Jebany brak dystansu

Odnośnie do tematów poruszonych tu wcześniej, tj. chamstwa i braku klasy – wkurwia mnie na maksa mój brak dystansu do tego zjebanego świata!!! Każda złośliwość, każda nieproszona rada, każde słowo rzucone bezmyślnie – autorzy tego już dawno zapomnieli, a ja to trawię i trawię i przetrawić nie mogę! Jak uda mi się wyfasować jakąś ripostę, to owszem, przechodzę nad tym do porządku dziennego (na chwilę), ale raz, że zdarza mi się to rzadko, a dwa, że nawet jak się odszczeknę, to zawsze potem analizuję godzinami, jak mogłoby brzmieć lepiej. Choć wiem, że najlepiej byłoby MIEĆ NA TO WYJEBANE.
A najgorsze, ze z wiekiem mi to wcale nie przechodzi, a wręcz mam wrażenie, że się pogłębia, a ja nawet nie wiem, jak to nazwać. Perfekcjonizm, czy inna chujoza???

7
4

Komentarze do "Jebany brak dystansu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przejmujesz się ludźmi, którzy nic nie powinni dla Ciebie znaczyć. Jest ktoś dla Ciebie chamski? Odpowiedz chamstwem na chamstwo odwróć się i idź dalej. Pozdrawiam

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Albo zlekceważyć bydło i robić dalej swoje.

   „Kundle szczekają, a ten z rodowodem idzie dalej”

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Cześć,
  Ciężko tak co prawda po jednej wypowiedzi, ale wydaje mi się, że jesteś OWW, czy też WWO, jak kto woli. Poszukaj, poczytaj, porównaj i jeśli uznasz, że rzeczywiście tak jest, to i znajdziesz pomoc, jak sobie radzić w określonych sytuacjach.
  Tyle.
  Powodzenia i pozdrawiam.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Nazywa się to kurwa brak dystansu (temat postu).

  Niestety mam to samo,
  i dlatego każdemu tu na forum odpowiadam.
  W realności również, ale wiadomo przez internet inaczej jest niż w realności.
  Jednak riposty wobec was mi się już przydały w realności XD.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Jebać to wszystko i pierdolić w czapkę. Mniej stresu=dłużej pożyjesz.

  1

  0
  Odpowiedz