Koronasceptycyzm

Wnerwia mnie koronasceptycyzm – niektórzy są nieukami i uważają, że COVID-19 to ściema. Są dowody na prawdziwość tej choroby, a nieuki pierdolą, że to ściema, że tylko debile w to wierzą.

Debile to nie wierzą w koronawirusa, a mądrzy ludzie wiedzą, że ten wirus to fakt, nie ściema.

Mnóstwo ludzi choruje, a niektórym osobom COVID rujnuje życie, a znajdą się nieuki, według których ta choroba nie istnieje.

Pamiętajcie: Ta choroba istnieje i jest groźniejsza niż grypa. No i postępujcie tak, by ograniczyć rozprzestrzenianie koronawirusa.

7
25

Komentarze do "Koronasceptycyzm"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie chorują przez wasze spierdolone szczepienia srowidowe debilu jebany XD selekcja naturalna. Nie jestem przeciwny szczepieniom bo jestem zaszczepiony każdą szczepionką, ale nie bede sie tym kowidowum gownem szczepil bo ludzie po tym zdychają

  2

  3
  Odpowiedz
  1. muahahhahhA malutki móżdżek alert Miahahha dane kurwo? pokaż kurwo łysa dane które to potwierdzają, ty tępy januszu

   1

   2
   Odpowiedz
 3. simon weź już spierdalaj z tymi swoimi urojeniami

  1

  3
  Odpowiedz
 4. Tu Jakub, służący Arktosa. Arktos to się SROWID-19 nie boi, Ja też nie. Obostrzenia potępiamy.

  Chwała Lodolandii 😀

  1

  2
  Odpowiedz
 5. jedyne na co są dowody to na to, że gnidy u żłobu znalazły sobie wytłumaczenie tym pseudowirusem do rabowania i gnojenia ludzi

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Mnie też wkurwiają koronasceptycy, ale jeszcze bardziej kowidianie. Uważam, że obie te grupy społeczne błądzą, lecz to kowidianie optują za szczepionkowo-lockdownowym zamordyzmem. A mnie jako przeciwnika zamordyzmu, szczególnie wkurwiają zamordyści.

  Prawdopodobnie pojawił się jakiś patogen, który rozprzestrzenił się po świecie do poziomu pandemii. Można zauważyć cięższe zachorowania i o nietypowym przebiegu. Geneza tego patogenu jest nieznana i być może jej nie poznamy. Nie ulega dla mnie też wątpliwości, że ta pandemia została przez różne ugrupowania polityczne, społeczne i korporacyjne wykorzystana dla zbijania kasy, szerzenia strachu, poszerzania władzy i prowadzenia wojny międzynarodowej i wojny przeciwko ludziom. Nie ulega dla mnie również wątpliwości, że w normalnym, nie spierdolonym świecie byłoby miejsce zarówno dla tych, którzy, powiedzmy, chcą żyć po staremu, jak i dla tych, którzy chcą się szczepić, izolować, maseczkować.

  4

  3
  Odpowiedz
 7. Wynocha covidianie , jak masz pisać takie bzdury to lepiej odetnij prąd i nie wychylaj łba żeby wirus przypadkiem cię nie dopadł.

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Muahahha ty durna kurwo sam wyjdź i zobacz jak wyglądał covid w szpitalach w pierwszym roku.
   Tępa kurwo jebana przez bezdomnych z covidem.

   1

   3
   Odpowiedz
   1. Ty pierdolona parówo , wiesz tyle co Ci w kościele do japy ksiądz włoży , dalej chodź obsrany po mieście z rurą z dupy podłączoną do twojego wstrętnego ryja buahah działo się w tych szpitalach dlatego bo ludzie nie dostawali żadnej pomocy z żadnymi schorzeniami bo kurwy tak rządziły. Pierdolony pachołku z pisowskiej telewizji

    2

    0
    Odpowiedz
 8. Spierdalaj pojebie.

  2

  2
  Odpowiedz
 9. U mnie w podstawówce było tylko kilku totalnych nieuków, reszta dawała radę i to dość dobrze. Teraz po latach te trzy największe klasowe dzbany trzeszczą na facebookach, na mieście, na grupach o tym, żeby się nie szczepić i mi się przypomina, co te klasowe głąby miały z biologii na świadectwie. To to ledwo zdało od klasy do klasy z mózgiem jak orzeszek.
  Dajemy się podejść przez to, że najgłupsi dziwnym trafem najgłośniej wyrażają swoje durne zdanie, a ci mądrzejsi nie wykłócają się z idiotami, bo im się nie chce. Tym sposobem słyszymy tylko niestety niedouczonych antyszczepów i to się wydaje, jakby wyrażali zdanie ogółu, ale tak nie jest. Szerzą tylko dezinformację sami nie wiedząc, jakie są luki w ich rozumowaniu oraz wzmagając strach wśród innych małorozumnych. Ale to tak jak z polityką. Trzeszczą jedni, a i tak ogół po cichu głosuje na innych i co najśmieszniejsze w tym nawet nie ma przekrętu, mimo trzeszczenia a fałszowaniu wyborów – tak jest w wielu krajach. W przypadku covid też trzeszczą jedni, a i tak ogół się szczepi, bo kto by durni słuchał? Niech durni zostaną durni, ale my nie musimy. I nie musimy udawać, że mają rację. To, co mówią jest błędem. A w przypadku covidu cierpią na tym najsłabsi. Piszę to, jako osoba, której covid zabrał bardzo bliską osobę, schorowaną, której organizm nie podołał. A została zarażona przez antyszczepów, którzy ją nachodzili w imię idei, że nie ma covidu. No niestety umierają najsłabsi, a jak ktoś ma normalny organizm to sobie może wmawiać, że to coś na podobieństwo grypy. Szkoda, że oni nie umarli, tylko moja kochana bliska osoba. Śmiecie leniwe nie uczyły się biologii i są tak dalece w tyle z wiedzą z tej dziedziny, że w dorosłym życiu, gdy próbują przyswoić jakieś strzępy wyczytanych w necie informacji to wychodzą z tego takie kwiatki, że głowa mała. Jak się nie ma solidnej podstawy z takich dziedzin jak biologia komórki, wirusologia, fizjologia to nie da się nagle racjonalnie wytłumaczyć jak działa ta choroba i jak jej zapobiec, czy jak działa i na co szczepionka. Najgłupsi mają to do siebie, że wypowiadają się na trudne tematy nie mając wiedzy. Najchętniej by rozprawiali o biologii. A ja się pytam was debile – na inne tematy też jesteście tacy hop do przodu, czy tylko biologia? Rozprawiacie na codzień równie gorliwie o fizyce, filozofii i matematyce? Czy tylko tak jakoś lekarzy byście chcieli pouczać i ludzi rozsądnych? Na szczęście milcząca większość i tak się zaszczepiła, żyje i rozumie powagę sytuacji, tylko się o tym nie mówi, bo i po co. Jak o głosach wyborczych.

  4

  4
  Odpowiedz
 10. Zgadzam się.
  I ja kurwa od razu wiedziałem, że koronawirus istnieje (i rozmawiałem z aptekarzem jak było zaledwie kilka zakażeń w kraju i mnie w tym utwierdził, choć negował aptekarz możliwość lockdownów) i kurwa jak byłem chory 2-3x w ogóle mnie to kurwa nie zdziwiło.
  Jednak większość niedowiarków dopiero, gdy są chorzy to uwierzą…

  4

  2
  Odpowiedz
 11. Jakiś taki nieświeży ten bait

  3

  2
  Odpowiedz
 12. Prezes Euromebel zaprawdę ci powiada,gamoniu, że ja i patałachy tyrające w moim zakładzie wykładamy chuja na koronawirusa. Dałem patałachom premię jako dodatek covidowy, żeby nie odchodzili z harówy i jakoś robota idzie.

  3

  1
  Odpowiedz
 13. A spierdalaj.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Wnerwiają mnie oszołomy takie jak ty. Koronawirus istnieje, ale jego śmiertelność jest porównywalna do grypy. Ta cała plandemia jest po to, żeby wywołać kryzys i mieć preteksty do inwigilacji, gnojenia i podporządkowywania obywateli. Ile ludzi umarło, bo nie wpuścili ich do szpitala przez to, że nie przyjęli szprycy. Cowid srowid. Nie wierzę w ogóle w te bajki.

  5

  2
  Odpowiedz
 15. To wypierdalaj do chin gdzie panuje polityka 0 srovid btw juz nawet chinole ktorzy sa posluszni jak baranki kubusiowi maja juz dosc tych posranych zasad (patrz ostatni pozar/protesty u nich)
  W kazdym razie grozniejszym problemem od tego syfu sa rzady oraz ludzie ktorzy nie potrafia zyc bez niebycia pod czyims butem

  2

  1
  Odpowiedz
 16. Ja pierdolę, znów?

  2

  1
  Odpowiedz
 17. Istnieje, ale zostal sztucznie stworzony i jest uzywany jako narzedzie do wprowadzenia NWO.

  0

  0
  Odpowiedz