Głupie szczęście ;/

Zakochałem się na nowo w Pierwszej miłości no i teraz wiem, że to jest Ta Jedyna… Ona chyba podobnie czuje jak ja, tak mi się przynajmniej wydaje. Jedno wiem, że nie mogę przestać o Niej myśleć, jak jesteśmy razem to jak by mnie prąd kopał i czuję takie pożądanie, że się w głowie nie mieści…
Pewnie się zastanawiacie gdzie tu chujnia w tej całej sytuacji?
Już wam odpowiadam: Ona ma męża i dzieci!!!!;/

28
46

Komentarze do "Głupie szczęście ;/"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No to już trochę za późno. Odbijasz od tematu i szukasz innej samiczki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. daj sobie spokój kolego, znajdź inną i zapomnij. Przez Twoje spóźnione uczucia tylko rozpierdolisz komuś rodzinę, dom i wszystkie wartości, które liczą się dla niego w życiu. Miej honor i nie przysparzaj innym chujni przez własne ego. Przemyśl wszystko, pierdolnij sobie piwsko i dojdziesz do wniosku, że jeśli rozwaliłbyś jej rodzinę nie byłoby to wcale warte tej utraconej miłości. Tyle. śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 4. daj jej spokój. myślę, że sam sobie wkręcasz, że ona też coś do Ciebie czuje. a skoro popełniłeś błąd w przeszłości to teraz ponieś tego konsekwencje. nie wszystko da się naprawić.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Moim zdaniem na miłość nigdy nie jest za późno. Skoro ona czuje to samo co Ty, to znaczy, że nie jest szczęśliwa z mężem, że jej małżeństwo to fikcja (wiem coś o tym). Dawaj do niej i to śmiało, póki ma na to ochotę! Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. prawdę Ci mówią. Tego typu uczucie bez wątpienia jest chujnią, ale rozpieprzając związek wyobraź sobie jaką chujnię zgotujesz tamtemu facetowi i przede wszystkim dzieciom.
  Właśnie – nie zapominaj, że ona nie jest dalej samotną beztroską dziewczyną jak sprzed wielu, wielu lat. Ma rodzinę, dzieci – uwierz mi, że nawet gdybyście postanowili poświęcić wszystko i zostać razem wiele mogłoby się zmienić w waszym związku.
  Ona żyłaby przeszłością, dzieci na pewno by się z nią spotykały i zadawały mamusi niezręczne pytania, chociażby dlaczego mieszka z tym panem, a nie z nimi..
  Kobieta ma przysłowiowy burdel w bani i działając pod wpływem uczucia, emocji rzadko kieruje się rozsądkiem – on przychodzi z czasem i wtedy wszystko wam się zacznie niestety, ale pierdolić.
  Zafundujesz sobie tym samym mega chujnię, bo w najlepszym przypadku ona wróci do swojej byłej rodziny, a w najgorszym rozstaniecie się i każdy pójdzie w swoją stronę.
  Daj przykład trzeźwo myślącego faceta i jeśli ona znów zaczyna coś czuć do Ciebie – to UŚWIADOM ją co i jak, bo niestety tego kobiety potrzebują. Przekaż jej to co napisałem Tobie tutaj i zachowaj honor i miłe wspomnienia pierwszej miłości – bo każdy kolejny krok który wykonasz w jej stronę zrujnuje Twoje wspomnienia, jej związek i po czasie – dobre relacje między wami.
  Mr.Q

  0

  0
  Odpowiedz
 7. o to chujnia jest i to nie, że szkoda mi Ciebie bracie!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wyjścia masz dwa. Najpierwej musisz się nagrzmocić się jak wieprz, połoyć spać, obudzić i na kacu przemyśleć Prawdą jest, że kolesiowi, który ma z Twoją miłością kontrakt uczynisz chujnię, ale… pytanie jest takie – czy jesteś w stanie pokonać wyrzuty sumienia? Jeśli tak, to olej jej stan małżeński? Jeśli nie… wiadomo.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no to wielka chujnia!

  0

  0
  Odpowiedz