Laski

W chuj wkurwia mnie to gdy ładne i chude laski mówią, że są grube i muszę się odchudzać, że są brzydkie i nikt ich nie kocha. Mają góry hajsu , zajebiste zdrowie , chłopaki za nimi latają, a one pierdolą, że mają chujowe życie. Tak się wtedy wkurwiam , że szok. Sama jestem dziewczyną i wiem , że mega ładna i szczupła nie jestem. Bogata nie jestem, ledwo koniec z końcem wiążemy, zdrowie mam chujowe po swoich rodzicach. Ciągle jakieś operacje. Dzieci mieć nie mogę, w przyszłości pewnie nóg nie będę mieć, bo będę je operacyjnie usuwać jak mojemu ojcu. A taka pizda ładna i piękna pierdoli, że ona ma w życiu źle.

121
3

Komentarze do "Laski"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nic dodać.

  27

  1
  Odpowiedz
 3. Niech Ci Pan Bóg pobłogosławi za ten wpis. Idź w pokoju.

  36

  1
  Odpowiedz
 4. Te laski tak mówią przez takich hejterów internetoeych jak na chujni

  1

  3
  Odpowiedz
 5. Kurwa… jak mi przykro 🙁 I zgadzam sie z Toba

  7

  0
  Odpowiedz
 6. A co z tymi nogami jest, jeśli można wiedzieć? Co do tych bab to są tzw. atencyjne kurwy.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Haha dobre. Uśmiałam się.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Miałam dodać coś podobnego. Przyznaję się, że sama miałam podobnie kiedyś, tzn. narzekałam i narzekałam. Ale od kiedy spotkałam laskę, która jest idealna a ciągle pierdoli, ż gruba itp itd to zdałam sobie sprawę, jak byłam wkurwiająca! dziwię się, że ktokolwiek ze mną wytrzymywał. Choć u mnie ze zdrowiem różnie, kasą też, no i cóż, ideałem nie jestem, ale pasztetem też nie, więc obiecałam sobie się zmienić i nie pieprzyć kocopołów, bo przez takie coś zupełnie można zrazić do siebie ludzi!

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Co to sa kocopoly???

   0

   0
   Odpowiedz
   1. To jest coś, co się pieprzy. 🙂 Tam jest „ł”: „kocopoŁy”

    1

    0
    Odpowiedz
    1. kAcapoły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     0

     1
     Odpowiedz
 8. Może ma inne priorytety? Może trzyma fason, a wewnątrz rozpada się na kawałki? Można mieć pozornie cudowne życie i być z niego szczerze nieszczęśliwym…

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Jak powiesz, że wiesz, że dobrze wyglądasz/jesteś ładna/masz super ciało, to uważają cię za zakochaną w sobie narcyzkę. 🙂 Przetestowane!

  7

  0
  Odpowiedz
 10. Nie docenia się tego co się ma, dopóki się tego nie straci. Zawsze może być gorzej, lub lepiej. Ludzie np. narzekają na politykę w Polsce, ale patrząc na sporą część świata(Afrykę, Azję, Amerykę Płd.), to u nas wcale tak źle nie jest.

  7

  0
  Odpowiedz
 11. Niemożność spłodzenia potomstwa, to błogosławieństwo, którego mógłbym Ci pozazdrościć. Ostatnio patrzyłem na obraz mikroskopowy swojego, ehem, ejakulatu, i niestety, ale plemniory zaiwaniają aż piana się robi. Niektóre co prawda jeżdżą w kółko, ale zawsze są jakieś dysufnkcyjne. Ogłoszenie! Sprzedam płodność za 2 bitcoiny.

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Tamtym cipom za mało jest dowartościowania się i celowo mówią o sobie w negatywie, by usłyszeć morze komplementów od spermiarzy, pozdrawiam Panią.

  0

  0
  Odpowiedz