Kontuzje

Czynnie gram w piłkę nożną od jakichś 8 lat, trenuję w klubie, po prostu kocham to robić.Dla mnie życie bez piłki nie ma sensu. Problem tkwi w moim zdrowiu, 5 razy skręcona kostka, 03.12.11 uszkodziłem więzadła boczne przyśrodkowe w lewym kolanie. Niby wszystko wyleczyłem, zagrałem może kilkanaście razy i w sobotę 31.03.12 coś mi się stało na sparingu. Kolano całe opuchnięte, trudno mi chodzić bez kul. Wczoraj ryczałem jak niemowlę. Nie z bólu, ale z tej świadomości… myślałem o tym, czy nie stało się coś poważniejszego i czy wrócę do piłki. Zastanawiałem się, dlaczego mnie to spotkało. Nikomu nie wadzę, chcę tylko grać w piłkę… to całe moje życie.

44
64

Komentarze do "Kontuzje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzymaj się ! Kołek w zęby, tempo 40. Lekarze, teraz potrafią cuda. Jak już kiedyś przestaniesz, to będziesz miał przynajmniej wspomnienia a nie „Bajki z mchu i paproci”.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wzruszyłam się.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ” to całe moje życie” wiesz co ? ograniczony jesteś

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Prawdziwie rozumiem, sam od trzech lat uprawiam parkour, sport zaliczany do tych extramalnych i muszę odpokutowywać błąd z czasów kiedy byłem jeszcze gówniarzem, pełnym entuzjazmu i zapału, ale gówniarzem, bezmyślny skok z ok. 3 m., nieodpowiednio zamortyzowany i jego skutki odczuwam po dziś dzień w postaci, może nie bardzo intensywnego, ale dokuczliwego bólu kostek, którego według opinii lekarzy najprawdopodobniej już się nie pozbędę. Ale nie potrafię wyobrazić sobie dnia bez treningu, to stało się całym moim życiem i nie zamierzam z tego rezygnować, nawet jeśli w wieku 30 lat będę zmuszony chodzić o kulach, nie będę tego żałował, i tobie doradzam podobnie: rób to co sprawia ci przyjemność, póki starczy sił i zdrowia, a na starość nie będziesz niczego żałował, bo będziesz miał wspomnienia z tych cudownych lat, których nikt ci nie odbierze.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. 2 razy kostka lewa, raz prawa (lewą musieli nastawiać) + 5 razy skręcenie kolana
  Wiem o co ci chodzi bo od 11 roku życia uprawiam SW a teraz jestem w wieku 19 lat, życze powodzenia, polecam szyny do ćwiczeń i znajdź coś na stawy na internecie 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Czasami tak bywa, że bardzo czegoś pragniesz, marzysz o tym a los rzuca ci kłody pod nogi. Próbuj dalej spełniać marzenia, powodzenia życzę

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Obyś wyzdrowiał…
  Najgorsza jest ta świadomość,że masz jakis cel w życiu i że coś sie dla ciebie liczy.
  Bez tego człowiek już nigdy nie bedzie taki sam.
  Jak to mówia życ trzeba,ale z tą chujową swiadomością ze trzeba bylo z czegoś zrezygnować…z czegoś co nadawało sens i napędzało cie.

  Bądz silny.
  God bless you 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. nie masz po co walczyć z tymi wszystkim kontuzjami. polska piłka to gówno i nawet jak się będziesz starał i tak na boisko wyjdzie za ciebie jakaś miernota tylko dlatego, że jest pociotkiem kręciny ale ciotkownuczkiem jakiegoś innego działacza. zostań działaczem albo załatw sobie robote w starostwie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dalszy scenariusz jest czarny będziesz miał zerwane ścięgna i tak dalej
  , Jesteś dupa nie sportowiec tak samo jak mój sąsiad woda w kolanie od piłki hehehe. Najpierw to proponował bym tobie kolego pobiegać ze 4 kilometry i tak codziennie. A jak to nie pomoże to znaczy że z słabej gliny jestes ulepiony „twoje DNA wyjebać na kupę gnoju nie do dalszego podtrzymania”

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Doskonale Cie rozumiem stary. Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie kręgozmyk. Dla mnie to oznacza koniec z akrobatyką!!! To jest dopiero chujnia. Koniec z saltami i innymi wariacjami. Na początku byłem załamany, ale teraz dochodze do siebie. Zająłem się jogą dla odmiany, bo sport to moje życie kurwa!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wycięcie łękotki cie czeka. Ale pierw spróbujesz zastrzyków w kolano bo będziesz myślał,.że to coś pomoże.
  Sport to nie zdrowie, rekreacja to zdrowie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A myślałem, że Tusku tu nie zagląda:)

  0

  0
  Odpowiedz