Koktusia chce spać c.d.

Po rozstaniu z dziewczyną nadal brak darmowego seksu. Na płatny mnie nie stać. To budzi we mnie szeroko rozumiane frustracje. Staram się rozładowywać negatywne emocje w postaci sporej ilości browarów albo Lubelskiej. Praca na budowie to już historia, bo dostałem kurwa wypowiedzenie. Wracam w nocy do domu, zamykam się w pokoju, odpalam kompa by zabić jakoś czas, otwierając czteropaka. Nagle zza drzwi wychyla się siostra i warczy, że „Koktusia chce spać” I jak tu kurwa normalnie egzystować?. Do tego podjebała mnie u starych za to zajście. Chujnia, dupa i śrutu kupa.

32
71

Komentarze do "Koktusia chce spać c.d."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Koktusia”? Ja jebię…

  1

  0
  Odpowiedz
 3. wal w odbyt grodzką, poczujesz się spełniony i czarne myśli przepadną w obliczu udanego seksu z piękną kobietą. W ostateczności sam możesz nadstawić dupy gejowi Romanowi skutek ten sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jebnij sie w łeb matole i nie truj dupy. Nazwanie dziecka KOKtusia? Czuć tu dresiwską patologią i ciążą siostruni z dysku oraz śmierdzącego tanim petem BMW na gaz./Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. No cóż, zawsze możesz napisać do mnie, na budowie pewnie było dużo dźwigów, ja też mam swój dźwig, bardzo silny, duży i prężny. Wpadnij do mnie, lubię takich pasywców z budowy, mogę nawet zaproponować Ci Tatrę albo jakiegoś VIPa, piwa które pewnie nie raz piłeś na budowie. Zapnę cię w kakao, że zapomnisz o problemach. /Pozdrawiam, Gej Roman.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Spierdalaj do komory bezużyteczna glisto

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kto to jest koktusia i gdzie jest część 1 skoro to jest c.d.?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Skoro jesteś takim „samcem alfa” To wynajmij własne lokum. „brak darmowego seksu”- co za prymityw

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Gdybyś został górnikiem, to wszystko potoczyłoby się inaczej

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Powiedz jej że nie przestaniesz póki nie zmieni jej tego pojebanego imienia. Takie znęcanie się nad dziećmi powinno być karalne.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zostań górnikiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Komentarz do kolesia od Marka Kotońskiego: Dzięki Ci bardzo żeś pisał te komentarze, dzięki temu wiem że będę lepszym człowiekiem i pięknie rozwinę się mentalnie i będę ładnie i przyjemne życie prowadził! DZIĘKUJĘ CI!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie zasługujesz na tę dziewczynę jeśli zamiast tęsknić za trzymaniem jej za rękę przytulaniem, patrzeniem w oczy, albo chodzeniem z nią na pizzę i do kina ty w pierwszym zdaniu piszesz o ”darmowym seksie” A płatny seks jest nielegalny jakbyś nie wiedział.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Za seks zawsze trzeba płacić, tylko czasem jest to opłata bezpośrednia, a czasem wliczona w cenę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Przyślij do mnie siostrę to ją przedymam jak należy. Seba z Kurdwanowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Marek Kutoński nigdy nie myje dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 17. mnie stac na kurwy ale zauważyłem że to niszczy psychike chociaz z drugiej strony błaźnienie sie przed jakąś szmatą niszczy godność i psychike a z kolei nic nie ruchając można stać sie drugim księdzem panowie tu nie ma dobrego kierunku a jebać cos trzeba…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Rok temu miałeś chuju dokładnie ten sam problem. Masz już 32 lata i nadal nic nie zrobiłeś ze swoim życiem? Współczuję.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. NOWORODKI PAMIETAJA WSZYSTKIE WCZESNIEJSZE CIALA & EGZYSTENCJE ZYCIOWE zanim zaczna mowic.
  Placz noworodkow wyraza-opisuje bol-cierpienia stwarzane przez ich Ego struktury

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Trzeba bylo dac Koktusi browara. Slaby z ciebie brat

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Wyruchaj Kotusia jak siostry nie będzie, zabijesz tz. „dwa ptaki jednym kamieniem” !!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Kutasa w dupke Kotusia i lej do środka. ja bym tak zrobił na Twoim miejscu.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. ty to się naddasz jedynie jako konserwe dla psów i kotów,do niczego więcej się ludzkości nie przydasz,więc jak chcesz aby o tobie pieśni śpiewano i pomniki stawiano to daj się dobrowolnie przerobić na ‚whiskasa’

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ruchaj koktusie kurwa

  0

  0
  Odpowiedz
 25. w dupie mamy tą Twoją koktusię! Przestań spamować tym gównem

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Dawno ciebie imbecylu nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. a już myślałam że wpisy o Koktusi znikły bezpowrotnie… ps. Daj dziecku spokój, nie wina dziecka że jest jeszcze małe i potrzebuje dużo snu. Jak dorośnie to bd miał fajną siostrzenice 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Kotuś to jakiś obleśny kot? Wal go w dupsko

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Ruchaj Marka KOTONSKIEGO bo on nigdy i nigdzie nie ruchał. tfuu… wszasz jebany i jemu podobni.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. M.Kotonski zalatuje od ciebie pederastą!!! Putin już by wiedział co z tobą począć.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. pani nr.7 sugerujemy wracać do kuchni tam gdzie jej miejsce. nie dla ciebie internet

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Udawanie szczęścia, by się nie śmieli

  Jest tylko jeden sposób na satysfakcję w życiu, szczęście i spokój, ale jest on krańcowo różny od tego, co nam wszystkim wmawiają poprzez książki, filmy, opowieści rodzinne już od dziecka. Dlatego ludzie młodzi i w średnim wieku reagują agresywnie gdy o nim wspominam, ponieważ jeszcze wierzą, że uda im się osiągnąć szczęście według podanych przez społeczeństwo sposobów – i tak jak nie udało się ich dziadom, rodzicom, tak tradycyjnie nie uda się im, oraz ich dzieciom. Gdy przestają już wierzyć, pozostaje gorycz i nienawiść, oraz panika na samą myśl, że inni dowiedzą się że w życiu im się nie ułożyło – grają więc szczęście. I na takich przerażonych opinią rodziny i sąsiadów aktorach, bazuje cała nasza pewność, że szczęście w związku jest możliwe. Nie, nie jest.

  Związek to układ biznesowy oszukanych wizją spełnienia, dążących ku fatamorganie szczęścia dwojga ludzi, mający na celu spłodzenie i wychowanie potomstwa – natura zakłada rozmnażanie, a nasze szczęście jej nie interesuje, wręcz przeciwnie – człowiek w pełni szczęśliwy, nie ma już za wiele motywacji do rozmnażania się, rozwijania technologii, bo i po co ma gdzieś gonić? Siły natury dążą natomiast do rozmnażania, rozwoju technologicznego, by życie miało jak największą szansę na przetrwanie. Ludzie wchodzą w związki, zwabieni trelami obietnicy szczęścia, które wkroczy w ich życie wraz z dziećmi – i czasami faktycznie tak jest, ale bardzo rzadko. Szkoda że niewielu rozumie, że im większe zadowolenie z niebożąt, tym większy o nie lęk. Im więcej zadowolenia z czegoś bądź kogoś, co może zniknąć w jednej chwili, tym więcej rozłożonego na raty przerażenia, zjadającego człowieka dzień po dniu, latami. Bo i kto Ci zagwaruntuje, że za chwilę nie zginiesz w aucie, albo na ulicy, gdy ktoś w Ciebie wjedzie? Nie odpowiadasz za swoje życie, a co dopiero za cudze. I nie chodzi o to by wypatrywać niebezpieczeństw, ale zdać sobie sprawę z prostych zależności psychologicznych. Nawet jeśli są to rzadkie przypadki – to jednak są, istnieją, ktoś w tych wypadkach codziennie umiera a my dzięki mediom o tym wiemy.

  0

  1
  Odpowiedz
 33. #3 silisz sie ale ani to nie fajne ani nie smieszne .Naczytales sie chujni i kopiujesz super petaku .Zapierdalaj juz do tej japonii ryz prostowac albo zbierac pety z japonskimi zulami w japonskim metrze . Gdybys mieszkal w Japonii to bys pierdolil swoje gorzkie zale na japonskiej chujni i zadnie slowianscy chujanie i chujanki nie czytali by i nie rozumieli.I bylby do chuja spokoj .Chuj z wami .Cheers!

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Ja dopiero co przyszed O co chodzi. ?Zara jak to to ty z Koktusio pil browary na budowie i co majster zobaczyl i co kurwa wywalili. A Siostra pewno chce spac bos ja spil i kaca ma to co sie dziwisz twoja wina .A starym powiedziala bo co jak zlapali jak pijana do domu wrocila ze gdzie pila -no z bratem na budowie .A prawde powiedziala ze cie kazdy wyjebal i dziewczyna i praca bo moze sie zlituja i stary da na agencje i browarka. .

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Dajesz na ręcznym!

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Tu Koktusia: już ci mówiłam, zboczeńcu jebany, że jak walisz konia to napierdalasz łokciem w moją ścianę a potem z brudnymi łapami lecisz do lodówki się nażreć.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. „Brak darmowego seksu”?
  A od kiedy to za walenie konia trzeba coś placić?

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Jeszcze raz napiszesz coś o koktusi to cię zajebię.

  0

  0
  Odpowiedz