Lans i pozerstwo na Facebook u

Dwa światy, mówię Wam. Znasz ludzi osobiście, zwykłych obdartusów co w podartych gaciach w mieszkaniu siedzą i żrą tanie jedzenie, a jak już uciułają trochę grosza to wyciągają z szafy jedyny komplet lepszych ciuchów i jada gdzieś robić sobie zdjęcia żeby pokazać potem reszcie wieśniaków jacy to oni lepsi i niezwykli, kurwa. Słabe to jest i zniechęca mnie do wchodzenia na ta popularna stronę, gdzie można znaleźć także ciekawe rzeczy, niestety wymieszane z takim pozerskim gównem. Czekają na pochlebne komentarze. Leję z tego w chuj.

19
53

Komentarze do "Lans i pozerstwo na Facebook u"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie kumam tej fejsbukowej jazdy. Wszyscy się tym podniecają albo narzekają jakby nie mogli tego zwyczajnie olać, przejść obok, być ponad tym, cokolwiek… Dla mnie facebook nie istnieje. Tak samo jak nk i wiele innych niepotrzebnych do życia gówien.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Jakie towarzystwo takie zdjęcia.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie kazdy jest bogaty. Nazywanie innych zwyklymi obdartusmi nie czyni z bynajmniej z Ciebie wybitnej jednostki : )

  1

  0
  Odpowiedz
 5. zgadzam się

  0

  0
  Odpowiedz
 6. dlatego ja nie mam facebooka i bardzo mi z tym dobrze. Nie dam sie zeszmacić 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ja od początku leje na fejsa, a na ‚naszą’ to sram!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To, co mówisz, to stuprocentowa prawda. A najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że oni naprawdę z całego serca wierzą, że dodając takie zdjęcia są po prostu lepsi – a gówno prawda. Facebook stał się wyznacznikiem pozycji, statusu w społeczeństwie, bo oczywiście jeśli nie masz tam swojego konta, to jesteś żałosny i niemodny. Niedawno tak było z naszą klasą, teraz ludzie przeszli na „miastowego fejsa”, a nk (i dobrze) stała się portalem dla „wieśniaków” (tak użytkowników nk nazywają fejsbukowicze):P
  Ale to niedługo minie, mam przynajmniej taką nadzieję. Pozrdawiam:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Heh facebooki czy nasze klasy są wyznacznikiem tylko dla totalnych debili. Normalni ludzie to zlewają.Ja mam Facebooka, naprawdę paru znajomych na krzyż z którymi ciężej się skontaktować w inny sposób.I czytam tylko to co mnie interesuje(informacje o bałkańskich imprezach np)i chuj.Chociaż ten wszechobecny debilizm na tych portalach społecznościowych dobija.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A ja tam nie mam jakiegoś fejseboka i dobrze bo to dla jakiś skejtów czy innych pajaców i dla nastolatek bo wszyscy chcą być fajni jak zwykle…. żałosne jak te całe nsze-klasy,fotki i inne tego typu gówna

  0

  0
  Odpowiedz
 11. zgadzam się, chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 12. dlatego nie mam ani fejsa ani nk – polecam

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Mam fB ale w końcu dotarło do mnie jakie to badziewie. Teraz mam w to wyjebane.
  Gówno mnie obchodzi gdzie ktoś jedzie na wakacje, albo w jakim kiblu srał.

  1

  0
  Odpowiedz