Facet mnie zdradził

Przez trzy lata miałam wspaniałego faceta. Miły, wierny, kochający, pomocny, szarmancki… Myślałam, że jestem szczęściarą. Mieliśmy wspólne plany na przyszłość, pomysły na dalsze życie…
Co tu dużo mówić? Przejdę do konkretów. Niedawno okazało się, że przyczyną moich problemów intymnych jest jego niewierność. Złapał jakiegoś syfa od nie wiadomo jakiej dziwki i przeniósł na mnie. W ramach prezentu na trzecią rocznicę naszego związku. Dolegliwości nie bolą tak jak złamane serce. Teraz próbuję ułożyć sobie życie na nowo. Leczenie przynosi efekty, ale nie cieszy mnie to tak jak powinno. Bo mimo tego świństwa, które mi zrobił, nie przestałam go kochać. A mimo, że go kocham, kazałam mu wynosić się z mojego życia. Drodzy Chujowicze i drogie Chujowiczki, niech moja chujnia będzie przestrogą dla Was. Nie chcę, żebyście tracili zaufania do swoich partnerów, ale miejcie na uwadze fakt, że licho nie śpi, to może dotknąć każdego z Was. Ale czy warto niszczyć swój szczęśliwy związek dla chwili „przyjemności” płynącej z zasmakowania innego ciała? Pozostawiam Wam to do przemyślenia.

61
55

Komentarze do "Facet mnie zdradził"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jest ryzyko jest zabawa

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Słusznie prawisz, Dziewczyno droga, słusznie prawisz. Szczerze Ci współczuję. Ale nie tak, że sobie to napiszę, żeby ładnie wyglądało, tylko naprawdę mi przykro.
  Szybkiego wybaczenia byłemu i udanego następnego związku. O innej opcji nie myśl.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Może zaraziłaś się nie od niego? Dotknęłaś ręcznika koleżanki z pracy lub coś w tym rodzaju?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz nasrane w garze jak każda baba, syfa ma i dalej go kocha, weź się jebnij młotkiem we głowę ( jak mówi Walduś kiepski) , bo jak nie to Ci sam przyjebie , zero honoru , jak to zakochana emocjami baba. Shame on YOO !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Byłem do niedawna takim miłym uroczym grzecznym itd teraz po podobnej przygodzie jestem jego przeciwieństwem… dlaczego ??? bo wy takimi się bawicie a jak się znudzą to game over.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. …ja z game over, niestety znam ten ból i w tej sferze się z tobą identyfikuje

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja miałem 3 panny i 2 mnie zdradziły mimo, że jestem przystojny, ogarnięty i daję radę tam gdzie trzeba. Dlaczego ? Bo bez kitu mają taki kaprys i odpierdala im na punkcie kolegi z pracy, dawnej miłości itd. Większość w miarę wyglądających to niewierne i leniwe ***** skaczące z kwiatka na kwiatek. 30 się zbliża a ja do żadnej zaufania nie nabiorę już pewnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @7 Ja mam taką korbę w życiu, że mega wczuwam się w sytuację ludzi pogrążonych w problemach tego typu i wyjątkowo szczerze współczuję. Nie dość, że boli sama zdrada, że Twoja kobieta tarzała się w wyrze z innym facetem, to jeszcze to totalne NIEZROZUMIENIE, że przecież dałbyś sobie rękę uciąć, że postawiłbyś wszystko na kartę jej uczciwości. I tu nagle bum! Okazuje się, że nagle 2×2 nie równa się 4! Tak jakby ktoś w dorosłym życiu Ci powiedział, że Twoja matka to nie jest Twoja matka.
  Jeszcze gdyby to nie była Twoja żona, mógłbyś tym wszystkim pierdolnąć i wyjechać gdzieś wpizdu. A tak, musisz zacisnąć kły i tyrać na odbudowę związku, który nie Ty rozwaliłeś. Jedno co pozostaje, to Twój honor i Twoje „przysięgam”. Pokaż jej, że jesteś skałą i żaden sztorm nie zburzy Twojej miłości. Powoli, przetrwacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dlatego koleżanko ja nigdy w życiu nie ufałam żadnemu facetowi bezgranicznie, raz na jakiś czas skontroluję swojego faceta z którym jestem już 3 lata, on za to o niczym nie wie. Matka zawsze mi powtarzała, że lepiej być przezornym. Najważniejsze też, żebyś nie wracała do tego skurwysyna. Czas leczy rany, a płakać i tęsknić za tym frajerem nie warto

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jako Facet napiszę tak, zostaw bydlaka, nie jest ciebie godzien, zdradził raz zdradzi drugi raz.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. On postępuje zgodnie z naturą, szczególnie na wiosnę. Najprawdopodobniej „zdradzał” Cię od samego początku, a raczej non stop dupczył wszystkie suczki z dzielnicy czarując się słodkimi pierdołami o miłości i dalszych planach na życie. Kobiety lubią takie kłamstewka. Jestem ciekawy, jak czuła się tamta, gdy dowiedziała się, ze rżnie inną, czyli Ciebie. Ot, takie towarzystwo, kiłoNośne.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak się ma Mesia ………. to można też mieć syfa. A to, że baby mają nasrane we łbach od lat 7 do 107 to żadne odkrycie. Przecież jest wytęsknione równouprawnienie. No to chłopy ! Równouprawniać się !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 – najgorzej być skałą na którą okoliczne psy sikają. U mnie, na osiedlu jest taki wielki, granitowy głaz i nie wiedzieć czemu ciągle spływają z niego psie szczochy. Jak raz baba zdradzi, to będzie zdradzać ciągle – kurewską naturę można wyrwać tylko razem z głową. @7 – współczuje Ci ziomal, i wiem co czujesz, bo moja kobitę też jebał mój kolega. Dupczyli się z okrzykami. Cholera wie, ile to trwało. Pamiętaj, już nigdy nie będzie tak samo. Taka rana zostaje do końca życia i się nie goi. Niewierną kiedyś kamienowano i był spokój, a teraz jet demokracja, prawa człowieka i chuj wie co jeszcze, a różki same rosną … i to zgodnie z prawem. Tak więc bracia rogacze, łączcie się!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Daj dupy jego najlepszemu przyjacielowi. I to tak perwersyjnie. Niech cię rżnie całą noc przed kamerką, a potem podeślij mu filmik na maila. Zobaczysz jak się zżyma i wyrównacie rachunki. Remis 1:1 przed dogrywką!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. #1- co za idiota…

  0

  0
  Odpowiedz