracy w Cebulandii i doszedl do takich wniosków:gdyby obniżyć koszty pracy,obniżyć podatki to właściciel firmy,korporacji czy innego jebanego biznesu zamieniłby Mercedesa na Ferrari albo Ferrari na Bugatti Chirona a zwykły pracownik,robol chuja by na tym skorzystał,jeszcze musiałby więcej zapierdalać za mniejsze wynagrodzenie bo takie Bugatti pali od chuja i utrzymanie jego kosztuje też od chuja.I taka jest prawda-pracodawca wyssie z Ciebie wszystko a jak już nie będziesz mógł zapierdalać za jałmużnę to kopnie Cię w dupę i wypierdoli z roboty i to nie sam Ciebie kopnie tylko każe swojemu przydupasowi żeby Cię kopnął.Życzę miłej pracy u prywaciarza jebanego krwiopijcy ażeby zdechł w tym Bugatti czy Ferrari!

  503

  1
  Odpowiedz
  1. Stara żydowska sztuczka z autoclickerem, szanuje

   11

   0
   Odpowiedz
   1. Wow, ale jak to mieć ten „autoclicker”?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Rafał informatyk na pewno wie. Weź go spytaj 😛

     0

     0
     Odpowiedz
    2. Musisz nasrać se do dupy

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Jak sobie naklikałeś 501? XD
   To jakieś bugi na stronie? XD

   7

   -6
   Odpowiedz
  3. Wczoraj przed północą były 2 polubienia dziś rano nagle pojawiło się 500.Nic nie było kombinowane z licznikiem polubień.Coś się popierdoliło na stronie i to nie tylko odnośnie tego wpisu ale też wcześniejszych.Nie mam pojęcia jak to się stało.Nie ściemniam,piszę jak jest naprawdę.

   7

   -5
   Odpowiedz
   1. Spierdalaj ty co dałeś minusa!Napisałem że nie ściemniam i piszę prawdę?To co się przypierdalasz?Myślisz że wszyscy lecą w chuja?Ja nie poleciałem.Tym razem.Pierdol się!

    5

    -4
    Odpowiedz
 10. Takie prywaciarskie i korporacyjne patologie będą tak długo istnieć jak długo będzie w tym kraju istnieć mentalność tyraczy i niewolnicze podejście do pracy. Polacy się po prostu nie szanują i godzą się na robienie w gównianych warunkach u podłych, pazernych Januszy z nadzieją, że ktoś ich doceni. Potem zdziwko, że normy wzrosły, pensje stoją w miejscu i jeszcze się czepiają, że się nie starasz. Oczywiście ciemny lud się na to godzi, bo praca to jakaś nadwartość i cnota ważniejsza niż własna godność. Potem znowu cierpią na tym młodzi, bo muszą przekopywać się przez gówniane oferty pracy za jeszcze bardziej gówniane pensje lub co gorsza pracować w takim stanie rzeczy, bo muszą za coś żyć. Ludzie ludziom sami zgotowali sobie Januszy. Alternatywą jest jeszcze korpo, które używa podobnych technik, ale lepiej je ukrywa pod płaszczykiem owocowych czwartków i młodych dynamicznych uśmiechniętych zespołów. Zacznijcie się szanować ludzie.

  101

  0
  Odpowiedz
  1. „w tym kraju istnieć mentalność tyraczy i niewolnicze podejście do pracy. Polacy się po prostu nie szanują i godzą się na robienie w gównianych warunkach u podłych, pazernych Januszy z nadzieją, że ktoś ich doceni. Potem zdziwko, że normy wzrosły, pensje stoją w miejscu i jeszcze się czepiają, że się nie starasz. Oczywiście ciemny lud się na to godzi, bo praca to jakaś nadwartość i cnota ważniejsza niż własna godność. Potem znowu cierpią na tym młodzi, bo muszą przekopywać się przez gówniane oferty pracy za jeszcze bardziej gówniane pensje lub co gorsza pracować w takim stanie rzeczy, bo muszą za coś żyć. Ludzie ludziom sami zgotowali sobie Januszy. Alternatywą jest jeszcze korpo, które używa podobnych technik, ale lepiej je ukrywa pod płaszczykiem owocowych czwartków i młodych dynamicznych uśmiechniętych zespołów. Zacznijcie się szanować ludzie.”

   Dobry wpis, dobra robota!

   15

   0
   Odpowiedz
  2. Dobrze powiedziane…
   ale jak nie masz co włożyć do garnka, a nikt nie chce ci więcej zapłacić, ani nie masz krewnych…
   To co zrobić?

   1

   0
   Odpowiedz