Ludziom sie nudzi

Ludzie czy was do reszty pojebało ? Wszędzie artykuły o końcu świata, dopiero jakiś był, miał w nas pierdolnąć meteoryt natomiast teraz ma się zmienić kolor księżyca na czerwony co jest zwiastunem końca świata.
Japierdole tak chce wam się umierać (mówie to głównie do katoli) to po prostu się zabijcie. Zacofani w rozwoju idioci. Czasami się zastanawiam czy każdy przeszedł ewolucje.

29
37

Komentarze do "Ludziom sie nudzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A może ty wyjdź z matrixa i zobacz co się z tym światem dzieje? Jaką niby widzisz przyszłość? Ludzie z rozwiniętą intuicją czują, że coś jest nie tak i coś jebnie. Bo historia toczy koło.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Tu Jakub, służący Arktosa, władcy Lodolandii.
  Arktos też wiele razy miał zniszczyć doszczętnie rajską dolinę i nic nie zrobił.
  Jak to mawia Arktos: Chwała Lodolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Masz racje jebac ezzystkie religie bezsensowne kureawa

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Świadkowie jehowy koniec świata mieli już z 5 razy. Nic się nie stało tylko majątki wiernych znikały. Pozdro.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Potężny kutas już po jednej tabletce. Ruchaj bez końca.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Ty debilu. Takie pierdoły można głównie przeczytać na lewackich portalach w pseudonaukowych artykułach. I obejrzeć w takich śmiesznych telewizjach jak TTV ( ściśle związana z TVN ). Zanim znowu napiszesz coś głupiego debilku i umieścisz na jakimś forum, to 100 razy się zastanów.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny. Pan Wasz przyjdzie jak złodziej w nocy…To nie jest cytat, gamonie, ale sens jest ten sam. A najlepsze jest to, że końca świata doszukują się ludzie, których główną księgą, na której opierają swą wiarę, jest Biblia. No nic, ich sprawa, Prezes EURO mebel dzisiaj krótko,bo za chwilę do Prezesa przyjedzie koleżanka. Wyposzczona koleżanka 🙂

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Jeśli wierzysz w teorię ewolucji to jesteś debilem.

  0

  3
  Odpowiedz
 10. Już umieramy od 2012 roku.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Mój Lanos zwiastuje koniec świata, spalanie drastycznie wzrosło

  3

  0
  Odpowiedz
 12. „Mówię to głównie do katoli”? Ciebie trzeba szybciutko hospitalizować

  4

  1
  Odpowiedz
 13. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Nienawidzę bachorów,plaga zarazy,drą mordy.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nudzi się, gdy muszą stać w kolejce w Biedronce przy ul. Mickiewicza 16 w Wyszogrodzie. Mi tak samo.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Bo koniec świata to święto ruchome ;P

  3

  0
  Odpowiedz
 18. Wal chuja zaciekle.

  3

  0
  Odpowiedz
 19. Wal chuja zapalczywie

  4

  0
  Odpowiedz
 20. Tak sie składa ze zaden katol nigdy nie zwiastuje konca swiata, ponieważ wierza w slowa mowiace ze czlowiek nie bedzie wiedział kiedy to nastąpi. ci co wierza w bujdy zwiazane z koncem świata to z reguly Ateiści bądź debile. Ps. Jestem deistą, ale jak słyszę jak ktoś wpierdala polityke lub religie z dupska w jakiś temat na siłe to sie nóż w kieszeni otwiera. Jestes niewierzący? zajebiście, ale dlaczego nie ciśniesz wyznawców buddy/latającego orangutana? aaaa no tak babcia kazala do kościółka zapierdalac to sie teraz musi odegrac, ha tfu

  3

  1
  Odpowiedz
 21. Dobra zamknijcie morde ja (Autor wpisu) mam racje i sie pierdolcie kurwa huj aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1

  1
  Odpowiedz